خرید ضایعات آهن اسفنجی عمده

خرید ضایعات آهن اسفنجی (خرید ضایعات آهن و خرید آهن اسفنجی) که در اغلب موارد به صورت میکس 70 به 30 (بسته به تشخیص بخش کنترل کیفیت هر کارخانه ممکن است متفاوت باشد) در کوره های القایی و قوس استفاده می شود، توسط واحدهای ذوب مجهز به این سیستم ذوب، انجام می گیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

آهن اسفنجی به عنوان محصول معدنی (سنگ آهن فرآوری شده) است که در واحدهای ذوب مجهز شده با کوره های القایی و قوس مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید آهن اسفنجی

همانطور که می دانیم این واحدها از آهن قراضه به عنوان شارژ کوره ها استفاده می کنند. ولی با هدف کاهش هزینه ها، استفاده از ماده معدنی سنگ آهن نیاز کارخانه هاست. آهن اسفنجی محصول میانی فولاد است. در حقیقت سنگ آهن فرآوری شده است که در طی چندین پروسه شامل خردایش و آسیاب، کنسانتره، آگلومره و گندله سازی و در مرحله نهایی احیاء مستقیم، ناخالصی های آن جدا شده (به حداقل می رسد) و قابلیت استفاده در کوره های ذوب القایی و قوس الکتریکی را پیدا می کند.

خرید آهن قراضه

خرید آهن قراضه در صورتیکه به صورت صد در صد از این محصول برای شارژ کوره ها استفاده شود، برای کارخانه فولادسازی هزینه بر خواهد بود. دلیل این موضوع گران تر بودن آهن قراضه و البته محدودیت تامین این محصول است. به همین دلیل است که اغلب کارخانه ها، خرید ضایعات آهن اسفنجی را بصورت یکجا در دستور کار دارند. و بصورت میکس شده از هر دو محصول در فرآیند ذوب استفاده می نمایند.

جهت خرید آهن قراضه و خرید آهن اسفنجی می توانید با شماره های تماس زیر ارتباط برقرار کنید. ارائه جزئیات خریدتان در استعلام قیمت و موجودی ضروری است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما