لیست موجودی های روز:

فروشنده آهن قراضه تناژ بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت آهن قراضه سنگین
فروشنده آهن قراضه تناژ بالا

فروشنده آهن قراضه این محصول را در چندین رده کیفیت در دسته های مختلف عرضه می نماید. تفاوت در کیفیت آهن قراضه مورد استفاده در ذوب، مؤثر بر راندمان تولید خواهد بود. لذا در خرید آهن قراضه نیاز است کیفیت مورد تقاضای خود را متناسب با مصرف و راندمان مورد نظرمان، به فروشنده آهن قراضه اعلام نماییم.

فروشنده آهن قراضه به دلیل استفاده این محصول در مرحله ی ذوب در کوره، به عنوان یکی از رأسهای هرم تولید فولاد به شمار می آید. همانطور که می دانید آهن قراضه محصول شارژ کوره ها در واحدهای فولادسازی است. آهن قراضه به همراه درصدی آهن اسفنجی در کوره های قوس الکتریکی و القایی مورد استفاده قرار می گیرد. حتی برخی کارخانه های کوچک فولادسازی ماده شارژی کوره را به طور صد در صد از آهن قراضه استفاده می کنند. بنابراین همانطور که مشاهده می کنید، آهن قراضه در زنجیره فولادسازی اهمیت زیادی دارد. و فروشنده آهن قراضه همانطور که بیان شد در رأس هرم تامین مواد اولیه در این زنجیره قرار می گیرد.

قیمت آهن قراضه سنگین

اهن قراضه با توجه به نوع استفاده از فولاد و آهن در ساخت قطعات مختلف، در دسته های مخلف قرار می گیرد. پارامترهایی که برای دسته بندی آهن قراضه مورد توجه است نیز متفاوت و متنوع است. یکی از این پارامترها، وزن مخصوص یا همان چگالی و دانسیته آهن قراضه است. بر این اساس آهن قراضه در انواع زیر دسته بندی می گردد.

  • آهن قراضه سنگین
  • آهن قراضه متوسط بار
  • آهن قراضه سبک بار

این دسته بندی ها و در حقیقت کیفیت اهن قراضه در تعیین قیمتت آن بسیار مهم هستند. به عنوان مثال در دسته بندی مطرح شده بر اساس دانسیته، قیمت آهن قراضه سنگین نسبت به دو دسته دیگر بالاتر است.

پارامترهایی که برای تعیین قیمت کلوخه سنگ آهن مورد توجه قرار می گیرند شامل موارد معدد هستند. سه مورد از این پارامترهای را درمتن زیر مورد اشاره قرار داده و به طور مخصر در خصوص هر پارامر توضیح خواهیم داد.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!