قیمت فروش لجن آهن اسفنجی

تعیین قیمت لجن آهن اسفنجی در خرید و فروش لجن آهن اسفنجی را طبق آنالیز آن تعیین می کنیم. آنالیز شامل درصد آهن توتال، درصد اکسید آهن و نوع آن، درصد ناخالصی های درون محصول شامل فسفر، سیلیس و …، همچنین درصد رطوب آن است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش لجن آهن اسفنجی و همچنین فروش نرمه آهن اسفنجی به عنوان محصولات جانبی تولید آهن اسفنجی در واحد احیاء، با هدف استفاده در تولید آگلومره و گندله یا تولید بریکت آهن انجام می گیرد. البته کاربرد این محصولات پرتی خط واحد احیاء در دیگر صنایع نیز توسعه یافته است. از جمله مورد مصرف قرار دادن نرمه آهن اسفنجی برای تولید لنت ترمز خودرو.

قیمت نرمه آهن اسفنجی

قیمت لجن آهن اسفنجی و نرمه آهن اسفنجی همانطور که در تمامی محصولات زنجیره فولادسازی متداول است، برمبنای عیار و آنالیز آن تعیین و مشخص می شود.

آنالیز محصولات را از طریق آزمایشات xrf و xrd تعیین می کنیم. در آنالیز موارد بسیار مهمی نظیر درصد آهن کل موجود در فرآورده یا نمونه، درصد متالیزاسیون، درصد آهن اکسیدی و نوع آن مشخص می شود. همچنین درصد و نوع ناخالصی ها نیز قابل تشخیص و گزارش است. برگ آنالیز محصول حاوی تمامی این اطلاعات است. تعیین قیمت لجن آهن اسفنجی و همچنین نرمه آهن اسفنجی بر اساس آنالیز آن انجام می گیرد. مورد دیگری که در خصوص این محصولات در برگ آنالیز گزارش می شود مربوط به درصد رطوبت موجود در محصول می باشد.

جهت استعلام قیمت و موجودی و ثبت سفارش خرید، راه های تماس زیر پل ارتباط میان ما و شماست.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما