خرید ضایعات آهن اسفنجی برای کوره قوس

خرید ضایعات آهن اسفنجی برای کوره قوس و القایی انجام می گیرد. ضایعات آهن و آهن اسفنجی دو محصول شارژ در حقیقت خوراک کوره های قوس و القایی هستند. می خواهیم به نکاتی در خصوص خرید ضایعات آهن اسفنجی برای کوره قوس در این مقاله اشاره کنید.

خرید ضایعات آهن برای کوره قوس و القایی با توجه به افزایش واحدهای مجهز شده به این نوع کوره ها، افزایش یافته است. افزایش تقاضای خرید ضایعات آهن، افزایش قیمت آن و کمبود در بازار را منجر می شود.

تولید آهن اسفنجی

فولادسازان جهت جبران کمبود و هزینه بالا، سراغ استفاده از آهن اسفنجی می روند. آهن اسفنجی، فرآورده حاصل از احیاء مستقیم گندله آهن است. که به دلیل افزایش خلوص قابلیت استفاده در کوره های قوس و القایی را به دست آورده است. هم اکنون با توجه به افزایش تعداد فولادسازی هایی که از این دو نوع کوره استفاده می کنند، میزان تقاضا برای خرید آهن اسفنجی نیز افزایش یافته است. خوشبختانه تولید آهن اسفنجی در ایران توانسته این نیاز صنعت فولاد را ا حدودی حل نموده و وارد بخش صادرات نیز شود.

خرید ضایعات آهن اسفنجی برای کوره قوس و القایی

در بند نخست مقاله جایگاه استفاده از آهن قراضه و آهن اسفنجی در صنعت فولاد و دلیل افزایش تقاضا برای خرید آهن اسفنجی را بیان کردیم. در ادامه می خواهیم اطلاعات مفیدتری در خصوص آهن اسفنجی ارائه کنیم. و به این سوال پاسخ خواهیم داد که آیا آهن اسفنجی کوره القایی با اهن اسفنجی کوره قوس باید تفاوت داشته باشد یا خیر؟

آهن اسفنجی کوره القایی

آهن اسفنجی کوره القایی بسیار مهم است که دارای متالیزاسیون بالا باشد. استفاده از آهن اسفنجی با متالیزاسیون کم سبب خوردگی شدید خاک دیواره کوره شده و آسیب شدید به کوره وارد خواهد نمود. بنابراین نیاز است در خرید آهن اسفنجی برای کوره القایی حتما آهن اسفنجی درجه یک با متالیزاسیون بالا استفاده کنید.

آهن اسفنجی کوره قوس

حساسیت کوره های قوس الکتریکی به اندازه کوره القایی نیست. و استفاده از آهن اسفنجی درجه دو نیز می تواند در کوره قوس انجام گیرد. البته در خرید آهن اسفنجی، نیاز است در کنار توجه به نوع کوره خودتان مباحث مختلف دیگر نظیر نوع شمش تولیدی تان را نیز در نظر بگیرید. با بیان نوع کوره خود و محصول تولیدی نهایی به فروشنده اهن اسفنجی می توانید از او تقاضای مناسب ترین کیفیت آهن اسفنجی را داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما