قیمت سنگ آهن 62 درصد دانه بندی cfr چین

قیمت سنگ آهن 62 درصد تحویل cfr چین گاهی با افزایش میزان تقاضای خرید برای این کیفیت، روند افزایشی طی می کند. افزایش تقاضا برای سنگ آهن دانه بندی خلوص بالا، در پی تشدید اعمال محدودیت بر فولادسازان چینی برای کنترل ورود آلاینده ها به هوا انجام می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت سنگ آهن 62 درصد ممکن است وابسته به شرایط بازار جهانی به خصوص شرایط بازار کشور چین که جزء مهمترین خریداران سنگ آهن در جهان است، دچار نوسان شود. این تغییر قیمت گاهی افزایشی و گاهی اوقات کاهشی است. دلایل تغییر قیمت سنگ آهن چین را می خواهیم به طور مختصر در زیر بیان کنیم.

قیمت سنگ آهن در چین

مهمترین عامل که بر روی میزان تولید فولاد سازان چینی تاثیر می گذارد، شامل موارد زیر است:

  • میزان تقاضای خرید فولاد از سمت بازار مصرف. تقاضای خرید فولاد از سوی بازار مصرف در برخی از فصول سال نظیر زمستان کاهش پیدا می کند. لذا تولیدکنندگان مطابق با این حجم سفارش اقدام به تولیدمی کنند. بنابراین تقاضا برای خرید سنگ آهن نیز ممکن است دچار تغییر شود.
  • سود مارجین فولادسازان که ممکن است با تغییر قیمت فولاد و سنگ آهن دچار کاهش یا افزایش شود.
  • محدودیت هایی که از سوی دولت های محلی چین بر فولاد سازان اعمال می شود. محدودیت تولید با هدف کاهش ورود آلاینده های هوایی انجام می گیرد. این محدودیت سبب تغییر جهت خریداران سنگ آهن به سمت سنگ آهن پر عیار یا کم عیار می شود. تشدید محدودیت سبب استقبال از سنگ آهن خلوص بالا و لذا افزایش قیمت سنگ آهن 62 درصد خواهد شد.

قیمت روز سنگ آهن مگنتیت

در 4 ژانویه 2019 با اعمال کاهش محدودیت تولید از سوی دولت چین، میزان تقاضای خرید سنگ اهن افزایش پیدا کرده است. لذا امروز در تاریخ 4 ژانویه شاهد یک افزایش قیمت سنگ آهن هستیم. افزایش قیمت برای هر سه نوع سنگ آهن مشاهده می شود. قیمت کنسانتره آهن، قیمت گندله آهن و همچنین قیمت سنگ آهن دانه بندی شده. هر سه تغییر افزایشی در این بازه زمانی دارند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما