خرید ضایعات آهن اسفنجی شامل نرمه و لجن

خرید ضایعات آهن اسفنجی شامل خرید نرمه آهن اسفنجی و لجن آهن اسفنجی می شود. در خلوص آهن و آنالیز این دو محصول با توجه به شیوه استفاده از این محصولات به طور مجدد در زنجیره فولادسازی، برای تعیین قیمت نرمه آهن اسفنجی و قیمت لجن آهن اسفنجی مورد توجه قرار می گیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید ضایعات اهن اسفنجی می تواند به دو عنوان اتلاق شود. خرید ضایعات آهن و خرید آهن اسفنجی که دو محصول شارژ اصلی کوره است. همچنین می تواند به خرید ضایعات آهن اسفنجی شامل خرید نرمه آهن اسفنجی و لجن اسفنجی نیز اتلاق گردد. در این مقاله با فرض اتلاق این عبارت به خرید نرمه آهن اسفنجی و لجن آهن اسفنجی، به توضیح نحوه استفاده این محصولات و شیوه بازیافت آنها در زنجیره فولادسازی می پردازیم.

خرید نرمه آهن اسفنجی و لجن آهن اسفنجی تحت عنوان خرید ضایعات آهن اسفنجی انجام می گیرد. در حقیقت این دو محصول ضایعات و دور ریز باقی مانده از واحد احیاء مستقیم است.

خرید نرمه آهن اسفنجی

نرمه آهن اسفنجی در مرحله حمل از واحد تولید به واحد ذوب که واحد مصرف آهن اسفنجی است، در زیر سرندهای آهن اسفنجی باقی می ماند. این محصول می تواند به طور مجدد بعد از تبدیل شدن به بریکت نرمه آهن اسفنجی، در واحد ذوب مورد استفاده قرار بگیرد. در حقیقت بریکت نرمه اهن اسفنجی همانند آهن اسفنجی به صورت تلفیق با ضایعات آهن استفاده می شود.

فروش لجن آهن اسفنجی

فروش لجن آهن اسفنجی نیز به این دلیل توسط واحدهای احیاء توسعه یافته است که بازیاف آن از طریق بازگردانی به واحد آگلومره و گندله سازی در زنجیره تولید فولاد امکان پذیر است.

ماهانه به مقدار بیس هزار تن نرمه و لجن آهن اسفنجی اماده فروش توسط شرکت بازرگانی و تولیدی آهن و فولاد سیمرغ است. شروع فروش از تیر ماه 1397 برای این چرخه فروش مداوم نرمه و لجن اهن اسفنجی آغاز شده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما