فروش سنگ آهن مگنت بندرعباس

فروش سنگ آهن مگنت بندرعباس در عیار 54 الی 62 درصد به صورت fob برای صادات به کشور چین در نوع دانه بندی شده ریز در تناژ 50 هزار تن انجام می گیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صادرات سنگ آهن مگنتیت و هماتیت دانه بندی شده ریز و کلوخه از کشورمان ایران به چندین کشور که چین به دلیل بالا بودن حجم خریدش مهمترین آنها به شمار می آید، انجام می گیرد.

قیمت سنگ آهن fob

قیمت فروش سنگ آهن مگنت بندرعباس وابسته به چند عامل تعیین می گردد. اولین مورد همانطور که می دانید درصد خلوص آهن موجود در سنگ است. درصد خلوص برای سنگ آهن دانه بندی شده بین 54 الی 62 درصد برآورد می شود. البته در بازه های زمانی مختلف ممکن است قیمت سنگ آهن دچار تغییر و نوسان شود. مطابق با شرایط بازار قیمت روز سنگ آهن برای هر عیار اعلام می گردد. این قیمت به عنوان قیمت سنگ آهن ex-work مطرح است.
مورد دیگری که در برآورد قیمت بایستی مد نظر قرار بگیرد مربوط به هزینه های جانبی صرف شده تا انتقال محصول بر روی عرشه کشتی در بندرعباس می باشد. این هزینه ها شامل هزینه های حمل و نقل، بارگیری و تخلیه، هزینه های ترخیص از گمرک، هزینه های مورد نیاز برای بازرسی و صدور سرتیفیکیت می باشد.

فروش سنگ آهن هماتیت

فروش سنگ آهن هماتیت نیز به عنوان سنگ آهن صادراتی ایران به چین و چند کشور دیگر رونق دارد. این کانی نیز در نوع دانه بندی شده در عیار 54 الی 62 درصد مورد عرضه قرار می گیرد. البته اگر بخواهیم برای یک عیار مشخص قیمت سنگ آهن هماتیت را با قیمت سنگ آهن مگنتیت مقایسه کنیم، اغلب قیمت فروش سنگ آهن مگنت بالاتر از سنگ هماتیت می باشد.

جهت دریافت قیمت و موجودی روز، ثبت سفارش و اطلاع از مراحل بعدی خرید می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما