قیمت بیلت فولادی – انواع بیلت فولادی

رشد قیمت بیلت فولادی و دیگر محصولات فولادی را مجددا چند روزیست که با رشد قیمت محصولات بالادستی فولاد شاهد هستیم. در شاخص قیمت محصولا معدنی تاریخ 2 آوریل 2019، سنگ آهن و فولاد در صدر جدول تغییرات بودند. قیمت بیلت فولادی cis رشد هفتگی 0.2 درصدی و رشد 9.6 درصدی از آغاز 2019 (همزمان با تخریب سد باطله شرکت واله برزیل) داشته و هم اکنون با نرخ 448 دلار بر تن عرضه شده است.

قیمت جهانی بیلت فولادی

قیمت جهانی بیلت فولادی از نخستین روز آوریل 2019 در مسیر صعود است. در یک آوریل 2019 در شاخص جهانی قیمت محصولات معدنی، میزان نوسان قیمت بیلت تانگشان برابر +0.6% اعلام شد. با این نوسان آخرین قیمت بیلت فولاد تانگشان چین برابر 3470 یوآن اعلام شد. البته قیمت بیلت cis برای این تاریخ کاهشی بود ولی در آخرین جدول قیمتها بصورت صعودی با افزایش 0.2 درصدی همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، مورد عرضه قرار گرفته است. این نوسان قیمتها قطعا بر نوسان نرخ بیلت فولاد ایران نیز موثر خواهد بود. بررسی تاثیر این نوسانات بر نرخ بیلت فولاد صادراتی ایران در بازارهای جهانی در مقالاتت بعد انجام خواهد پذیرفت.

انواع بیلت فولادی

می توانید فایل زیر را برای اطلاع از مشخصا انواع بیلت فولادی شرکت آهن و فولاد سیمرغ دانلود نمایید.

تولیدکنندگان بیلت فولادی

بزرگترین تولیدکنندگان بیلت فولادی ایران شرک های فولاد مبارکه اصفهان و مجتمع فولاد خوزستان هستند که تامین نیاز بازار داخل را در کنار صادرات گسترده آن انجام می دهند.

نرخ بیلت فولاد خوزستان

نرخ بیلت فولاد خوزستان به دلیل صادرات تناژ بالایی از تولید سالانه آن، حت تاثیر قیمت جهانی بیلت فولادی از جمله بیلت فولاد cis قرار دارد. نوسان افزایشی قیمت بیلت فولاد در بازار جهانی خبر خوبی برای صادرکنندگان این محصول در کشورمان می باشد.

قیمت لحظه ای اهن قراضه

قیمت لحظه ای آهن قراضه نیز متاثر از روند رو به رشد قیمت سنگ آهن، روند صعودی پیموده است. نوسان مثبت همزمان قیمت قراضه آهن و قیمت سنگ آهن، رشد قیمت فولاد و محصولات نهایی را در بازار جهانی منجر شده است. در مقاله بعد آخرین قیمت جهانی قراضه آهن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما