مزایده فروش نرمه آهن اسفنجی و لجن

فروش نرمه آهن اسفنجی با توجه به قابلیت استفاده از آن در تولید بریکت سرد آهن اسفنجی با ورود تکنولوژی بریکت سازی به این حوزه، توسط کارخانه های تولید آهن اسفنجی انجام می گیرد. دیگر این محصول به عنوان محصول پرتی زنجیره فولادسازی به شمار نمی آید. فروش لجن آهن اسفنجی باقی مانده از خط تولید نیز برای تولید گندله و یا آگلومره انجام می گیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش نرمه آهن اسفنجی و همچنین فروش لجن آهن اسفنجی به عنوان باقی مانده های واحد احیاء مستقیم توسط کارخانه ها باتوجه به قابلی بازگردانی این محصولات به زنجیره فولادسازی، انجام می گیرد. شاید برایتان سوال باشد که چگونه می توان این محصولات را مورد استفاده قرار داد.

خرید نرمه آهن اسفنجی

خرید نرمه آهن اسفنجی توسط کارگاه های بریکت زنی انجام می گیرد. نرمه اهن اسفنجی شکسته های آهن اسفنجی زیر 6 میکرون است که در مرحله نهایی سرند از محصول اصلی جدا می شود. امکان بریکت نمودن این محصول با استفاده از چسب سیلیس و حرارت و پرس محیا بوده و بدین ترتیب مجددا در قالب بریکت آهن اسفنجی به زنجیره تولید فولاد باز می گردد.

فروش لجن آهن اسفنجی

لجن آهن اسفنجی پودر و خاکه بازمانده از محصول بعد از تماس با گازهای احیاء کننده در کارخانه احیائ مستقیم است که با آب شسته شده و به عنوان لجن آهن اسفنجی از واحد فرآوری جمع آوری می شود. محصول جمع آوری شده در محلی از کارخانه تخلیه شده و رطوبت آن گرفته می شود. محصول به دست آمده به عنوان لجن آهن اسفنجی قابلیت استفاده در تولید گندله و آگلومره را دارد. لذا توسط کارخانه در معرض فروش قرار می گیرد.

هم اکنون دو محصول نرمه آهن اسفنجی و لجن آهن اسفنجی آماده فروش در تناژ ماهانه 20 هزار تن توسط شرکت بازرگانی و تولیدی آهن و فولاد سیمرغ می باشد. جهت دریافت آنالیز، قیمت روز و ثبت سفارش خرید می توانید از مسیرهای ارباطی زیر با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما