قیمت آهن اسفنجی گل گهر سیرجان به روز

قیمت آهن اسفنجی گل گهر سیرجان را با احتمال نوسان با توجه به تغییر شرایط بازار فولاد در جهان و البته در بازار داخلی، به همراه تاریخ اعلام و تاریخ اعبار به مشتریانمان اعلام می کنیم. آخرین تغییرات و نوسان قیمت آهن اسفنجی طی روزهای اخیر افزایشی بوده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

آهن اسفنجی گل گهر سیرجان خوشبختانه در ردیف محصولات با عیار بالا جای می گیرد. درصد خلوص آهن این محصول طبق برگه آنالیز آهن اسفنجی بالاتر از 88 درصد برآورد می شود. درصد متالیزاسیون آن نیز حدود 92.5 درصد است. مقدار آهن متال (Fe metal) حدود 81.5 درصد برآورد می شود. بنابراین در اعلام قیمت آهن اسفنجی گل گهر سیرجان، محصول با آنالیز نزدیک به خصوصیات ذکر شده را در ردیف آهن اسفنجی گرید یک قرار می دهیم. در اعلام قیمت آهن اسفنجی آنچه حائز اهمیت استت ضمیمه کردن برگه آنالیز به فرم پیشنهاد قیم است تا بتواند ارزش حقیقی محصول موجود را نشان دهد.

قیمت آهن اسفنجی امروز

در فرم پیشنهاد محصول (FCO) آنچه حائز اهمیت است، بیان تاریخ اعتبار قیمت برای محصول است. همانطور که می دانید نوسان قیمت در بازار برای اکصر محصولات فولاد خام وجود دارد. بنابراین قیمت ها به مرور دچار تغییر می شوند. لذا ضروری است در اعلام قیمت آهن اسفنجی، همراه با ضمیمه برگه آنالیز، تاریخ اعتبار نیز برای محصول مشخص کنیم. در این صورت خریدار آهن اسفنجی به خوبی درک می کند که چقدر فرصت خرید دارد و چنانچه از این زمان رد بشود نیاز به استعلام مجدد قیمت ها خواهد بود.

فروش آهن اسفنجی

فروش آهن اسفنجی بصورت مستقیم از کارخانه در هر تناژ درخواستی شما قابل انجام است. خوشبختانه امکان خرید محصول در تناژ پایین تر را از کارخانه داریم. این به دلیل بالا بودن حجم سفارش ماهانه مشتریانمان در مجموع است که سبب شده حجم خرید در کل به بیش از پنج هزار تن برسد. چنانچه شما عزیزان قصد خرید آهن اسفنجی با هر تناژی را دارید می توانید درخواست خرید خود را به واحد فروش شرکت ارسال نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما