قیمت نرمه اهن اسفنجی – محصول جانبی – ضایعات

قیمت نرمه اهن اسفنجی با توجه به فروش مزایده ای آن در اغلب موارد، بر اساس پیشنهاد خریداران تعیین می گردد. البته فروش در برخی از بازه های سال بدون مزایده بصورت قرارداد طولانی مدت از طرف شرکت اعلام می گردد..

نرمه آهن اسفنجی

نرمه آهن اسفنجی محصول پری واحدهای احیاء مستقیم است که با توجه به توسعه مصارف آن در بخشی از صنایع، امکان فروش و لذا ضرفه جویی در هزینه های تولید برای کارخانه های تولید آهن اسفنجی فراهم شده است.

از مهمترین
کاربردهای نرمه آهن اسفنجی به کارگیری ان در واحدهای تولید بریکت آهن است. بریکت
نرمه آهن اسفنجی که همانند محصول آهن اسفنجی امکان جایگزینی با قراضه آهن را دارد.

از دیگر مصارف و عمده کاربردهای نرمه آهن اسفنجی می توانیم به استفاده از آن در تولید لنت ترمز متالیک و نیمه متالیک خودرو در صنعت خودروسازی اشاره کنیم.

خرید نرمه از کارخانه های تولید آهن اسفنجی

خرید نرمه از کارخانه های تولید آهن اسفنجی اغلب با توجه به مزایده فروش اعلام شده از کارخانه ها، به صورت مزایده ای انجام می گیرد. در برخی موارد نیز کارخانه تولید امکان قرارداد مستقیم برای خرید محصول را همراه با اعلام قیمت نرمه اهن اسفنجی مشخص، فراهم می کند.

جهت اطلاع از مزایده های فروش شرکت آهن و فولاد سیمرغ همچنین فروش های مستقیم برای محصولات دپو، لطفا سایت یا کانال تلگرام شرکت را رصد نمایید.

تولید بریکت سرد آهن اسفنجی

ماده مصرفی و شارژ کارخانه های تولید بریکت سرد آهن اسفنجی، نرمه آهن اسفنجی است. خوشبختانه با آغاز تولید بریکت سرد آهن اسفنجی امکان فروش نرمه آهن حاصله در واحدهای احیاء مستقیم فراهم شده است. بدیهی است کاهش حجم مواد پرتی واحدهای تولیدی به معنی کاهش هزینه هاست. قطعا کاهش هزینه تولید، امکان متعادل ساخت قیمت فرآورده تولیدی را برای کارخانه فراهم می کند.

قیمت روز آهن اسفنجی در ایران

قیمت روز آهن اسفنجی در ایران توسط کارخانه هم بصورت بورسی و هم در بازار آزاد اعلام می گردد. قیمت آهن اسفنجی در بورس بر اساس قیمت شمش فولاد در بورس است. تقریبا برابر پنجاه درصد نرخ شمش می باشد. بدیهی است قیمت نرمه اهن اسفنجی است متاثر از قیمت روز آهن اسفنجی اعلام می گردد. البته بدیهی است مشخصات کیفیت محصول شامل درصد متالیزاسیون، رطوبت، عناصر ناخالصی و … در تعیین قیمت نرمه اهن اسفنجی بسیار مهم است.

قیمت نرمه اهن اسفنجی

برای اعلام قیمت نرمه اهن اسفنجی درهر بازه زمانی، نیاز ه رصد قیمت روز فرآورده های میانی فولادی داریم. در عین حال بررسی آنالیز نرمه آهن اسفنجی برای مشخص نمودن کیفیت محصول، در تعیین قیمت نرمه اهن اسفنجی ضروری است.

برای دریافت آنالیز فرآورده نرمه و توافق در خصوص قیمت خرید، لطفا با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

قیمت نرمه آهن اسفنجی در واقع توسط متخصصین مربوطه تعیین می شود. نرمه آهن اسفجی از جمله کالاهایی است که از آنها بریکت تولید می شود. نمایندگی های فروش این نرمه آهن اسفنجی ها در شهرهای مختلفی چون سیرجان و دیگر شهرهای استان کرمان قرار دارند. آنها سهم بسیار خوبی در فروش عمده این کالاها به خود اختصاص داده است.

در این مطلب می خواهیم شما عزیزان را با نرمه اهن اسفنجی اشنا نماییم این محصول کارایی زیادی دارد و در ابعاد مختلفی وجود دارد اگر شما از این دسته از افرادی هستید که دنبال تهیه و خرید نرمه استفنجی درجه یک هستید به شما پیشنهاد می کنیم مطالب را بخوانید.

امروز می خواهیم شما را با معرفی کامل نرمه آهن اسفنجی و کاربرد نرمه آهن اسفنجی چیست؟ و بریکت نرمه آهن اسفنجی چیست؟ آشنا نماییم پس به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم مطالب را بخواید تا با این محصول بیش تر آشنا گردید

قیمت نرمه اهن اسفنجی - محصول جانبی - ضایعات

معرفی کامل نرمه آهن اسفنجی

معرفی کامل نرمه آهن اسفنجی

قبل این که نرمه آهن اسفنجی را معرفی کنیم بهتر است به معرفی خود آهن اسفنجی بپردازیم.

قلب صنعت فولاد سنگ آهن است ‌که از آن انواع مختلف محصولات فولادی تولید می شود. آهن اسفنجی محصولی است که از احیای مستقیم سنگ آهن به دست می آید. و توسط احیا بدون واسطه و بدون نیاز به ذوب و کوره اکسیژنش حذف می شود. عیار آهن اسفنجی بسیار بالا می باشد و عیار خوبی دارد‌. آهن اسفنجی شکلی گرد و دایره ای دارد و به دلیل ساختارش شکلی اسفنجی دارد. آهن اسفنجی در صنایع فولاد بسیار حائز اهمیت است و بیشتر جایگزین مواد قراضه در کوره هاست چون در صنایع فولاد بودن آهن قراضه ضروریست اما بعد ها به دلیل مشکلات زیست محیطی و مالی شروع به استفاده از آهن اسفنجی کردند . همین آهن اسفنجی در صنعت فولاد بعد از ذوب و ریخته گری شدن به تولید ۳ محصول تختال ،شمش و میلگرد کمک می کند.

در همه صنایع به فکر این هستند که بهترین استفاده از مواد بشود و چیزی هدر نرود و مخصوصاً این موضوع در صنایع فولاد و آهن بیشتر صنایع دیگر حائز اهمیت است. و به فکر این هستند از محصولاتشان و مشتقاتی که به همراه می آورد بهترین استفاده را بکنند . معمولاً وقتی آهن اسفنجی را به صورت احیا مستقیم تولید می کنند. مقداری نرمه آهن اسفنجی تولید میشود که به دلیل سایز کوچکی که دارند معمولاً سایزشان از (mm6) کوچیک تر است. و به همین دلیل استفاده از آن ها در کوره موجب تلفات و کاهش تولید محصول می شود. به همین دلیل از نرمه آهن اسفنجی بریکت تولید می کنند. از اونجایی که نرمه آهن اسفنجی که توی احیا مستقیم آهن بدست می آید زیاد نیست و تقریبا چیزی حدود کمتر ده درصد از موادی است که از احیا مستقیم بدست می آید. و به همین دلیل بریکت سازی هم محدود است و به دلیل محدود بودنش همانند محصولات دیگر در جهان برای صادرات مطرح نیست چون آن قدر تولید ندارد و برای محصول داخلی به کار می رود.

بعد از این که از طریق احیا مستقیم آهن اسفنجی به دست می آید. آن را سرند می کنند. و نرمه آهن اسفنجی جدا می شود و با مقدار بسیار کمی چسب سیلیکات و آهک ترکیب می شود و در دستگاه فشرده می شود. بریکت به دلیل ویژگی هایی که دارد. بهتر است درکوره قوس الکتریکی استفاده شود. و مهم ترین دلیل استفاده و ساخت بریکت داشتن محیط زیستی سالم تر است تا با ضایعات آهن و گرد و غبار حاصل از آن بیش از این به محیط زیست آسیب نرساند. و این بریکت تحولی در آلیاژ و مشتقات غیر قابل استفاده ایجاد کرد.

همانطور که در بالا به شما عزیزان گفیم نرمه اسفنجی وسیله ا ی پر کاربردی است که در اغلب ساختتمان سازی و ویلا سازی از این محصول استفاده می شود این محصول در مدل و طرح های مختلفی وجود دارد که افراد بر اساس سلیقه ی حود از این محصول زیبا استفاده می کنند.

کاربرد نرمه آهن اسفنجی چیست؟

کاربرد نرمه آهن اسفنجی چیست؟ ما به کاربرد نرمه آهن می پردازیم . نرمه آهن خود به خود بکار نمی آید اما با ترکیب مواد دیگر در صنایع فولاد تبدیل به بریکت آهن می شود و این بسیار حائز اهمیت است. چون به جای بلا مصرف بودن و اشغال جا و ایجاد گرد با کمی وقت تبدیل به بریکت می شود که این بریکت دارای کاربردهای فراوانی است و هر روزه به کاربرد های آن افزوده می شود.

همانطور که میدانید آهن اسفنجی احیای مستقیم و دائم سنگ آهن به دست می آید این سلطه عملیات احیای بی واسطه و بدون نیاز به ذوب کردن سنگ آهن به دست می آید در این فرایند اکسیژن آن هست می گردد حاصل آن آهن اسفنجی به دست می‌آید آهن اسفنجی بعد از این که ذوب شد در فولاد سازی به روش ریخته گری به شکل مورد نظر در می آید و مورد استفاده قرار می گیرد از این محصول در میلگرد سازی سازی و غیر استفاده می گردد

بریکت نرمه آهن اسفنجی چیست؟

بریکت نرمه آهن اسفنجی چیست؟

بریکت نرمه آهن به بلوک هایی گفته می شود که گرد و غبار ذغال سنگ و ترکیب های دیگر مثل خرده های آهن ، پلیسه آهن، نرمه آهن، اسفنجی و خود آهن اسفنجی فشرده شده تبدیل به بریکت میشود. بریکتی که از آهن اسفنجی به دست می آید برای بهبود وضع کارایی، ذخیره سازی وحمل نقل و همچنین کمیت آهن اسفنجی مورد دید و توجه قرار گرفته است. برای همین صنعت ساخت بریکت برای اینکه محصولی رو پایه آهن اسفنجی با یک کیفیت خوب و مطلوب و همچنین توسعه محصولاتش تلاش میکند.

به بریکت می شود یک نوع آهن اسفنجی گفت که از همان روش احیا مستقیم آهن بدست می آید. اما تفاوتش با آن در این است که به صورت فشرده کردن شکل می گیرد. و خرده و نرمه آهن اسفنجی فشرده سازی میشود. و از نظر نوع دمایی که بدست می آید به ۳ شکل تولید می شود. و دلیل وجود و به وجود آمدن بریکت این بود که از همه امکانات و مواد موجود در صنایع فولاد بهترین استفاده را کنند و بهینه عمل کنند. مواد جانبی فولاد هدرنرود.

یکی از مزایای مهم بریکت سازی این است که مواد دیگری به آن اضافه شود چون سازنده ها گاهی به مواد چون کربن یا آلیاژ های آهنی نیاز دارند و با بریکت سازی این امکان به آن ها داده شده. بریکت با روش های مختلفی ساخته می شود و در صنعت فولاد بسیار مهم است.

همانطور که مستحضر هستید بریکت در واقع همان آهن اسفنجی میباشد که در هنگام ساخت و تولید در قطعات بزرگ و کوچک قالب گیری می شود و بعد از قالب گیری در قالب‌های مختلف فشرده و محکم می شود بر اینکه اتاق به چند دسته تقسیم می شودبرای تولید بریکت سرد اکثراً از دانه و پودر آهن اسفنجی استفاده می شود. که به آن بریکت نرمه آهن اسفنجی می گویند و سایز آن کم و کوچک است.

روز به روز از بریکت در صنایع مختلفی استفاده می شود و هر روزه یک چیز تازه و یک عملکرد نو به وجود می آید بریکت مزایایی دارد مانند: پودر و گرد و ریزه آهن به دلیل کوچک بودن مورد استفاده قرار نمی گیرد و بلا استفاده اند اما با بریکت کردن آنها قابل استفاده می شوند

و نگرانی برای چکار کردن آنها نیست. بریکت را می شود به راحتی انبارکرد. و بریکت سازی مواد آهنی زمان و مراحل انبار کردن مواد راحت می شود. و زمان بسیار طولانی تری مواد انبار می شود. و از زنگ زدن، آتش گرفتن، قرار گرفتن در شرایط هوایی نامناسب جلوگیری میشود. که عبارت هستند از بریتن رم بریکت گرد و بریکت سرد

فروش مستقیم نرمه آهن اسفنجی

فروش مستقیم نرمه آهن اسفنجی خیلی از شرکت ها به صورت مستقیم نرمه آهن خود را به فروش می رسانند و با شرکت های دیگر معامله می کنند. همچنین برای خرید نرمه آهن اسفنجی می توان به سایت های فروش اینترنتی مراجعه کرد و علاوه بر صرفه جویی در وقت و زمان از مزایای ویژه ای که برخی از سایت های فروش اینترنتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهند نیز برخوردار شوید.

برخی سایت ها نیز امکان ارسال رایگان، پرداخت هزینه بعد از تحویل کالا و برگزاری قرعه کشی های مختلف و مزایای دیگر نیز بهره مند شد. اگر نرمه آهن مورد نیاز شما است، ما آن را برای شما تهیه کرده ایم.

همان طور که می دانید برای تهیه این محصول می توانید به صورت مستقیم با شرکت ما در ارتباط باشید تا شرکت ما شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کند این محصول کارایی بسیار زیادی دارد و افراد زیادی به دنبال تهیه آن هستند در اغلب ساختمان سازی ها ویلا سازی ها و.. به عنوان محصولی با کیفیت خوب کاربرد استفاده می‌شود این محصول در مدلهای مختلف روانه بازار شده است انداز بقا در آن بسیار متفاوت است

و فرد با توجه به نیاز خود از آن استفاده می کنند نحوه حمل آن بسیار راحت است این محصول را از مجموعه ما تهیه کردید درب منزل و آدرسی که تعدادی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای ارسال میگردد از خرید این محصول پشیمان نمی شود زیرا دارای ضمانت نامه کتبی و شفاهی از سازمان استاندارد های جهانی است

نرمه آهن اسفنجی چیست؟

نرمه آهن اسفنجی چیست؟ تولید آهن اسفنجی از سنگ‌آهن، عموماً به دو روش گازی (Gas Based) یا استفاده از زغال‌سنگ (Coal Based)، برای احیای آهن صورت می‌پذیرد. معمولاً در کشورهایی که دارای ذخایر گاز هستند، از روش گازی استفاده می‌گردد. در ایران نیز به‌طور مثال، فولاد خوزستان و فولاد مبارکه از گاز به عنوان ماده احیاکننده استفاده می‌کنند. شناخته‌شده‌ترین روش‌هایگازی روش‌های میدرکس و HYL هستند. شرکت ایریتک و نیز شرکت MMTE دارای لیسانس ساخت کار (از کوبه استیل ژاپن) با تکنولوژی میدرکس هستند (میدرکس تکنولوژی اصالتاً آمریکایی می‌باشد).در حدود ۵% از فولاد جهان از آهن اسفنجی (DRI) تولید می‌شود

و این روند رو به افزایش است. این محصول سنگ آهن بدست می‌آید و اصطلاحاً به آن DRI نیز گفته می‌شود. امروزه اهن اسفنجی با کاهش سنگ آهن بدون ذوب کردن آن ایجاد می‌شود. این باعث می‌شود که یک منبع انرژی کارآمد برای سازندگان فولاد مخصوص که به فلز قراضه متکی بودند استفاده شود.

نرمه آهن اسفنجی چه کاربردی دارد؟

نرمه آهن اسفنجی چه کاربردی دارد؟ کاربرد آهن اسفنجی در کوره‌های القائی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین کاربردهای آن هست. می‌توان گفت که استفاده از آهن اسفنجی، در کوره‌های القائی قادر است که نزدیک به ۵۰ درصد، جایگزین قراضه شود. ولی کاربرد آن در کوره القایی، نیازمند دانش فنی و تجربه هست. همچنین استفاده از آهن اسفنجی تحولی بزرگ در ریخته‌گری مداوم صنعت فولاد هست. تقریباً در همه روش‌های تولید فولاد استفاده از آن مقدور هست.

مشخصات بریکت نرمه آهن اسفنجی

مشخصات بریکت نرمه آهن اسفنجی مشخصات نرمه آهن اسفنجی را در ادامه به شما عزیزان می گوییم و به شما کمک می کنیم که بهترین محصول را با کمترین قیمت تهیه نمایید این محصول مدل زیادی دارد و افراد بسیاری به دنبال ان هستند از خرید این محصول هیچ وقت پشیمان نمی شوید. این محصول در سرایر نقاط جهان استفاده می شود.

۶۶.۳ درصد فولاد خام جهان به کمک روش کوره بلند و ۳۱.۲ درصد آن نیز به روش از کوره‌های الکتریکی تولید می‌گردد. با وجود آنکه بیش‌تر تولید فولاد خام در جهان به وسیله روش کوره بلند تولید می‌شود، اما موارد ذیل استفاده از ر کوره‌های الکتریکی را، مخصوصاً در ایران، توجیه‌پذیرتر می‌کنند: با توجه به استفاده از قراضه آهن، این روش سریع‌تر است. هزینه راه‌اندازی یک واحد کوره بلند نسبت به یک واح در ظرفیت‌های متناظر، بالاتر است. روش کوره بلند محدودیت‌های زیست‌محیطی بیشتری نسبت به روش امستقیم دارد.

آهن اسفنجی عیار بالاتری نسبت به آهن خام دارد. کوره بلند در ظرفیت‌های بالا (حداقل یک و نیم میلیون تن در سال) دارای توجیه اقتصادی بیش‌تری است، در حالی‌که از روش امی‌توان در واحدهای کوچک فولادسازی نیز با توجیه اقتصادی مناسب استفاده کرد. آهن‌اسفنجی را می‌توان به صورت آهن گرم کلوخه شده (HBI) درآورده، به سهولت حمل یا ذخیره کرد. در صورتی‌که که حمل آگلومره که خوراک کوره بلند است سخت‌تر می‌باشد.

فروش نرمه آهن اسفنجی به قیمت روز

فروش نرمه آهن اسفنجی به قیمت روز مشخصات نرم اسفنجی بسیار زیاد است اگر شما به دنبال تهیه و خرید این محصول هستید و نمی توانید آن را از کجا تهیه کنیم که هم با کیفیت باشد و هم در مدت های زیادی وجود داشته باشد به شما پیشنهاد می کنیم که محصول مورد نظر را از طریق همین مرکز به همین مجموعه تهیه کنید تا بهترین محصول برای شما ارسال گردد این محصول مدل های مختلفی دارند همچنین برای اطلاعات بیشتر از نحوه خرید و بسته‌بندی و همچنین قیمت می توانید با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما در بخش پشتیبانی شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کن

ند این محصول کارایی زیادی دارد و به دلیل اینکه از مواد آلی و باکیفیت ساخته شده است علاوه بر اینکه در ایران از آن استفاده می‌شود در خارج از ایران جزو محصولات با کیفیت به حساب می‌آید که افراد زیادی به به دنبال تهیه و خرید آن هست

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما