فروش سنگ آهن مگنتیت به قیمت u metal

فروش سنگ آهن مگنتیت به قیمت u metal برای بخش صادرات سنگ آهن متداول است. یومتال شاخصی است که در حال بین تجار صنعت فولاد شناخته شده است.

قیمت سنگ آهن fob

قیمت یومتال نرخ دلاری قیمت سنگ آهن تحویل fob بندرعباس است. شاخص گذاری قیمتها بر اساس قیمت یومتال سنگ آهن اینگونه انجام می گیرد:

  • قیمت سنگ آهن fob بندرعباس: برابر قیمت یومتال سنگ آهن.
  • قیمت سنگ آهن fob بندر امام: دو دلار زیر قیمت یومتال سنگ آهن.
  • قیمت سنگ آهن تحویل کف بندر: قیمت یومتال با کسر هزینه استافینگ.
  • قیمت سنگ آهن در معدن: قیمت یومتال سنگ آهن با کسر هزینه استافینگ و هزینه حمل و نقل از معدن تا بندر.

قیمت کنسانتره آهن و گندله نیز در معاملات تجاری این حوزه بین خریدار و فروشنده بر همین اساس انجام می گیرد.

فروش سنگ آهن صادراتی

در فروش سنگ آهن صادراتی در معاملات فی ما بین ایران و دیگر کشورها٬ شاخص قیمت گذاری اغلب یومتال نیست٬ چون شاخص یومتال تنها در ایران شناخته شده و برای معامله داخلی بارهای صادراتی شاخص در نظر گرفته می شود. شاخص قیمت سنگ آهن در جهان دو شاخص متال بولتن metal bulletin و شاخص پلتس platts است.

خوشبختانه در شاخص پلتس قیمت گذاری بر سنگ آهن یا کنسانتره آهن و گندله، با اشاره دقیق بر آنالیز محصولات انجام می گیرد. نحوه تنظیم قیمت بر اساس ترکیب شیمیایی و خصوصیات فیزیکی محصول نیز با اشاره به میزان پنالتی و پاداش در نظر گرفته شده برای تغییر هر درصد از عامل قید شده در آنالیز به طور دقیق مطرح می شود. لذا می توان شاخص پلتس را یک شاخص جامع برای تعیین قیمت سنگ آهن در صنعت آهن و فولاد دانست.

خرید سنگ آهن مگنتیت تحویل fob بندر امام

خرید سنگ آهن مگنتیت تحویل fob بندر امام با توجه به توسعه و بهره برداری از معادن سنگ آهن در شهرستان زنجان در بخش صادرات افزایش یافته است. همانطور که بیان کردیم قیمت سنگ آهن تحویل بندر امام دو دلار زیر نرخ یومتال اعلام می گردد. شاید دلیل این موضوع سوالی باشد که ذهن شما را درگیر کرده باشد. مهمترین دلیل این مسئله مربوط به هزینه حمل و نقل است. هزینه حمل از بندر امام به بنادر کشو چینئکه بیشترین خرید سنگ آهن٬ کنسانتره و گندله را از ایران دارد اغلب دو الی سه دلار بالاتر از هزینه کشتیرانی از بندرعباس تا بنادر اصلی جین می باشد.

دو کیفیت از سنگ آهن مگنتیت که آماده فروش از معادن مجتمع صنعتی و معدنی فولاد سیمرغ آذربایجان است٬ در بخش زیر با ارائه آنالیز معرفی می شود.

فروش سنگ آهن مگنتیت ۶۱ درصد

سنگ آهن مگنتیت ۶۱ درصد با ظرفیت فعلی ماهانه پانزده هزار تن آماده معامله و تحویل مستمر است.

خرید سنگ آهن مگنتیت ۶۷ درصد

سنگ آهن مگنتیت با خلوص بالای ۶۷ درصد با دانه بندی ریز صفر الی ده میلیمتر که می توان به عنوان کنسانتره خشک عرضه کرد با ظرفیت ماهانه بیست هزار تن از معادن سنگ آهن زنجان مجتمع فولاد سیمرغ قابل عرضه است.

قیمت سنگ آهن مگنتیت

کارخانه کنسانتره سنگ آهن

تعداد کارخانه کنسانتره سنگ آهن با توسعه معادن سنگ آهن در زنجان٬ در حال توسعه است. همانطور که می دانیم سنگ آهن استخراج شده از معادن که دارای خلوص بالایی هستند٬ برای تولید سنگ آهن دانه بندی شده مورد استفاده قرار می گیرند. ولی درصدی از کانی استخراج شده از معادن عیار پایین تری دارند٬ این سنگ آهن خام که دارای عیار پایین تر است برای پرعیارسازی نیاز است تحت فرآیند کنسانتره سازی قرار بگیرد. در حقیقت فرآیند دانه بندی و خردایش برای زدودن ناخالصی های آن کافی تیست. مرحله شست و شو و آسیاب الزامی است این مسئله موجب شده با توسعه معادن در زنجان٬ واحدهای کانه آرایی و کنسانتره سازی نیز توسعه یابند.

محصول کنسانتره آهن شرکت سیمرغ در سه عیار است که آنالیز آنها را در زیر مشاهده می کنید.

کارخانه کنسانتره سنگ آهن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش لطفا تماس بگیرید.

فروش سنگ آهن مگنتیت به قیمت u metal توسط نمایندگی‌های شرکت‌های تولیدی و مراکز معتبر صورت می‌گیرد که این مراکز هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی فعالیت می‌کنند و محصول خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتری عرضه می کنند.

فروشنده سنگ آهن سعی کرده است با حذف واسطه ها قیمت محصولات را تا حد امکان پایین بیاورند تا مشتری بتواند بهترین محصول را با بهترین قیمت انتخاب و خریداری کند. و سعی کرده است با بالا بردن کیفیت محصولات خود، مشتری بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر را از آن خود کند.

موارد تاثیر گذار بر قیمت سنگ آهن عواملی همچون قیمت فولاد، شاخص های تولید ناخالص داخلی، قیمت طلا، قیمت آلومینیوم، میزان تولید آن، میزان عرضه و تقاضا، قیمت جهانی سنگ آهن، نرخ تورم، ارزش دلار، ارزش سهام و نرخ بهره می باشند.

فروش سنگ آهن مگنتیت به قیمت u metal

مشخصات کامل سنگ آهن مگنتیت

مشخصات کامل سنگ آهن مگنتیت سنگ آهن یکی از پر کاربرد ترین مواد معدنی می باشد که استخراج آهن از سنگ آن به صورت شیمیایی انجام می شود. سولفور آهن، اکسید و کربنات در پوسته زمین موجودند. سنگ آهن مگنتیت fe3o4 خاصیت مغناطیسی دارد، و به دلیل این ویژگی در اکتشافات بسیار کم هزینه است. این نوع سنگ آهن به رنگ سیاه می باشد و مورد توجه صنعت گران قرار گرفته است. این نوع سنگ، نمونه ای بسیار نادر و باارزش است که از آن برای درست کردن آهن ربا استفاده می‌شود.

از ویژگی های این سنگ آهن می توان به عیار سازی آن اشاره کرد، اگر سنگ آهنی عیار پایینی داشته باشد، می توان با کمک سپراتور عیار آن را بالا برد.

سنگ آهن از انواع سنگ های سخت به شمار می رود، ظاهر بلوری شکلی دارد و سختی آن ۵.۵ است. خاصیت فرو مغناطیسی دارد، یعنی همیشه جذب آهن ربا می شود، این سنگ آهن با قرار گرفتن در میدان مغناطیسی، خاصیت فرو مغناطیسی پیدا کرده است.

تشکیل سنگ آهن مگنتیت در طبیعت به دو صورت انجام می شود که با کمک یک احیا کننده این کار صورت می گیرد: ۱- در کانسارهای هیدروترمال که همراه با سولفورهای فلزی تشکیل می شود که در این حالت گوگرد هم همراه آن وجود دارد.

۲- در جریان متامورفیسم که در این حالت مگنتیت از بی آب شدن لیمونیت به وجود می آید، مگنتیت بسیار مقاوم بوده و دچار اکسیده شدگی نمی شود.

عامل اصلی در میزان خاصیت مغناطیسی سنگ آهن، میزان feo موجود در سنگ است، اگر این میزان از ۱۱ بیشتر باشد، آن سنگ را به عنوان سنگ آهن مگنتیت می شناسند و اگر کمتر از این مقدار باشد، سنگ آهن هماتیتی است.

موارد استفاده از انواع سنگ آهن مگنتیت

موارد استفاده از انواع سنگ آهن مگنتیت سنگ آهن مگنتیت بیشر برای برای تولید فولاد استفاده می‌شود که از آن در موارد زیادی می توان استفاده کرد. مثلا برای ساختن لوله فولادی، ساخت دیگ بخار، ابزار، چاقو و چنگال و… استفاده از فولاد در صنایع خود روسازی، همچنین برای استخراج آهن، از سنگ آهن مگنتیت استفاده می‌شود و همچنین برای تولید رنگ نیز کاربرد دارد.

ساخت بتن، تولید سیمان، رنگ دانه های آهن، تولید لوازم آرایشی ( مثلا سایه چشم)، رنگ کردن کاغذ، تولید انواع رنگ ها، پلاستیک ها، وسایل نقلیه و لوازم خانگی و… از دیگر موارد استفاده از این محصول می باشد.

نانو ذرات مگنتیت، کاربردهای مختلف در علوم پزشکی و زیست محیطی دارد، استفاده در تصفیه خانه ها برای تصفیه آب، به این صورت که نانو ذرات مگنتیت به آب های آلوده وارد شده و به ذرات معلق و آلوده آب می چسبند و آن ها را ته نشین کرده، بدین صورت آب از آلودگی پاک می شود.

همچنین از این فناوری، به صورت درمانی هم می‌توان استفاده کرد، بدین صورت که مغناطیسی شدن ذرات متصل به دارو ها موجب می شود، داروی مورد نظر به قسمتی از بدن که دچار درد است، کشیده شده و همان قسمت را درمان کند.

درصد خلوص سنگ آهن مگنتیت

درصد خلوص سنگ آهن مگنتیت سنگ آهن از بیشترین عناصر واقع در زمین است. کانی هایی که معمولا در سنگ آهن وجود دارند، عبارت است از: هماتیت fe203 با خلوص ۷۰ درصد ، مگنتیت fe304 با خلوص ۷۲ درصد می باشند. اقیانوس ها حاوی آهن محلول و بدون اکسیژن بوده اند، هنگامی که اکسیژن در آب اقانوس ها آزاد می شود، توسط عواملی که فتوسنتز می کنند، این اکسیژن آزاد شده با آهن موجود ترکیب می شود و مگنتیت به وجود می آید.

اولین گام برای استخراج سنگ آهن خالص شناسایی معدن است بعد از شناسایی معدن توسط کارشناسان، استخراج سنگ آهن شروع می شود، آهن خالص رنگ تیره دارد که بسیار مقاوم و آسیب ناپذیر است. بعد از استخراج سنگ آهن، غربال گری آن یعنی جدا سازی سنگ های ریز و درشت از هم، صورت می گیرد.

سپس سنگ آهن توسط سنگ شکن خرد و آسیاب می شود برای افزایش عیار و خالص سازی اینکار انجام می شود که بر اساس اندازه و وزن سنگ در چند مرحله انجام می شود. بعد از خرد کردن و شست و شو، با روش فلوتاسیون عیار سنگ را تا ۶۰-۶۵ بالا می برند.

سپس آن را به صورت سنگ های ۲۵ میلی متری درآورده و وارد کوره می کنند و تحت حرارت بالا قرار می گیرد تا ناخالصی باقیمانده از آن خارج شود.

فروشنده بهترین نوع سنگ آهن مگنتیت

فروشنده بهترین نوع سنگ آهن مگنتیت فروشنده بهترین نوع سنگ آهن مگنتیت مراکز معتبری هستند که به صورت حضوری و آنلاین فعالیت دارند و بهترین سنگ آهن را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتری قرار می دهند. در نظر داشته باشید که قیمت انواع سنگ آهن متاثر از کیفیت محصول و میزان خرید است. بنابراین برای کاهش قیمت محصول، بهتر است آن را به صورت عمده سفارش دهید.

این مراکز انواع سنگ آهن را با قیمتی باور نکردنی و کیفیت عالی در اختیار مشتری قرار می دهند، تا مشتری بتواند بهترین محصول را با بهترین قیمت انتخاب و سفارش دهد. برای اطلاع از قیمت انواع سنگ آهن می توان با این گونه سایت های معتبر اینترنتی ارتباط برقرار کرد و ضمن مقایسه قیمت ها در زمینه انتخاب نوع محصول، کیفیت و قیمت آن مشاوره گرفت و محصول مورد نظر خود را انتخاب و سفارش داد.

یکی از روش های انجام سفارش و خرید، به صورت آنلاین است که امروزه بسیار پرطرفدار است، زیرا همیشه و همه جا در دسترس است و امکان مقایسه قیمت ها را به مشتری می‌دهد و باعث صرفه‌جویی هم در وقت هم در هزینه رفت و آمد می شود. یکی از مزیت های خرید اینترنتی این است که فروشنده کار حمل محصول را به عهده می گیرد و محصولات خود را نیز ضمانت می کند و خدمات پس از فروش دارد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما