فروش بیلت فولادی – تولید

تولید و فروش بیلت فولادی یا شمشال با سطح مقطع کمتر از 230 سانتی متر مربع در دو نوع دایره ای و مربعی شکل، برای تولید میلگرد و سیم انجام می گیرد.

شمش فولادی چیست؟

شمش فولادی در چهار نوع از نظر سایز دسته بندی می شود. شمش، بیلت، بلوم و اسلب. مهمترین تفاوت آنها همانطور که بیان کردیم، ابعاد و شکل فیزیکی آنهاست.

شمش فولاد دارای سطوح ذوزنقه ای با طول ماکزیمم دو متر است. خوشبختانه به دلیل مشخصات فیزیکی و ابعادی که دارد، امکان حمل و نقل آن ساده است. در ادامه به توصیف و بیان بیلت فولاد می پردازیم. در مقالات بعدی نیز به توصیف شمش بلوم و اسلب باز جزئیات خواهیم پرداخت.

آنالیز شمش 5sp

البته دسته بندی شمش فولاد بر اساس گرید و آنالیز آن نیز انجام می گیرد. به عنوان مثال شمش فولاد 5sp یا شمش فولاد 3sp. درصد عناصر آلیاژی شمش فولاد 5sp بالاتر از عناصر آلیاژی موجود در شمش 3sp است. آنالیز گرید های مختلف شمش را در زیر قرار می دهیم.

آنالیز شمش 5sp

بیلت چیست؟

بیلت که شمشال نیز نامیده می شود، در دو نوع با مقطع مربعی یا دایره ای تولید می شود. و اغلب دارای سطح مقطع کمتر از 230 سانتی متر مربع است. تصویر بیلت فولاد را در زیر می توانید مهمترین کاربرد بیلت فولاد استفاده از آن در تولید میلگرد و سیم است.البته از نظر تولید نیز دو نوع بیلت فابریک و بیلت دستی داریم. بیلت فابریک تحت عنوان بیلت ماشینی نیز نامیده می شود. بیلت دستی را بیلت ریخته گری یا افقی نیز می نامیم.

قیمت هر کیلو شمش فولاد

قطعا قیمت هر کیلو شمش فولاد وابسته به گرید (آنالیز شمش) و نوع آن بر اساس دسته بندی که برای سایز های مختلف آن داریم، تعیین می شود. البته نوسان روزانه قیمتها را نیز باید در نظر بگیریم. ممکن است هر کیفیت و شمش فولاد با مشخصاتی خاص، در طول سال قیمت های متفاوت را که گاهی نیز اختلاف قابل توجه می شود، تجربه نماید.

قیمت بیلت فولادی

آخرین قیمت بیلت فولادی که در شاخص جهانی قیمت محصولات معدنی اعلام شده است، با نوسان +0.3% برابر 3460 یوآن چین تحویل بندر تانگشان است. قیمت بیلت cfr دریای سیاه نیز هم اکنون (5 آوریل 2019) با نرخ 475-480 دلار بر تن با تغییر هفتگی -2%در اولین هفته آوریل، در حال معامله است.

استعلام قیمت فولاد

استعلام قیمت فولاد (محصولا نهایی و میانی همچنین بالادستی) پس از استعلام موجودی، از طریق مسیرهای ارتباطی زیر امکان پذیر است. برای ثبت سفارش نیز می توانید از مسیرهای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما