لیست موجودی های روز:

No data

قيمت شمش فولاد خوزستان – قیمت پایه امروز

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت هر کیلو شمش اهنبورس کالاقیمت شمش فولاد خوزستان در بورس کالاقیمت هر کیلو آهن اسفنجی

قيمت شمش فولاد خوزستان در هر روز که در بورس فولاد اعلام می شود، معیاری است بر تخمین حدودی قیمت دیگر محصولات از جمله قیمت هر کیلو آهن اسفنجی. آخرین قیمت اعلام شده در حدود 34000 ریال در بورس فولاد اعلام شده است.

شمش فخوز

عبارت شمش فخوز برای شمش فولاد خوزستان استفاده می شود. قیمت شمش فخوز در بورس اغلب توسط تجار مورد رصد قرار می گیرد. دلیل این رصد پیوسته، معیار بودن آن برای محصولاتی نظیر آهن اسفنجی است. البته توجه داشته باشیم که قیمت شمش فولاد خوزستان یا شمش فولاد دیگر کارخانه ها اغلب در بازار آزاد و در بورس متفاوت است. آنچه معیار و پایه قیمت گذاری است، قیمت شمش فولاد خوزستان در بورس فولاد است.

قیمت هر کیلو شمش اهن

قیمت هر کیلو شمش آهن به طور متداول برای نوع 3sp و 5sp با مقاطع 125-125، 130*130، 150*150 اعلام می شود.  اختلاف قیمت بین دو گرید 3sp و 5sp قطعا به دلیل تفاوت در مشخصات فیزیکی و شیمیایی آنها، وجود خواهد داشت.

بورس کالا

5sp steel ingot price in iran

آخرین عرضه شمش فولاد در بورس کالا (امروز تاریخ 2 اردیبهشت 1398) مربوط به تاریخ 28 فروردین 1398 توسط مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد است. نرخ قیمت اعلام شده برابر 34202 ریال می باشد.

قیمت شمش فولاد خوزستان در بورس کالا

قیمت شمش فولاد خوزستان در بورس کالا نیز در تاریخ 26 فروردین 1398 برابر 34202 ریال اعلام شده است. میزان عرضه حدود 10 هزار تن با حداقل فروش دو هزار تن بود.

قیمت هر کیلو آهن اسفنجی

قطعا با توجه به نرخ قیمت های اعلام شده برای شمش فولاد در بورس، یک تخمین حدودی از قیمت هر کیلو آهن اسفنجی توانسته ایم داشته باشیم. قیمت هر کیلو آهن اسفنجی تقریبا برابر نصف قیمت شمش فولاد در بورس است.جهت اطلاع از لیست و تناژ قابل تامین شرکت آهن و فولاد سیمرغ برای انواع بیلت، بلوم، اسلب و شمش، لطفا با واحد فروش شرکت در تماس باشید. می توانید از طریق همین واحد سفارش خریدتان را ثبت نمایید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید