دفتر فروش آهن اسفنجی میانه

دفتر فروش آهن اسفنجی میانه واقع در استان آذربایجان شرقی مرکز فروش و صادرات گسترده این محصول برای داخل و کشورهای همسایه نظیر ترکیه است.

دفتر فروش آهن اسفنجی میانه در استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز واقع است. این کارخانه که تولید سالانه چندین صد هزار تن آهن اسفنجی را داراست، از مراکز تامین این محصول به شمار می آید.

تولید آهن اسفنجی به روش پرد

همانطور که می دانیم یکی از کارخانه هایی که با روش پرد اقدام به تولید آهن اسفنجی در ایران نموده است، این کارخانه می باشد. پرد مخفف عبارت persian reduction است. این متد و تکنولوژی بومی ایران است و توسط کارشناسان ایرانی اختراع، ثبت و هم اکنون نیز در سطح بزرگ و صنعتی به بهره برداری رسیده است.

خوشبختانه کیفیت خوب آهن اسفنجی میانه از نظر درصد خلوص آهن آن و متالیزاسیون بالایش، سبب استقبال کارخانه داران در خرید آن شده است. نه تنها کارخانجات داخلی راغب به خرید و مصرف این محصول هستند، بلکه آهن اسفنجی میانه مشتریان خارجی از کشورهای همسایه نیز دارد. ترکیه از مقاصد صادرات آهن اسفنجی میانه است.

آنالیز آهن اسفنجی میانه

در این بخش به بررسی آنالیز آهن اسفنجی میانه می پردازیم. آهن اسفنجی میانه با fe total در حدود 88 الی 92 درصد عرضه می شود. درصد متالیزاسیون محصول نیز در حدود 93 درصد در برگ آنالیز آهن اسفنجی درج شده است. درصد پایین عناصر مضر نظیر فسفر که کمتر از 0.03 درصد می باشد آن را به گزینه انتخابی بسیاری از کارخانه داران در خرید آهن اسفنجی تبدیل نموده است.

صادرات آهن اسفنجی

کارخانه های داخلی تنها خریداران آهن اسفنجی میانه نیستند. همانطور که بیان کردیم دفتر فروش آهن اسفنجی میانه منبع تامین این محصول به دیگر کشورها نظیر ترکیه نیز به شمار می آید. در حقیقت بخشی از تولید آهن اسفنجی میانه صرف صادرات به کشورهای همسایه نظیر کشور ترکیه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما