خرید ضایعات آهن اسفنجی نرمه و لجن

خرید ضایعات آهن اسفنجی یعنی خرید نرمه آهن اسفنجی و خرید لجن آهن اسفنجی با توسعه تکنولوژی های استفاده از این محصولات و ورود مجدد این محصولات به چرخه فولاد سازی، توسعه یافته و سبب کاهش پرتی محصولات معدنی در زنجیره فولادسازی شده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید ضایعات آهن اسفنجی یعنی خرید نرمه آهن اسفنجی و خرید لجن آهن اسفنجی با توجه به ورود تکنولوژی بریکت زنی و البته امکان آگلومره و گندله نمودن لجن آهن اسفنجی، توسط واحدهای تولید محصولا میانی فولاد انجام می گیرد.

بریکت نرمه آهن اسفنجی

نرمه آهن اسفنجی یکی از ضایعات آهن اسفنجی است که با تکنولوژی بریکت زنی قابلی استفاده در زنجیره فولادسازی را به دست آورده و دیگر به عنوان محصول پرتی واحدهای احیاء به شمار نمی آید. خوشبختانه تعدادی از شرکت ها نیز با احداث و مجهز نمودن خود به این تتکنولوژی اقدام به تولید بریکت نرمه آهن اسفنجی نموده و لذا خرید ضایعات آهن اسفنجی را از کارخانه های تولید کننده این محصول انجام می دهند.

خرید لجن آهن اسفنجی

خرید لجن آهن اسفنجی با هدف تبدیل آن به آگلومره و گندله آهن انجام می گیرد. با تبدیل شدن لجن آهن اسفنجی به آگلومره یا گندله امکان بازگشت آن به زنجیره فولادسازی فراهم می شود. لجن آهن اسفنجی پودر باقی مانده در فرآیند احیاء مستقیم پس از برخورد با گازهای احیاء کننده است که از خط تولید جمع آوری و پس از خشک شدن قابلیت استفاده در واحد های گندله سازی را به دست می آورد. البته بخش های دیگر صنعت نیز خریدار نرمه آهن اسفنجی و لجن هستند. به عنوان مثال نرمه آهن اسفنجی در تولید لنت خودرو متالیک یا نیمه متالیک مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش نرمه آهن اسفنجی و لجن آهن اسفنجی توسط شرکت بازرگانی و تولیدی آهن و فولاد سیمرغ در تناژ ماهانه 20 هزار تن انجام می گیرد. می توانید از راه های ارتباطی زیر برای خرید و البته دریافت آنالیز استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما