قیمت صادرات میلگرد به عراق

صادرات میلگرد به عراق در کنار صادرات به کشورهایی نظیر ترکیه سالانه در حجم عمده از کشورمان ایران انجام می گیرد. میزان صادرات میلگرد در 6 ماهه اول سال 2018 به حدود پانصد هزار تن رسید که افزایشی به میزان 21 درصد را نسبت به سال قبل نشان می دهد.

صادرات میلگرد به عراق و ترکیه از کشورمان رونق دارد. سالانه حجم تناژ قابل توجهی از انواع محصولات فولادی میانی نظیر سنگ آهن، گندله آهن، کنسانره آهن و آهن اسفنجی و یا محصولات نهایی نظیر میلگرد از ایران صادرات می شود. می وانیم کشورهای مختلفی را در لیست مقاصد صادرات این محصولات در آمار گمرک مشاهده کنیم. کشورهای چین، ترکیه، عراق و … از جمله این کشورها هستند. ترکیه و عراق از مهمترین مقاصد صادرات میلگرد و دیگر مقاطع فولادی که به عنوان محصول نهایی در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرند، می باشند.

تولید میلگرد مهمترین قطب های تولید میلگرد در کشورمان شهرهای مهمی نظیر اصفهان، تبریز، کرمانشاه، سیرجان و … هستند. گریدهای مختلفی از میلگرد که بر اساس چهار نام میلگرد a1، میلگرد a2، میلگرد a3 و میلگرد a4 معرفی می شوند در کارخانه های فولادسازی تولید شده و علاوه بر تامین بازار داخل کشورمان به مقاصدی که نام چند مورد را در بالا اشاره کردیم، صادرات می شود.

شرکت آهن و فولاد سیمرغ آماده ارائه و صادرات میلگرد به عراق و ترکیه است. ما آماده عرضه محصول cpt هر کدام از این کشورها هستیم. برای ارائه درخواست خرید خود نیاز است درخواست رسمی تان را از طریق یکی از مسیرهای ارتباطی زیر برای ما ارسال نمایید. درخواست شما در کمترین زمان ممکن بررسی شده و نتیجه به شما اعلام خواهد شد.

پارامترهای موثر بر قیمت میلگرد بسته به نوع کیفیت محصول، نحوه بسته بندی، نحوه تولید و توزیع میلگرد، میزان عرضه و تقاضا توسط کشورهای خارجی، کاهش قیمت ارز در کشور، سایز و اندازه میلگرد، بر حسب درجه و عیار آن، کارآیی و عملکرد آن، نوع میلگرد، استاندارد، بهداشتی و ارگانیک بودن محصول، نوع برند و شرکت تولیدی محصول، استحکام و مقاومت آن در برابر سازه ها، بر اساس قطر و طول میلگرد، انعطاف پذیری میلگرد و دیگر موارد متغیر می باشد که از اهمیت زیادی در ساخت و سازها برخوردار می باشد.

ناگفته نماند که این محصول عمده ساختمانی هر چه از کیفیت بالاتری برخوردار باشد به طور قطع در قیمت آن نیز تأثیر زیادی خواهد داشت.

قیمت صادرات میلگرد به عراق

انواع میلگرد و کاربرد آنها

انواع میلگرد و کاربرد آنها

امروزه با توجه به پیشرفت علم و فناوری های روز دنیا و همچنین استفاده از تجهیزات صنعتی مدرن و به کار گیری از مواد اولیه ارگانیک و بهره گیری از نیروی مهندس و متخصص و نیز بهره مندی از نیروی انسانی ماهر و فعال در صنعت ساختمان‌ سازی کشور ایران از رونق و توسعه زیادی در این زمینه برخوردار می باشد که برای بر پایی یک ساختمان و داشتن استحکام و مقاومت ساختمان ها نیاز به یک سری ابزارهایی است که از جمله می توان به انواع میلگردها اشاره نمود که هر کدام بسته به نوع خود از اهمیت و کاربرد زیادی در این مورد برخوردار می باشند.

ضمنا میلگرد ها یکی از مهم ترین و ضروری ترین مصالح در پروژه های ساختمانی قلمداد می شوند که در ساختمان سازی نقش بسزایی داشته و نیز به عنوان نوعی میله فولادی در سازه های متفاوت و برای بتن ریزی مورد استفاده قرار می گیرند.

هم چنین  این محصولات عمده با ارزش در نوع خود منحصر به فرد بوده که سبب محافظت ساختمان ها در برابر خطرات احتمالی می شوند که میلگردها از لحاظ شکل ظاهری به سه دسته مختلف تقسیم بندی می شوند که شامل: میلگرد ساده، میلگرد آجدار و میلگرد آجدار پیچیده یا کلاف هستند که هر کدام بسته به نوع خود از کیفیت و خصوصیات جداگانه و نیز کاربردی مجزا برخوردار می باشند.

شایان ذکر است که میلگردها دارای ویژگی های خاص می باشند که علاوه بر کیفیت بالا در عین استحکام، ضد زنگ بودن، مقاوم ، از جنس فولاد، ضد رطوبت و غیره هستند که با کیفیت بسیار مرغوب در ایران تولید و در بازارهای جهانی عرضه می شوند که با استقبال خوبی روبرو شده اند.

کاربرد میلگرد در ساختمان سازی چیست؟

کاربرد میلگرد در ساختمان سازی چیست؟

باید خاطر نشان کرد که میلگردها دارای انواع مختلفی و نیز دارای کاربردهای فراوانی  هستند که از جمله آن می توان به میلگرد ساده اشاره نمود که دارای خواص ویژه و به طور کاملا صاف با علامت انحصاری حک شده از مقاومت کششی و فشاری 23 کیلوگرم بر میلی متر مربع برخوردار می باشد و نیز در صنعت قالب سازی بتن، برای تولید انواع بلت ها و پیچ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

میلگرد آجدار که نمونه دیگری از انواع میلگردها محسوب می شود با این تفاوت که سطح این نوع میلگردها به صورت آجدار در شکل های مختلف وجود دارد که دارای مقاومت کششی و فشاری 32 کیلوگرم بر میلی متر مربع با علامت انحصاری مخصوص خود جهت استفاده در ساخت تیرها، سقف و ستون ها، و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

میلگرد آجدار پیچیده که نمونه بارز دیگر از میلگردها می باشد از لحاظ مقاومت کششی و فشاری نسبت به انواع دیگر خود بیشتر و دارای علامت انحصاری می باشد.

در نتیجه با جمع بندی از انواع میلگردها می توان دریافت که کاربرد میلگرد در صنعت ساختمانی بسیار حائز اهمیت بوده زیرا افراد زیادی در داخل و خارج کشور به این محصول عمده استقبال و نیز توجه خاصی از خود نشان داده اند.

کارخانه های تولید میلگرد با کیفیت در ایران

کارخانه های تولید میلگرد با کیفیت در ایران

امروزه ایران با وجود کارخانه های متعدد توانسته انواع محصولات صنعتی از جمله انواع میلگردها را با کیفیت مرغوب تولید و نیز روانه بازارهای داخلی و خارجی نماید که تولید میلگرد با استفاده از مواد اولیه خام به صورت کاملا استاندارد و طبیعی و نیز در برندهای مختلف با حجم های بسیار بالا تولید می شود که از معروف ترین کارخانه تولید میلگرد می توان به کارخانه ذوب آهن اصفهان، خراسان، آذربایجان، شاهرود، تبریز و دیگر شهرها اشاره داشت که هر کدام از کارخانه های تولیدی در برندهای متفاوت و نیز تولیدات زیادی فعالیت دارند.

البته میلگرد با کیفیت عالی و مرغوب را با توجه به علائم و نشانه های اختصاری حک شده بر روی آن ها می توان تشخیص داد زیرا این میلگردها از استانداردهای روز دنیا بهره گرفته و نیز با برند مخصوص خود تولید می شوند که بسیار حائز اهمیت در امر ساختمان سازی و دیگر سازه ها می باشند.

ضمنا این محصولات تولید شده دارای استانداردهای خاص جهانی، پروانه ساخت، تاریخ تولید و علامت انحصاری هستند که مشتریان با توجه به این علائم می توانند محصولی با کیفیت عالی و قیمت مناسب خریداری کنند.

فروش عمده میلگرد صادراتی

فروش عمده میلگرد صادراتی

فروش عمده میلگرد صادراتی از طریق کارخانه تولیدی در سراسر کشور جهت تأمین نیاز مشتریان در داخل و خارج کشور برای استفاده در سازه های ساختمانی به روش عمده و مستقیم انجام می گیرد زیرا صادرات این محصول صنعتی با ارزش به این روش و نیز بدون واسطه راه را برای صادرات آن هموار ساخته و سبب شده سالانه در حجم ها و تناژ بالا با برندهای متفاوت با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به اکثر کشورهای دنیا صادر شود که از اهمیت اقتصادی و صادراتی بالایی برای کشور برخوردار می باشد.

ناگفته نماند برای این که محصولات صنعتی میلگرد با کیفیت عالی و نیز قیمت ارزان تری به دست مشتریان برسد فروشندگان آن در صدد معرفی محصول خود شدند تا هم بر فروش بهتر و هم بر کیفیت آن بیفزایند که این امری مهم و ضروری در اقتصاد آنها خواهد شد.

هم چنین صادرات این گونه از محصولات عمده به کشورهایی نظیر: عراق، افغانستان، پاکستان، ارمنستان، عربستان، ترکیه، سوریه و دیگر کشورهای آسیایی و اروپایی با توجه به این که دارای رونق گسترده ای می باشد باعث کوتاه کردن دست واسطه ها در زمینه خرید و فروش آن، شناسایی انواع برندها و شرکت های تولیدی میلگرد در ایران، رقابت بین انواع برندهای داخلی با خارجی، بالا بردن سطح کیفیت محصول و افزایش تولیدات آن، بدست آوردن محصولی با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسب می باشد که هر روز بر تولیدات و صادرت آن افزوده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما