قیمت شمش فولادی به روز – شمش 150*150

افت قیمت شمش فولادی به روز برای شمش بلوم 5sp برای تاریخ امروز 3 اردیبهشت 1398 در بورس کالا را شاهد هستیم. قیمت هفته پیش افزایش 2000 ریالی در بورس داشت که این هفته مجددا به همین میزان کاهش نشان داد.

قیمت روز فولاد

قیمت روز فولاد در بورس برای محصولات نهایی نظیر تیرآهن، میلگرد، ورق فولادی همچنین محصولات میانی نظیر شمش آهن اعلام می گردد. البته گاهی اوقات تنها عرضه یکی از این محصولات را در بورس شاهد هستیم.

نمودار قیمت فولاد

نمودار قیمت فولاد برای محصولات فولادی ایران طی روزهای اخیر یک روند صعودی را نشان می دهد. اختلاف قیمت شمش فولاد ایران (بیلت و اسلب صادراتی) با قیمت های صادراتی cis در پی این افزایش، کاهش تا مقدار 38$-  را از -60 دلار پیدا کرده است که خبر بسیار خوبی برای صادرکنندگان صنعت فولاد است. بیلت صادراتی ایران هم اکنون 400 دلار و اسلب فولاد صادراتی 395 دلار تحویل fob بنارد کشورمان عرضه می شود.

قیمت جهانی سنگ آهن

تغییر قیمت جهانی سنگ آهن و تداوم آن در یک سمت افزایشی یا کاهشی می تواند متعاقبا تاثیر خود را بر نرخ قیمت محصولات فولادی داشته باشد.

current-market-price-of-iron-ore-concentrate

موضوعی که در اتفاقات اخیر بصورت کاملا محسوس، رخ داد. افزایش قیمت سنگ آهن و تداوم این افزایش، متعاقبا افزایش نرخ محصولات فولادی نهایی و میانی را منجر شد. آخرین تغییران قیمت برای سنگ آهن، افزایش قیمت 2.6 دلاری را برای تاریخ 22 آوریل نشان می دهد. در خصوص قیمت بیلت فولادی و اسلب نیز یک روند رو به رشد داشت. قیمت بیلت تانگشان چین رشد 1.1 درصدی را در همین تاریخ نشان داده است.

قیمت جهانی آهن قراضه

افت قیمت قراضه اهن و یا روند رو به رشد آن نیز با توجه به اینکه این محصول از مواد اولیه در زنجیره فولادسازی است، می تواند مستقیما بر روند تغییرات قیمت فولاد و محصولات فولادی تاثیر بگذارد. آخرین تغییران قیمت جهانی آهن قراضه برای تحویل  Cfrترکیه مثبت است. میزان تغییر هفتگی قیمت قراضه اهن در ترکیه در هفته گذشته برابر 1.6 درصد بود. که با این تغییر هم اکنون قیمت جهانی قراضه آهن تحویل ترکیه (ترکیه بزرگترین واردکننده آهن قراضه است) برابر 308.19 دلار گزارش شده است (تاریخ گزارش 19 آوریل 2019). به روز رسانی تاریخ و قیمت ها در بخش اخبار روز جهانی در سایت شرکت انجام می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما