ضایعات ته پاتیل اهن و فولاد – با قیمت ارزان

ضایعات ته پاتیل اهن و فولاد به همراه فروش شلاکه ذوبی و خرسک که در دسته بندی ضایعات به عنوان آهن قراضه برگشتی واحدهای صنعتی قرار می گیرند، با قیمت تمام شده مناسب، به فروش می رسد. خوشبختانه بدلیل شارژ مداوم انبار امکان تامین محصول در اکثر ماه های سال را داریم.

دسته بندی ضایعات آهن

قراضه آهن در انواع قراضه آزاد، قراضه آهن برگشتی واحدهای صنعتی، قراضه کهنه، قراضه آهن مخلوط، قراضه های بسته، قراضه سبک بار، متوسط بار و سنگین بار، دسته بندی می شود. در دسته بندی صایعات آهن، همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره کردیم، ضایعات ته پاتیل اهن در گروه آهن قراضه برگشتی واحدهای صنعتی قرار می گیرند. خرسک و شلاکه آهن نیز در این دسته قرار دارند.

فروش شلاکه و خرسک و ضایعات ته پاتیل اهن

فروش شلاکه و خرسک و ضایعات ته پایل آهن در تناژ هفتگی 500 تن توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد. پوسته اکسید آهن و اشک برش فولاد نیز جزء موجود های انبار شرکت است. گالری تصاویر موجودی های بخش ضایعات شرکت را می توانید در زیر مشاهده کنید.

خوشبختانه محصول با خلوص بالا به عنوان مثال شلاکه آهن با خلوص 97 درصد نیز موجود اس، همچنین محصول ارزان از جمله شلاکه آهن با درصد آهن حدود 80 درصد نیز آماده عرضه است. خریدار بر اساس شرفیت کارخانه خود و نیازش می تواند کیفیت خاص و مورد نظر خود را سفارش دهد.

البته در برخی موارد نیز فروش بصورت مزایده ای است. در این صورت تاریخ مزایده و جزئیات محصول مورد عرضه در مزایده در سایت رسمی شرکت و البته کانال تلگرامی به اطلاع عزیزان خواهد رسید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما