لیست موجودی های روز:

No data

فروش سنگ آهن مگنتیت به قیمت u metal

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت سنگ آهن fobفروش سنگ آهن صادراتیخرید سنگ آهن مگنتیت تحویل fob بندر امامفروش سنگ آهن مگنتیت ۶۱ درصدخرید سنگ آهن مگنتیت ۶۷ درصدکارخانه کنسانتره سنگ آهن
iron ore concentrate - price chart

فروش سنگ آهن مگنتیت به قیمت u metal برای بخش صادرات سنگ آهن متداول است. یومتال شاخصی است که در حال بین تجار صنعت فولاد شناخته شده است.

قیمت سنگ آهن fob

قیمت یومتال نرخ دلاری قیمت سنگ آهن تحویل fob بندرعباس است. شاخص گذاری قیمتها بر اساس قیمت یومتال سنگ آهن اینگونه انجام می گیرد:

  • قیمت سنگ آهن fob بندرعباس: برابر قیمت یومتال سنگ آهن.
  • قیمت سنگ آهن fob بندر امام: دو دلار زیر قیمت یومتال سنگ آهن.
  • قیمت سنگ آهن تحویل کف بندر: قیمت یومتال با کسر هزینه استافینگ.
  • قیمت سنگ آهن در معدن: قیمت یومتال سنگ آهن با کسر هزینه استافینگ و هزینه حمل و نقل از معدن تا بندر.

قیمت کنسانتره آهن و گندله نیز در معاملات تجاری این حوزه بین خریدار و فروشنده بر همین اساس انجام می گیرد.

فروش سنگ آهن صادراتی

در فروش سنگ آهن صادراتی در معاملات فی ما بین ایران و دیگر کشورها٬ شاخص قیمت گذاری اغلب یومتال نیست٬ چون شاخص یومتال تنها در ایران شناخته شده و برای معامله داخلی بارهای صادراتی شاخص در نظر گرفته می شود. شاخص قیمت سنگ آهن در جهان دو شاخص متال بولتن metal bulletin و شاخص پلتس platts است.

خوشبختانه در شاخص پلتس قیمت گذاری بر سنگ آهن یا کنسانتره آهن و گندله، با اشاره دقیق بر آنالیز محصولات انجام می گیرد. نحوه تنظیم قیمت بر اساس ترکیب شیمیایی و خصوصیات فیزیکی محصول نیز با اشاره به میزان پنالتی و پاداش در نظر گرفته شده برای تغییر هر درصد از عامل قید شده در آنالیز به طور دقیق مطرح می شود. لذا می توان شاخص پلتس را یک شاخص جامع برای تعیین قیمت سنگ آهن در صنعت آهن و فولاد دانست.

خرید سنگ آهن مگنتیت تحویل fob بندر امام

خرید سنگ آهن مگنتیت تحویل fob بندر امام با توجه به توسعه و بهره برداری از معادن سنگ آهن در شهرستان زنجان در بخش صادرات افزایش یافته است. همانطور که بیان کردیم قیمت سنگ آهن تحویل بندر امام دو دلار زیر نرخ یومتال اعلام می گردد. شاید دلیل این موضوع سوالی باشد که ذهن شما را درگیر کرده باشد. مهمترین دلیل این مسئله مربوط به هزینه حمل و نقل است. هزینه حمل از بندر امام به بنادر کشو  چینئکه بیشترین خرید سنگ آهن٬ کنسانتره و گندله را از ایران دارد اغلب دو الی سه دلار بالاتر از هزینه کشتیرانی از بندرعباس تا بنادر اصلی جین می باشد.

دو کیفیت از سنگ آهن مگنتیت که آماده فروش از معادن مجتمع صنعتی و معدنی فولاد سیمرغ آذربایجان است٬ در بخش زیر با ارائه آنالیز معرفی می شود.

فروش سنگ آهن مگنتیت ۶۱ درصد

سنگ آهن مگنتیت ۶۱ درصد با ظرفیت فعلی ماهانه پانزده هزار تن آماده معامله و تحویل مستمر است.

خرید سنگ آهن مگنتیت ۶۷ درصد

سنگ آهن مگنتیت با خلوص بالای ۶۷ درصد با دانه بندی ریز صفر الی ده میلیمتر که می توان به عنوان کنسانتره خشک عرضه کرد با ظرفیت ماهانه بیست هزار تن از معادن سنگ آهن زنجان مجتمع فولاد سیمرغ قابل عرضه است.

قیمت سنگ آهن مگنتیت

کارخانه کنسانتره سنگ آهن

تعداد کارخانه کنسانتره سنگ آهن با توسعه معادن سنگ آهن در زنجان٬ در حال توسعه است. همانطور که می دانیم سنگ آهن استخراج شده از معادن که دارای خلوص بالایی هستند٬ برای تولید سنگ آهن دانه بندی شده مورد استفاده قرار می گیرند. ولی درصدی از کانی استخراج شده از معادن عیار پایین تری دارند٬ این سنگ آهن خام که دارای عیار پایین تر است برای پرعیارسازی نیاز است تحت فرآیند کنسانتره سازی قرار بگیرد. در حقیقت فرآیند دانه بندی و خردایش برای زدودن ناخالصی های آن کافی تیست. مرحله شست و شو و آسیاب الزامی است این مسئله موجب شده با توسعه معادن در زنجان٬ واحدهای کانه آرایی و کنسانتره سازی نیز توسعه یابند.

محصول کنسانتره آهن شرکت سیمرغ در سه عیار است که آنالیز آنها را در زیر مشاهده می کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش لطفا تماس بگیرید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!