فروش سنگ آهن مگنتیت یزد تحویل معدن

فروش سنگ آهن مگنتیت یزد و زنجان تحویل معدن یا دپو بندر عباس و بندر امام توسط شرکت آهن سیمرغ انجام می گیرد. هم اکنون لیست کامل عرضه ها از معادن و سایت های شرکت آهن سیمرغ شامل سنگ آهن 60-61 درصد، سنگ آهن 54-56 درصد، همچنین سنگ آهن 58-59 درصد می باشد.

معدن سنگ آهن بافق یزد

از معدن سنگ آهن واقع در بافق استان یزد هم اکنون می توانیم عیار 58-59 درصد را عرضه کنیم. از معدن شرکت فولاد سیمرغ واقع در زنجان نیز می توان سنگ آهن مگنتیت عیار 60-61 درصد را با تناژ ماهانه 15 الی 20 هزار تن و دانه بندی 0-10 را به صورت تحویل بندر امام، ارائه دهیم. همچنین سنگ ریز دانه با عیار 54-56 درصد نیز با تناژ سی هزار تن ماهانه قابل عرضه از همین معدن شرکت فولاد سیمرغ است.

فروش سنگ آهن مگنتیت

فروش سنگ آهن مگنتیت در بازارهای جهانی در محدوده عیار 54 الی 62 درصد انجام می گیرد. برای نوع هماتیت سنگ آهن نیز اغلب محدوده خلوص برای سنگ آهن مورد عرضه در همین بازه 52 الی 62 درصد است.

قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت

آخرین قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت عیار 62 درصد تحویل cfr چین برابر 92.09 دلار در هر تن اعلام شده است. (قیمت مربوط به 19 آوریل 2019 است.) برای اطلاع از آخرین قیمت سنگ آهن لطفا به بخش اخبار روز جهانی در سایت رسمی شرکت آهن و فولاد سیمرغ مراجعه نمایید.

خرید سنگ آهن مگنت

خرید سنگ آهن مگنت در نوع دانه بندی شده ایران در بخش صادرات، بیشتر از طرف کشور چین انجام می شود. به عبارت بهتر می توانیم اینگونه بیان کنیم که مهمترین مقصد برای صادرات سنگ آهن ایران، کشور چین است. سنگ آهن صادراتی ایران به چین در عیار های 58 درصد، 60-62 درصد یا عیار پایین تر مثلا سنگ آهن با خلوص 55 درصد نیز انجام می گیرد. ولی با توجه به روال معاملات تجار بزرگ سنگ آهن ایران به کشورهایی نظیر چین، سطح توقع و خواسته خریداران چینی اغلب بالاست.

خریدار چینی سنگ آهن

در این بخش می
خواهیم به طور مختصر رفتار تجار چینی در خرید سنگ آهن از ایران را بررسی کنیم. اغلب
درخواستهای ارائه شده از سمت تجار چینی، اشاره به معامله به شرط گواهی ciq دارد. اغلب نیز متقاضی حفظ درصدی از مبلغ تا
زمان تایید ciq در چین پس از تخلیه محموله، هستند. از طرفی
نیز اغلب تمایل به معامله با پرداخت lc (اعتبار اسنادی) دارند. تجار بزرگ سنگ آهن ایران اغلب محموله را
بصورت ddp تحویل چینی ها می دهند، قطعا تداوم انجام
معاملات به این شیوه طی چندین سال، بر نوع درخواستهای خریدار چینی سنگ آهن تاثیر
گذاشته است.

جهت اطلاع از قیمت و موجودی سایت و معادن شرکت آهن و
فولاد سیمرغ می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط بگیرید. جهت ثبت سفارش از همین
مسیر می توانید اقدام کنید. و یا به طور مستقیم با مدیریت بازرگانی شرکت خانم
مهندس نعمت زاده صحبت نمایید.

ایران به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر در عرصه تولید انواع سنگ ها و کانی ها محسوب می شود که با وجود کارخانه جات تولیدی متعدد و استفاده از پتانسیل های موجود و مواد اولیه خام در این زمینه از تولید و رونق گسترده ای برخوردار می باشد.

کارخانه های تولیدی و معادن بزرگی در سراسر کشور در زمینه تولید سنگ آهن فعالیت دارند که از جمله آن ها می توان به سنگ آهن مگنتیت اشاره نمود که در نوع خود بی نظیر و نیز از جنبه اقتصادی و صادراتی بالایی برخوردار می باشد. ایران از جمله کشور های می باشد که در زمینه صادرات سنگ آهن و فولاد رتبه خوبی را دارد.

فروش سنگ آهن مگنتیت یزد تحویل معدن

مشخصات سنگ آهن مگنتیت

مشخصات سنگ آهن مگنتیت

سنگ آهن یکی از عناصر مهم و مواد معدنی با ارزش در ایران به شمار می آید که نقش مهمی در تولید محصولات فلزی داشته و نیز از ترکیبات خاص اکسیدی بویژه مگنتیت و هماتیت تشکیل شده که سنگ آهن اغلب دارای رنگ خاکستری تا زرد و قرمز می باشد که بر حسب میزان عیار آهن و مقدار مواد تشکیل دهنده مطلوب در کیفیت های مختلف با قیمت مناسب در بازار عرضه می شود.

سنگ آهن مگنتیت از لحاظ خواص مكانيكی، دارای كيفيت‌ های مختلفی است که به خاكه يا ريز دانه، درشت دانه و گندله و کنسانتره تقسيم ‌بندی می ‌شوند. انواع سنگ آهن مگنتیت و هماتیت نام دارند که هر کدام بسته به نوع خود دارای خواص و کاربرد جداگانه و نیز بسیار حائز اهمیت در نوع خود می باشند که امروزه از تولید و فروش مناسبی در کشور برخوردار هستند.

شایان ذکر است از مشخصات دیگر سنگ آهن می توان به نوع کوره، ظرفیت، ارتفاع آن و دیگر موارد اشاره داشت که در تهیه و تولید آن نقش مهمی خواهد داشت. 

همچنین خواص مغناطیسی سنگ آهن مگنتیت در فرایند تولید و نیز در جدا کردن ناخالصی از آن کمک می کند که این امر مهمی در زمینه تولید بهتر و کیفیت عالی آن می باشد.

برای خرید این نوع محصول با ارزش باید نکات مهمی را در نظر گرفت که شامل: کیفیت بالای محصول، مهر استاندارد جهانی، تاریخ تولید، پروانه بهداشتی و پروانه ساخت می باشند که مشتریان می توانند با توجه به این موارد محصول را با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسبی خریداری نمایند.

تفاوت سنگ آهن هماتیت با مگنتیت چیست؟

تفاوت سنگ آهن هماتیت با مگنتیت چیست؟

تفاوت سنگ آهن هماتیت با مگنتیت در این است که سنگ آهن مگنتیت از آهن بیشتری نسبت به سنگ معدن هماتیت برخوردار بوده و همچنین دارای غلظت کمتری نسبت به نوع دیگر خود است که از مشخصات سنگ آهن مگنتیت می توان گفت: با فرمول شیمیایی خاص تشکیل شده و نیز از نظر شکل بلوری و به رنگ سیاه می باشد و دارای خاصیت مغناطیسی فراوان و در دسته اکسید قرار دارد و نیز از کانی های دگرگونی رایج در کشور محسوب می شود که در بیشتر سنگ های آذرین وجود دارد.

سنگ هماتیت یکی دیگر از انواع سنگ های آهن و از مجموعه کانی هایی است که دارای فرمول شیمیایی خاص بوده و از نظر شکل بلوری، فلسی، دانه ای، توده ای، و نیز در تنوع رنگ های سیاه، قهوه ای، قرمز، خاکستری سیاه، نیمه شفاف و کدر می باشد که در نوع خود بی نظیر و در رده بندی اکسید است که با توجه به این موارد هر دو نوع سنگ آهن از متداول ترین سنگ های تولید شده داخل می باشند که با کیفیت عالی تولید و نیز روانه کشورهای خارجی می شوند.

باید متذکر شد که از تفاوت های دیگر این دو نوع سنگ عمده با ارزش این است که سنگ مگنتیت جهت تولید آهن و فولاد مورد استفاده فراوان قرار می گیرد و نیز سنگ هماتیت جهت استفاده در صنعت سیمان از کاربردهای بالایی برخوردار می باشد.

آنالیز سنگ آهن مگنتیت

آنالیز سنگ آهن مگنتیت

امروزه سنگ آهن انواع مختلفی دارد که در انواع برندهای گوناگون در بازارهای جهانی با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به صورت آنالیز شده به فروش می رسند که سنگ آهن مگنتیت نمونه بارزی از این نوع سنگ ها می باشد و همچنین به دلیل گسترش فراوان دارای درصد نسبتا بالایی از فلز است که با ترکیبات خاصی جهت تولید آهن و فولاد در مجتمع های فولاد سازی و ذوب آهن از کاربردهای فراوانی برخوردار می باشد.

بنابراین ارزش سنگ آهن به عواملی نظیر: عیار، سهولت فرآوری، هزینه استخراج و نیز حمل سنگ به بازار بستگی دارد که دارای اهداف زیادی هستند.

همچنین آنالیز سنگ آهن از نظر ساختار و ترکیبات شیمیایی با یکدیگر متفاوت می باشند که از مواد اولیه طبیعی با تنوع خاص تولید می شوند که از معروف ترین کانی های سنگ آهن، ترکیبات اکسیدی بویژه مگنتیت ( Fe 3o 4 )و هماتیت ( Fe 2 o 3) می باشند که در رنگ خاکستری تا زرد و قرمز متغیر هستند.

بنابراین از اکسیدهای مفید و موجود در سنگ آهن می توان به اکسید منگنز، تیتانیوم و اکسید اسیدی سرباره ساز اشاره کرد که هر کدام به نوعی در فرایند تولید سنگ آهن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند.

قیمت هر تن سنگ آهن در بازار ایران

قیمت هر تن سنگ آهن در بازار ایران

فاکتورها و معیارهای مهم در تعیین قیمت هر تن سنگ آهن در بازار ایران وجود دارد که شامل: نوع کیفیت محصول، نحوه بسته بندی، درجه بندی، خلوص، نحوه تولید و توزیع آن، نوع برند و شرکت تولیدی محصول، بر اساس میزان عرضه و تقاضا از سوی کشورهای خارجی، کاهش میزان قیمت ارز در کشور، وزن، استاندارد، ارگانیک و بهداشتی بودن محصول، عیار، نوع سنگ، دانه بندی، اندازه و ابعاد سنگ، آنالیز بودن، فله و بسته ای و دیگر موارد متغیر است که هر چه این نوع محصول عمده دارای کیفیت بالایی باشد به طور حتم در تعیین قیمت آن نقش به سزایی خواهد داشت.

البته بر اساس این معیارها سالانه میزان و حجم زیادی از این نوع کالاها به اکثر کشورهای دنیا از جمله: عراق، افغانستان، عربستان، پاکستان، آذربایجان، ترکیه، سوریه و دیگر کشورهای بیگانه صادر می شود که صادرات نقش مهمی در اقتصاد کشور و نیز افزایش تولیدات بیشتر محصول را ایفا می نماید.

شایان ذکر است فروش عمده این محصول به روش مستقیم و نیز بدون واسطه و همچنین آنالیز شده راه را برای صادرات آن هموار ساخته و سبب شده میزان بیشتری از این محصول روانه بازارهای خارجی گردد زیرا خرید و فروش به این روش هم برای خریداران محصول و هم برای فروشندگان آن بسیار سودآور و ارزان تر می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما