فروش سنگ آهن مگنتیت یزد بدون واسطه

فروش سنگ آهن مگنتیت یزد بدون واسطه با یک جهش قیمتی متاثر از روند رو به رشد قیمت جهانی سنگ آهن و متعاقبا قیمت قراضه و فولاد، انجام می گیرد.

حادثه ی شکستن سد باطله شرک واله برزیل که حدود شش هفته قبل رخ داد، عرضه سنگ آهن در بازار بین المللی را با کمبود روبرو کرد. پیش بینی کمبود عرضه در سال 2019 با توجه به اتفاق رخ داده و قوانینی و تصمیماتی که اخیرا در خصوص فعالیت این شرکت تصویب شده، وجود دارد. این اتفاقات نیرو محرکه رشد قیمت جهانی سنگ آهن بودند. متعاقبا قراضه آهن در اتحادیه اروپاف آمریکا و ژاپن نیز روند صعودی در پیش گرفت. تداوم رشد قیمت قراضه آهن و سنگ آهن، سبب ایجاد سیگنال مثبت بر قیمت فولاد شده و آن را بالا برد.

فروش سنگ آهن مگنتیت بدون واسطه در ایران

افزایش قیمتها در بازار جهانی بر قیمت سنگ آهن صادراتی ایران همچنین قیمت سنگ آهن در بازار داخلی و متعاقبا قیمت قراضه آهن و فولاد تاثیر گذاشت. طی این شش هفته جهش قیمتها را در تمامی محصولات خام و اولیه، میانی و نهایی فولاد شاهد بودیم. البته افزایش نرخ دلار (بعبارتی کاهش ارزش ریال ایران) اثر تشدید کننده بر این موضوع داشت.

قیمت سنگ آهن در بندرعباس

قیمت سنگ آهن در بندرعباس برای عیار 62 درصد مگنتیت برابر 51.1 دلار تحویل fob در تاریخ شش مارس 2019 است. برای سنگ آهن هماتیت 62 درصد نیز قیمت 50.1 دلار اعلام شده است. قیمت محصولات فولادی نیز متعاقبا رشد داشه است. قیمت بیلت فولادی ایران طی هفته جاری با قیمت 400 دلار بر تن مورد عرضه قرار گرفته است که خوشبختانه رشد خوبی داشته است. اگرچه هنوز نرخ صادراتی بیلت فولاد ایران پایین تر از بیلت cis است که این موضوع بدلیل وجود تحریمهای علیه ایران و هزینه های بالای حمل و نقل بین المللی می باشد.

صادرات سنگ آهن و شمش فولاد

افزایش قیمت سنگ آهن صادراتی و فولاد اگرچه یک اتفاق بسیار مثبت برای صادرات کشورمان است ولی پیمامدهای مختلفی در پی داشت که برخی سبب بروز مشکل شده است. از جمله اتفاقات منفی می توان به روبرو شدن کارخانه های نوردکاری با کمبود شمش. تولیدکنندگان شمش در پاسخ گلایه واحدهای نوردکاری اعلام نمودند به دلیل نبود مشتری در بازار داخلی محصولا خود را در حوزه صادرات عرضه کرده اند و پیشاپیش تا دو ماه آینده محصولات خود را پیش فروش کرده اند.

این موضوع از طریق انجمن فولاد ایران با برگزاری جلسه و تصمیم به عقد قرارداد طولانی مدت واحدهای نوردکاری بزرگ با شرکتهای تولیدکننده شمش فولاد، در حال رفع شدن است.

فروش سنگ آهن مگنتیت یزد

فروش سنگ آهن مگنتیت یزد بدودن واسطه و مستقیم به واحدهای فولادسازی داخلی توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد. در صورت عدم ارائه درخواست از سوی کارخانه داران داخلی جهت خرید سنگ آهن، صادرات این محصول به کشور چین را در برنامه کاری خود داریم. تخلیه بار در بندر چینگدائو انجام خواهد پذیرفت.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما