لیست موجودی های روز:

No data

قیمت آهن اسفنجی گل گهر سیرجان به روز

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت آهن اسفنجی امروزفروش آهن اسفنجی
قیمت آهن اسفنجی گل گهر سیرجان به روز

قیمت آهن اسفنجی گل گهر سیرجان را با احتمال نوسان با توجه به تغییر شرایط بازار فولاد در جهان و البته در بازار داخلی، به همراه تاریخ اعلام و تاریخ اعبار به مشتریانمان اعلام می کنیم. آخرین تغییرات و نوسان قیمت آهن اسفنجی طی روزهای اخیر افزایشی بوده است.

آهن اسفنجی گل گهر سیرجان خوشبختانه در ردیف محصولات با عیار بالا جای می گیرد. درصد خلوص آهن این محصول طبق برگه آنالیز آهن اسفنجی بالاتر از 88 درصد برآورد می شود. درصد متالیزاسیون آن نیز حدود 92.5 درصد است. مقدار آهن متال (Fe metal) حدود 81.5 درصد برآورد می شود. بنابراین در اعلام قیمت آهن اسفنجی گل گهر سیرجان، محصول با آنالیز نزدیک به خصوصیات ذکر شده را در ردیف آهن اسفنجی گرید یک قرار می دهیم. در اعلام قیمت آهن اسفنجی آنچه حائز اهمیت استت ضمیمه کردن برگه آنالیز به فرم پیشنهاد قیم است تا بتواند ارزش حقیقی محصول موجود را نشان دهد.

قیمت آهن اسفنجی امروز

در فرم پیشنهاد محصول (FCO) آنچه حائز اهمیت است، بیان تاریخ اعتبار قیمت برای محصول است. همانطور که می دانید نوسان قیمت در بازار برای اکصر محصولات فولاد خام وجود دارد. بنابراین قیمت ها به مرور دچار تغییر می شوند. لذا ضروری است در اعلام قیمت آهن اسفنجی، همراه با ضمیمه برگه آنالیز، تاریخ اعتبار نیز برای محصول مشخص کنیم. در این صورت خریدار آهن اسفنجی به خوبی درک می کند که چقدر فرصت خرید دارد و چنانچه از این زمان رد بشود نیاز به استعلام مجدد قیمت ها خواهد بود.

فروش آهن اسفنجی

فروش آهن اسفنجی بصورت مستقیم از کارخانه در هر تناژ درخواستی شما قابل انجام است. خوشبختانه امکان خرید محصول در تناژ پایین تر را از کارخانه داریم. این به دلیل بالا بودن حجم سفارش ماهانه مشتریانمان در مجموع است که سبب شده حجم خرید در کل به بیش از پنج هزار تن برسد. چنانچه شما عزیزان قصد خرید آهن اسفنجی با هر تناژی را دارید می توانید درخواست خرید خود را به واحد فروش شرکت ارسال نمایید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید