قیمت میلگرد 14 خراسان

قیمت میلگرد 14 مجمع فولاد خراسان در عرضه این شرکت که سبد میلگرد 14 تا 28 با گرید A3 بود برابر با 36293 ریال اعلام شده است. عرضه فولاد در بورس کالا 22 آبام 1397 شامل سبد میلگرد از سوی دو کارخانه مجتمع فولاد خراسان و فولاد خرمدشت تاکستان است.

کاهش قیمت میلگرد در روزهای اخیر در تولیدات اغلب کارخانه های فولادسازی مشاهده شده است، نرخ قیمت میلگرد اعلام شده امروز در بورس کالا نیز نسبت به دو روز قبل با ثات و بدون غییر اعلام شده است. قیمت اعلام شده از سوی مجمع فولاد خراسان امروز برای سبد میلگرد 14-28 برابر با 36293 می باشد. همچنین شرکت فولاد خرمدشت تاکستان محصول سبد میلگرد مخلوط را با نرخ قیمت 35749 که برابر با قیمت اعلام شده توسط کارخانه تولیدی فولاد سپید فراب کویر در دو روز قبل یعنی 20 آبان 1397 است، اعلام کرده است.

عرضه فولاد در بورس کالا 22 آبان 1397

عرضه های محصولات فولادی امروز را در بورس کالای فولاد می توانید با جزئیات کامل در جدول زیر مشاهده نمایید.

کارگزار نام کالا نماد تولید کننده عرضه کننده حجم کالای قابل عرضه حداقل عرضه قیمت پایه
سی ولکس سبد میلگرد 14 تا 28 – a3 KSO-IMEX-782-00 مجتمع فولاد خراسان شرکت فولاد خراسان 220 44 36293
توسعه سرمایه دنیا سبد میلگرد مخلوط KDTS-IMEX-1254-00 فولاد خرمدشت تاکستان فولاد خرمدشت تاکستان 220 44 35749

 

میلگرد از لوازم ضروری و پرکاربرد ساخت و ساز است و در کارخانه های مختلف با کیفیت و اندازه های گوناگون تولید می شود و با قیمت ارزان و گران در بازار پخش می شود. از بهترین مراکز توزیع میلگرد طولی باکیفیت سایت‌ های اینترنتی و از جمله سایت حاضر است که پس از خرید میلگرد صنعتی باکیفیت از تولید کنندگان صاحب نام آن را در اختیار خریداران قرار می‌ دهند و به دلیل نبود دلال با ارزان ترین نرخ به فروش می رسانند.

البته تولید کننده‌ های انواع میلگرد پس از ساخت میلگرد آن را در بازار پخش می‌ کنند و بنابراین خود یکی از و اصلی ترین و مهم ترین مرکز توزیع و عرضه میلگرد ساده یا طولی صنعتی باکیفیت هستند. اگر برای خرید میلگرد به تولیدکننده ها مراجعه کنید جنس اصل و مرغوب را کسب می کنید و با کوتاه شدن دست واسطه ها متحمل هزینه کمی می شوید زیرا قیمت میلگرد صنعتی کمتر شده و سودتان بیشتر می گردد.

قیمت میلگرد 14 خراسان

معرفی کامل میلگرد مجتمع فولاد خراسان

معرفی کامل میلگرد مجتمع فولاد خراسان

میلگرد فولاد خراسان یکی از محصولات درجه یک و بسیار مهم و کاربردی ترین مصالح در ساختمان سازی می باشد. میلگرد ها در دو مدل ساده و آجدار می باشند. این کالا را می توان در اندازه های مختلف تهیه کنند. اولین اقدام برای تهیه و خرید با کیفیت میلگرد باید حتما به استاندارد بودن آن مطمئن باشید.قطر این میلگرد ها از شش تا شصت سانت می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است و این سایز را هر شرکتی تولید نمی کند. سایز معمول در میلگرد ها شش تا سی و دو سانت می باشد. کیفیت ها بالا است و از مواد اولیه ی مرغوب در تولید و ساخت استفاده می شود.

مشاوره برای خرید میلگرد باید انجام شود و بعد از خرید محصول حتما بررسی شود که با تمام اولویت های ما تطابق دارد یا ندارد. میلگرد ضد زنگ از قیمت بالایی برخوردار می باشد و همه شرکت ها این محصول را به دلیل قیمت زیاد آن تولید نمی کنندو اندک کارخانه هایی هستند که تولیدات این محصول را عهده دار هستند. برای ساخت میلگرد های فولادی از شمش ها استفاده می کنند و پس از تولید این محصول تغیرات را در نظر می گیرند. میلگرد های حرارت دیده و فرم داده شده را از لوله های آب سرد عبور می دهند تا به صورت یکباره سرد شود که این روش باعث مقاومت سطح بیرونی میلگرد می شود.

با انواع میلگرد بیشتر آشنا شوید

با انواع میلگرد بیشتر آشنا شوید

موارد استفاده از میلگرد بسیار زیاد بوده و بیشتر از این محصول برای تهیه و تولید بتن استفاده می‌ شود. میلگرد می‌ تواند موجب تقویت بتن شود و میلگردها با عیار و درجات مختلفی از فولاد تهیه و تولید شده اند. آج های موجود بر روی میلگرد موجب می‌ شود که محکم تر درون بتن قرار گیرد و احتمال شکستگی بتن را به راحتی کاهش می‌دهد و شما می توانید با خیال راحت از این محصول استفاده نمایید.

انواع میلگرد از نظر شکل ظاهری در بازار وجود داشته که هر کدام از این محصولات دارای کارایی و کاربرد بسیار زیادی می باشد و معمولاً از میلگردهای ساده در ساخت و ساز استفاده می کنند. این محصول می تواند از بروز ترک خوردگی جلوگیری نماید. این محصولات به راحتی خم و برش داده می‌ شود و نحوه استفاده از این کالا بسیار راحت و آسان بوده و نیازی به تخصص و تجربه خاصی ندارد و شما مشتریان و خریداران می توانید به راحتی از این محصولات استفاده نمایید.

پس از اینکه میلگرد در کارخانه ها ساخته شد باید آزمایش های کنترل کیفیت روی میلگرد صورت گیرد و از نظر میزان جوش پذیری یا کشش و تاشدگی بررسی شود تا کیفیت میلگرد بالاتر رود. مثلا میلگرد با طول معین شده به وسیله دستگاه کشش کشیده می شود و نیرویی که بر آن وارد شده است اندازه گیری می شود و شکل آن رسم می‌ شود.


وزن میلگرد 14 چند کیلوست؟

وزن میلگرد 14 چند کیلوست؟

وزن میلگرد 14 15 کیلو گرم هست و تولید کنندگان میلگرد خمشی در شهرها و استان های مختلف کشور قرار دارندکه از معتبر ترین و برند ترین ها می باشند تا جایی که محصولات خود را به صورت گسترده صادرات میلگرد فولاد خراسان می کنند. خرید میلگرد خمشی از کارخانه جات به صورت مستقیم و بدون این که واسطه ای در میان باشد تهیه شود و از قیمت مناسبی نیز بهره مند می شوند و خرید مستقیم همیشه مقرون به صرفه می باشد.

توزیع از طریق این سایت به صورت آنلاین و اینترنتی و با بهترین کیفیت انجام می گردد و متقاضیان می توانند تنها با ثبت سفارش و بدون صرف وقت و هزینه آن را خریداری نمایند و در کوتاه ترین زمان ممکن محصول سفارش داده شده را در اختیار داشته باشید.

اگر میلگرد با مواد اولیه مرغوب ساخته شود و استانداردهای جهانی در ساخت آن رعایت شده و مطابق روش های مطلوب تولید شود و از تجهیزات پیشرفته استفاده گردد میلگرد کیفیت و جنس خوبی خواهد داشت و اعتماد مشتریان جلب شده و بازار خرید و فروش میلگرد رونق می گیرد.

برای تعیین میزان کیفیت میلگرد آن را با درجه خاص خم کرده و در آب جوش قرار داده و سپس به اندازه و درجه معین باز می کنند تا میزان تاشدگی و ترک های ایجاد شده روی آن سنجیده شود. میزان جوش پذیری میلگرد از دیگر ملاک های تعیین کیفیت میلگرد است. میلگردهایی که دارای نشان فایکو باشد کیفیت خوبی دارد.


صادرات میلگرد 14 فولاد خراسان

صادرات میلگرد 14 فولاد خراسان

صادرات میلگرد 14 با قیمتی استثنایی در سراسر کشور سبب شده تا مشتریان و خریداران زیادی برای خرید این کالا تشویق و ترغیب شوند. سلانه حجم زیادی از این کالا به دیگر کشورهای همسایه آسیایی مانند ترکیه و عراق صادر شده و صادرات این کالا تاثیرات بسیار زیادی در رشد اقتصادی کشور داشته است.

شما می توانید برای مشاهده و مقایسه انواع محصولات از نظر کیفیت و قیمت به صورت مستقیم و بدون واسطه به نمایندگی ها و مراکز معتبر فروش کالا مراجعه کنید و سپس محصولاتی را که مد نظر دارید با قیمت های استثنایی خریداری کنید. پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه محصول، کالاهای خریداری شده در کوتاه‌ ترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهد شد. بیشتر افراد ترجیح می‌ دهند محصولات مورد نیازشان را به صورت آنلاین خریداری کنند معتقدند که با خرید اینترنتی و آنلاین می‌ توانند در وقت خود صرفه جویی کنند و با کاهش آلودگی هوا و کاهش ترافیک شهرهای بزرگ سبب حفظ محیط زیست شوند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما