قیمت متال بولتن – نرخ روز آهن

نرخ روز آهن در جدول قیمت متال بولتن یا سایت پلتس می تواند معیار خوبی برای اطلاع از قیمت های جهانی روزانه به دست دهد. این دو سایت معیار جهانی بین تجار برای معاملات هستند.

مجله متال بولتن

مجله متال بولتن روزانه گزارشی از تحلیل بازار محصولات معدنی و معدن نظیر آهن و فولاد را با ارائه آخرین تغییرات و نوسانات قیمتی بعلاوه قیمت های روز را در اختیار مخاطبشان قرار می دهد. قیمت متال بولتن اغلب تحویل fobبنادر کشورهای صادرکننده هر محصول و یا cfrکشورهای اصلی خریدار اعلام می گردد. به عنوان مثال قیمت سنگ آهن fob برزیل، fob استرالیا، cfr چین، fob ایران و … اعلام می گردد. یا قیمت بیلت فولادی و اسلب فولادی تحویل fob ایران، fob کشورهای عضو cis، fob امارات، همچنین چین و … در جدول قیمت متال بولتن مورد اشاره قرار می گیرد. می تواند جدول قیمت سنگ آهن همچنین جدول قیمت بیلت و اسلب فولادی از مجله متال بولتن را برای تاریخ 20 آوریل 2019، در زیر مشاهده نمایید.

مجله متال بولتن
مجله متال بولتن

متال بولتن فلزات

متال بولتن فلزات، مرجع اطلاع رسانی دیگر فلزات علاوه بر آهن نیز می باشد. همانند صنعت فولاد، در خصوص دیگر فلزات نیز آخرین تحولات بازار و قیمت های روز محصولات وابسته به هر فلز، در جدول و مجله متال بولتن اعلام می گردد.

متال بولتن ایران

متال بولتن در ایران نیز می تواند برای صادرکنندگان یک معیار و مبنا در معاملات بین المللی شان باشد. البته شاخص پلتس نقش بیشتری در معاملات تجاری بازی می کند.

قیمت متال بولتن

آخرین قیمت متال بولتن برای سنگ آهن، کنسانتره سنگ آهن و گندله سنگ آهن را می توانید را در جدول زیر قرار داده اسم. این قیمت ها مربوط به تاریخ 20 آوریل 2019 است. برای داشتن قیمت های روز لطفا به صفحه اخبار روز جهانی سنگ آهن در سایت اصلی شرکت آهن و فولاد سیمرغ مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما