آهن اسفنجی جهان فولاد سیرجان

آهن اسفنجی جهان فولاد سیرجان سالیانه در ظرفیت دو میلیون تن از دو خط تولید در این کارخانه، فرآوری می شود. طبق اطلاعات ارائه شده از سوی کارخانه گندله شارژ شده در واحد احیاء مجتمع جهان فولاد سیرجان دارای عیار 67 درصد است.محصول آهن اسفنجی جهان فولاد سیرجان نیز با عیار بالاتر از 90 درصد تولید و عرضه می شود.

آهن اسفنجی جهان فولاد سیرجان همانطور که در پاراگراف نخست متن مورد اشاره قرار گرفت، خوشبختانه دارای عیار بالا و بیش از 90 درصد است. ایران جزء کشورهای مهم و بزرگ در تولید آهن اسفنجی است که به دو روش میدرکس و پرد اقدام به تولید آهن اسفنجی نموده است. کارخانه های متعددی در کشورمان که اغلب آنها نیز دارای زنجیره تولید محصولات فولادی هستند، اشتغال به تولید آهن اسفنجی نیز دارند. مجتمع جهان فولاد سیرجان جزء این کارخانجات است.

درصد آهن متال در آهن اسفنجی عیار آهن اسفنجی های ولید شده در اغلب کارخانجا کشورمان در محدوده 88 الی 92 درصد و بعضا بالاتر از 92 درصد قرار دارد. (البته برای آهن اسفنجی گرید یک اینگونه است. قطعا محصولات گرید دو دارای عیار پایین تر خواهند بود.). می خواهیم موضوعی را مطرح کنیم. در خرید آهن اسفنجی مخصوصا کارخانه هایی که از کوره القایی برای ذوب استفاده می کنند، باید توجه داشته باشند که درصد آهن متال اهمیت بیشتری دارد.

بنابراین نیاز است حین خرید آهن اسفنجی، در کنار درصد آهن توتال آن به درصد آهن متال (Fe Metal) و درصد متالیزاسیون محصول نیز توجه کنیم.

درصد و عیار آهن موجود در آهن اسفنجی جهان سیرجان بسیار بالا می باشد و در واقع این محصول کاملا تایید شده می باشد به گونه ای که آن را به کشورهای مختلفی نیز صادر می گردد و جز برترین نوع آهن اسفنجی به شمار می آید و از بازار فروش بالایی برخوردار می باشد‌.

آهن اسفنجی جهان فولاد سیرجان

آیا میدانید آهن اسفنجی چیست؟

آیا میدانید آهن اسفنجی چیست؟

آهن اسفنجی محصولی مرغوب و با کیفیت است که در تولیدات مختلفی به کار می رود و در واقع یک جایگزین عالی برای آهن های قراضه است و از آن در کارخانه ها و صنایع مخالف آهن و فولاد به عنوان مواد اولیه استفاده می گردد و محصولی اعلا است که هر چه آهن موجود در آهن بیشتر باشد از مرغوبیت بالاتری برخوردار می باشد.

این محصول در تولیدات مختلفی به کار می رود و در ریخته گری آن را به سه صورت شمش و اسلب و میلگرد در می آورند و مورد استفاده قرار می گیرد، این محصول در واقع یک نوع آهن احیا شده می باشد که از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است و با کارایی عالی توانسته است یک مواد اولیه عالی در کارخانه فولاد سازی و آهن به شمار آید.

این محصول را به این دلیل اسفنجی می گویند که به صورت قطعات کوچه دایره ای شکل که به ظاهر اسفنجی می باشد در می آید که دارای آهن خالص بالایی است و یک محصول عالی و بسیار مرغوب می باشد که از آن به عنوان یک جایگزین عالی برای ضایعات آهن استقاده می شود و با این که کیفیت بالایی دارد از نظر قیمت نسبت به آهن های قراضه نرخ کمتری دارد و استفاده از آن به جای آهن های قراضه به صرفه می باشد.

آهن اسفنجی صادراتی درجه یک دارای آهن بیشتر و بالاتری است و عیار آهن در آن بالا می باشد و از آن فولاد و آهن و محصولات مختلف دیگر تولید می گردد و هر چه عیار آن بیشتر باشد محصولی که از آن تهیه می گردد از نظر کیفیت و مرغوبیت در سطح بالاتری قرار خواهد داشت.

کاربرد آهن اسفنجی در صنعت

کاربرد آهن اسفنجی در صنعت

کاربرد آهن اسفنجی در صنعت بسیار زیاد است و از آن به عنوان یک مواد اولیه مرغوب در تولیدات مختلف استفاده می شود و محصولی بسیار عالی در تولیدات مختلف فولاد سازی است که به عنوان یک مواد اولیه با عیار بالای آهن ای آن استفاده می شود که البته باید توجه شود که از بهترین نوع آهن اسفنجی در تولیدات مختلف استفاده شود چرا که هر چه عیار آهن آن بالاتر باشد محصولی که از آن تولید می گردد از نظر کیفیت و مرغوبیت در سطح بالاتری برخوردار می باشد.

از این محصول در تولید محصولات آهنی در کارخانه آهن سازی نیز استفاده می گردد که ناخالصی آن را جدا می سازند و از آهن خالص و مرغوب آن استفاده می نمایند و محصولی نیز که از آن تهیه می شود از استحکام بالاتری برخوردار خواهد بود.

این محصول در ساخت محصولات فولادی و آهنی و میلگردها در انواع مختلف استفاده می شود که از کارایی و عملکرد بسیار بالایی برخوردار می باشد، این محصول از آنجایی که مواد اولیه بسیاری از کارخانجات می باشد باید توجه داشت که بهترین نوع آن در اختیار آن ها قرار گیرد تا محصول تولیدی این کارخانجات از مرغوبیت بالاتری برخوردار باشد.

بنابراین می توان گفت این محصول دارای کاربرد مختلفی است و از آن در موارد مختلفی استفاده می شود و محصولی عالی است که چرخه بسیاری از کارخانه های با این محصول می چرخد و دارای کارایی عالی است و استفاده از آن در تولیدات مختلف نشان از کیفیت بالا و بازار پر فروش آن دارد.

معرفی کارخانه آهن اسفنجی جهان فولاد سیرجان

معرفی کارخانه آهن اسفنجی جهان فولاد سیرجان

کارخانه آهن اسفنجی سیرجان جهان فولاد یکی از کارخانه های مشهور و شناخته شده ای است که سال ها است آهن اسفنجی درجه یک را به بهترین صورت تولید می نماید و بازار پر فروشی دارد و یکی از شرکت ها و کارخانه های مورد اطمینانی است که این محصول را در عیار بابا تولید می نماید و علاوه بر آن که مواد اولیه و مورد نیاز بسیاری از کارخانه ها را به بهترین صورت تامین می نماید بهترین و مرغوب ترین نوع آهن اسفنجی درجه یک را به خارج از کشور نیز صادر می نماید و کیفیت بالای محصول تولیدی آن نشان از بازار پر فروش آن دارد که مشتریان داخلی و خارجی زیادی را به خود جذب نموده است.

کارخانه سیرجان آهن اسفنجی شیراز یکی از مراکز فروش معتبری است که مشتری می تواند با اطمینان خاطر از آن به خرید بپردازد و بالاترین نوع این محصول را از آن خریداری کند و یکی از کارخانه هایی است که سابقه درخشانی دارد و از آن در تولید محصولات با کیفیت و بسیار با استحکام و محکم استفاده می گردد.

کارخانه آهن اسفنجی جهان سیرجان به خوبی توانسته از کیفیت محصولات خود را به اثبات برساند و بازار پر فروش و شهرت جهانی آن نشان از کیفیت بالای آهن اسفنجی آن دارد و محصولی که تولید می نماید از عیار بالای آهن برخوردار است که نشان از مرغوبیت بالا و بازار پر فروش آن دارد.

قیمت آهن اسفنجی صادراتی چقدر است؟

قیمت آهن اسفنجی صادراتی چقدر است؟

قیمت آهن اسفنجی صادراتی و درجه یک را مراکز پخش اصلی و فروشندگان برتر مشخص می نمایند و به دلیل آن که این محصول را بدون واسطه در اختیار مشتری قرار می دهند خرید از آن ها بهترین انتخاب است برای مشتری که از خریدی ویژه و باور نکردنی برخوردار گردد و از خرید خود اطمینان کامل حاصل نماید.

خرید بی واسطه در واقع یک انتخاب عالی است برای مشتریانی که می خواهند انتخابی درست داشته باشند و بالاترین و با کیفیت ترین نوع این محصول را از مراکز پخش و تولید خریداری کنند، این روش خرید تمام مشتریان را در یک سطح قرار می دهد و باعث می شود مشتری بهترین انتخاب را داشته باشد و از انتخابی درست و راحت برخوردار گردد.

بنابراین مشتری برای این که خریدی پر سود داشته باشد و از بهترین کیفیت با پایین ترین قیمت برخوردار گردد و خرید این محصول وقت و زمان زیادی هم از او نگیرد بهترین انتخاب خرید مستقیم است که با این روش مشتری عمده به ارائه دهنده اصلی متصل می شود و به راحتی می تواند از راه دور و به صورت آنلاین بدون مراجعه حضوری بهترین نوع آهن اسفنجی را با قیمت تولیدی خریداری نماید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما