لیست موجودی های روز:

No data

سایت پلت سنگ آهن – قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایت پلت سنگ آهنقیمت سنگ آهن در سایت پلتقیمت لحظه ای سنگ آهنقیمت هر تن سنگ آهن مگنتیتقیمت یومتال سنگ اهن
سایت پلت سنگ آهن - قیمت

قیمت سنگ آهن در سایت پلت سنگ آهن اغلب معیار معاملات جهانی بین تجار قرار می گیرد. اختلاف استاندارد ذکر شده برای آنالیز سنگ آهن نیز بر اساس پنالتی و پاداش های درج شده در آن، لحاظ می شود.

سایت پلت سنگ آهن

سایت پلتس حاوی مقالات در خصوص آخرین قیمت و شرایط بازار جهانی مربوط به صنعت فولاد و محصولات وابسته نظیر زغال سنگ و فرو آلیاژها است. قیمت اعلام شده به همراه تحلیل بازار و ارائه دلایل نوسانات ایجاد شده بر آخرین قیمت ها، مبنای معاملات تجاری اکثر تجار در بازار بین المللی و البته برنامه ریزی اقدام برای پیش خریدها و پیش فروش ها می باشد.

قیمت سنگ آهن در سایت پلت

قیمت سنگ آهن در سایت پلت (پلتس) به همراه مشخص نمودن آنالیز دقیق محصول، اعلام می گردد. بنابراین چنانچه اختلاف آنالیز بین محصول یک تامین کننده با خلوص سنگ آهن مشخص شده در پلتس وجود داشته باشد، کاهش قیمت و یا افزایش آن دقیقا بر اساس جزئیات ثبت شده در پلتس در خصوص مجازات و پاداش ها، تغییر می کند.

قیمت لحظه ای سنگ آهن

سایت پلت سنگ آهن - قیمت
سایت پلت سنگ آهن – قیمت

آخرین تغییرات قیمت سنگ آهن در سایت پلتس برای سنگ آهن عیار 62%، +0.8 برای تاتریخ 13 آوریل 2019 اعلام شده است که بای تغییر هم اکنون در سطح 95.8 دلار به ازای هر تن، ایستاده است. این قیمت تحویل cfr چین است.

قیمت سنگ آهن 58 درصد نیز رشد +1.15% داشته و با این تغییر بر روی قیمت 87.6 دلار برای درصد آلومینای 1.5 درصد، ایستاده است. قیمت سنگ آهن 65 درصد نیز با نوسان 3.5 درصدی، بر روی 110.6 دلار تحویل cfr چین اعلام شده است.

قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت

قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت پر عیار را برای نوع ریز دانه در بخش قبل مورد اشاره قرار دادیم. قیمت های داخلی ایران نیز با توجه به نوسانات اخیر بازار جهانی تحت تاثیر بوده و روند صعودی تجربه نموده است. آخرین قیمت های داخلی را در بخش زیر می توانید مطالعه نمایید.

قیمت یومتال سنگ اهن

قیمت سنگ آهن 62 درصد مگنتیت تحویل fob بنادر کشورمان برابر 61.7 دلار برای تاریخ 27 فروردین 1397 اعلام شده است. قیمت سنگ آهن 60 درصد، 58.2 می باشد. قیمت تعیار 58 درصد نیز 52.8 اعلام شده ست. آخرین غییران مربوط به دوشنبه 26 فروردین است که شاهد افزایش 3 دلاری در قیمت کنسانتره و یک دلاری در قیمت تمامی عیارهای سنگ آهن بوده ایم.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید