لیست موجودی های روز:

No data

دفتر فروش آهن اسفنجی میانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید آهن اسفنجی به روش پردآنالیز آهن اسفنجی میانهصادرات آهن اسفنجی
دفتر فروش آهن اسفنجی میانه

دفتر فروش آهن اسفنجی میانه واقع در استان آذربایجان شرقی مرکز فروش و صادرات گسترده این محصول برای داخل و کشورهای همسایه نظیر ترکیه است.

دفتر فروش آهن اسفنجی میانه در استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز واقع است. این کارخانه که تولید سالانه چندین صد هزار تن آهن اسفنجی را داراست، از مراکز تامین این محصول به شمار می آید.

تولید آهن اسفنجی به روش پرد

همانطور که می دانیم یکی از کارخانه هایی که با روش پرد اقدام به تولید آهن اسفنجی در ایران نموده است، این کارخانه می باشد. پرد مخفف عبارت persian reduction است. این متد و تکنولوژی بومی ایران است و توسط کارشناسان ایرانی اختراع، ثبت و هم اکنون نیز در سطح بزرگ و صنعتی به بهره برداری رسیده است.

خوشبختانه کیفیت خوب آهن اسفنجی میانه از نظر درصد خلوص آهن آن و متالیزاسیون بالایش، سبب استقبال کارخانه داران در خرید آن شده است. نه تنها کارخانجات داخلی راغب به خرید و مصرف این محصول هستند، بلکه آهن اسفنجی میانه مشتریان خارجی از کشورهای همسایه نیز دارد. ترکیه از مقاصد صادرات آهن اسفنجی میانه است.

آنالیز آهن اسفنجی میانه

در این بخش به بررسی آنالیز آهن اسفنجی میانه می پردازیم. آهن اسفنجی میانه با fe total در حدود 88 الی 92 درصد عرضه می شود. درصد متالیزاسیون محصول نیز در حدود 93 درصد در برگ آنالیز آهن اسفنجی درج شده است. درصد پایین عناصر مضر نظیر فسفر که کمتر از 0.03 درصد می باشد آن را به گزینه انتخابی بسیاری از کارخانه داران در خرید آهن اسفنجی تبدیل نموده است.

صادرات آهن اسفنجی

کارخانه های داخلی تنها خریداران آهن اسفنجی میانه نیستند. همانطور که بیان کردیم دفتر فروش آهن اسفنجی میانه منبع تامین این محصول به دیگر کشورها نظیر ترکیه نیز به شمار می آید. در حقیقت بخشی از تولید آهن اسفنجی میانه صرف صادرات به کشورهای همسایه نظیر کشور ترکیه می شود.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید