قیمت به روز شمش فولادی

قیمت به روز شمش فولادی در اکثر کارخانجات با نوسان کاهشی برای دومین روز متوالی علیرغم هفته قبل از آغاز این هفته مواجه شده است. میزان کاهش قیمت برای دیروز 13 بهمن ماه برابر با 50 تومان بود. امروز نیز کاهشی در حدود 50 تومان را برای قیمت شمش فولاد در بازار آزاد تجربه کردیم.

نوسان قیمت محصولا فولادی را برای دو روز نخست هفته جاری یعنی 13 ام و 14 ام بهمن ماه در زیر مورد بررسی قرار می دهیم.

قیمت روز آهن آلات

قیمت روز میلگرد

قیمت میلگرد توسط اکثر کارخانجات امروز 14 بهمن ماه بودن تغییر اعلام شد. البته قیمت میلگرد اصفهان با کاهش حدود 30 الی 80 تومان مواجه شد. دیروز نیز بازار میلگرد شاهد ثبات و عدم تغییر در قیمت ها بود.

قیمت قوطی پروفیل و پروفیل زد

قیمت قوطی پروفیل و قیمت پروفیل زد با ثبات اعلام شد. قیمت قوطی پروفیل دیروز با افزایش در حدود 50 الی 100 تومان اعلام شده ولی برای پروفیل زد بدون تغییر نسبت به پنجشنبه اعلام شده بود.

قیمت لوله

ثبات در قیمت لوله داربستی، قیمت لوله مبلی، قیمت لوله گازی و همچنین لوله فولادی صنعتی را مشاهده می نماییم. قیمت لوله دیروز نسبت به پنجشنبه با افزایش در حدود 170 الی 200 تومان اعلام شد.

قیمت انواع ورق فولادی

امروز قیمت ورق سیاه کاهشی در حدود 30 الی 50 تومان بود. قیمت ورق رنگی و روغنی افزایش حدود 200 تومان داشت. و قیمت ورق گالوانیزه و اکسین بدون تغییر اعلام شد. دیروز نیز قیمت انواع ورق سیاه با افزایش 50 الی 100 تومانی اعلام شد.

قیمت تیرآهن

قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان کاهش 30 الی 60 تومانی داشت.

قیمت نبشی، ناودانی، سپری

قیمت نبشی، قیمت ناودانی و قیمت سپری نیز در هر دو روز بدون تغییر و برابر قیمت 11 بهمن ماه اعلام شده است.

قیمت شمش فولاد در بازار

قیمت شمش فولاد در بازار نیز همانطور که در ابتدای متن اشاره کردیم در طی دو روز با کاهش مجموعا 100 تومانی به ازای هر کیلوگرم اعلام شده است.

برای بررسی و استعلام قیمت روز آهن الات و ثبت سفارش، از مسیرهای ارتباطی زیر می توانید با ما تماس بگیرید.

شمش فولادی دارای کاربردها و مصارف صنعتی و ساختمانی بسیار زیادی می باشد به همین علت این محصول با توجه به تنوع زیادی که در قطر و ضخامت خود دارد با قیمت های مختلف و متفاوتی نیز خرید و فروش می گردد، قیمت به روز شمش فولادی متاثر از نوسانات و تورم حاکم بر بازار می باشد و این محصول با قیمت های مختلفی عرضه گردیده و در اختیار بازار فروش و خریداران قرار می‌ گیرد.

قیمت به روز شمش فولادی

معرفی مشخصات انواع شمش فولادی

معرفی مشخصات انواع شمش فولادی شمش فولادی به عنوان یکی از بهترین تولیدات صنعتی در کشور می باشد که توسط صنعت فولاد در کشور تولید می گردد و برای مصارف مختلف و متعدد مورد استفاده قرار می گیرد و به همین علت این محصول دارای تنوع بسیار زیادی بوده و با نام های مختلف و متفاوتی در بازار عرضه می گردد.

از مهمترین انواع شمش فولادی در کشور می‌ توان به بیلت، اسلب و بلوم اشاره کرد که هر کدام از آنها دارای مشخصات متفاوتی می باشند و در این بخش از مقاله علاوه بر این که به معرفی آنها می پردازیم به معرفی مشخصات هر کدام از آنها نیز اشاره های کوتاهی خواهیم داشت.

شمش فولادی بیلت یکی از نمونه های مرغوب و با کیفیت از این محصول می باشد که دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی بوده و به عنوان یکی از مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد آن به شمار می رود و سبب می گردد تا در بسیاری از صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد، این نمونه شمش از تولید ccm و فرآیند نورد حاصل می گردد.

شمش اسلب نمونه دیگری از انواع شمش های فولادی در کشور می باشد که مانند نمونه ذکر شده از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است با این تفاوت که این محصول دارای سطح مقطع مستطیل شکل می باشد و به عنوان یکی از مشخصات بارز این محصول معرفی می گردد، شمش اسلب دارای ضخامت، طول و عرض مناسبی می باشد و از فولاد کربنی حاصل می‌ گردد.

شمش فولادی بلوم نوع دیگری از این محصول می باشد که با استفاده از فرآیند نورد حاصل می گردد و در مراحل اولیه تولید دارای سایز بزرگتر و در مراحل پایانی به سایزهای کوچکتری تقسیم می گردد.

فرق شمش فولادی 3sp با 5sp

فرق شمش فولادی 3sp با 5sp شمش های فولادی برحسب روش تولید، استفاده از درصدهای مختلف از آلیاژ های گوناگون، فرآیند تولید و بسیاری موارد مختلف دیگر دارای گرید های مختلف و متفاوت می باشند و هر کدام از آنها دارای کیفیت و ویژگی های مختلف و متفاوتی می باشند.

شمش فولادی 3sp با 5sp دو نمونه از شمش های فولادی می باشند که هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاصی بوده و با هم دارای تفاوت های مختلف می باشند که در این بخش تز مقاله به مقایسه این دو نمونه می‌ پردازیم.

  • یکی از فرق هایی که بین شمش فولادی 3sp با 5sp وجود دارد در مقدار آلیاژهای به کار رفته در تولید آنها می باشد به نحوی که درصد به کار رفته در تولید فولاد 3sp نسبت به نمونه 5sp کمتر می‌ باشد و از فولاد کمتری در ساخت و تولید آن استفاده شده است.
  • فولاد 3sp از انعطاف پذیری بیشتری نسبت به نمونه دیگر برخوردار می‌باشد.
  • شمش فولاد 5sp به عنوان یکی از مقاوم ترین نمونه های این محصول به شمار می رود که از کاربرد و کارایی بیشتری نسبت به نمونه دیگر برخوردار است.
  • قیمت فولاد 5sp نسبت به فولاد 3sp بیشتر می باشد.

عوامل موثر بر نرخ شمش فولادی

عوامل موثر بر نرخ شمش فولادی همانطور که اشاره شد شمش فولادی از کاربرد و کارایی بسیار زیادی برخوردار است و این محصول با قیمت های مختلف و متفاوتی در بازار عرضه می گردد و فاکتورهای بسیار زیادی توانسته اند بر قیمت آن تاثیر گذارند، از عوامل موثر بر نرخ شمش فولادی می توان به اختصار به موارد زیر اشاره کرد.

نوع شمش به عنوان یکی از مهمترین عوامل در قیمت گذاری این محصول می باشد و با توجه به توضیحات ذکر شده در این مقاله مشخص گردید که شمش فولادی دارای انواع مختلف با گریدهای متفاوت می باشد که هر کدام از آنها دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

نحوه خرید و سفارش نیز از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت گذاری این محصول می باشد و اگر به صورت عمده خریداری گردد از قیمت پایین و مناسبی برخوردار است.

حجم سفارش و خرید به صورت مستقیم و بی واسطه نیز از دیگر عوامل موثر در قیمت گذاری این محصول به شمار می رود.

تورم و نوسانات بازار به عنوان مهمترین و موثرترین عوامل در قیمت گذاری این محصول به شمار می‌ روند و این دو عامل بر افزایش قیمت این محصول بسیار موثر می باشند.

از طرفی انواع شمش فولادی که در کشور عرضه می‌ شوند دارای قطر و ضخامت های مختلف می باشند که برحسب آنها نیز دارای نرخ و قیمت های مختلفی خواهند بود و سبب می شود تا هر کدام از آنها با توجه به ضخامت بالا و درصد آلیاژ بیشتری که در ساخت آنها استفاده شده است از قیمت بیشتری نیز برخوردار گردند.

فروشنده شمش فولادی صادراتی

فروشنده شمش فولادی صادراتی شمش فولادی صادراتی به عنوان یکی از بهترین نمونه‌ های این محصول می باشد که از لحاظ کیفی در بالاترین سطح قرار داشته و توانسته تمام امتیازهای لازم جهت وارد شدن به کشورهای مختلف را کسب نماید، به همین علت این محصول در بالاترین سطح کیفی و با مقاومت بسیار عالی تولید گردیده است.

فروشنده شمش فولادی صادراتی بهترین نوع این محصول را که دارای کاربرد و مصارف بسیار زیادی می باشد را با کیفیت عالی و قابل قبولی در معرض فروش قرار داده است و آنها را با روش‌ های مختلف از جمله فروش حضوری و غیرحضوری در اختیار مشتریان و متقاضیان در سراسر کشور قرار می دهد.

این سایت به عنوان فروشنده آنلاین شمش فولادی می باشد که امکان خرید و سفارش به صورت آنلاین و اینترنتی را برای مشتریان و متقاضیان به شیوه‌ ای نوین فراهم کرده است و آنها را با کیفیت عالی و قابل قبولی در معرض فروش قرار داده و توانسته آنها را با بهترین نرخ و قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

برای فروش این محصول راه های ارتباطی بسیار زیادی در این سایت درج گردیده است و خریداران می توانند با بهره گرفتن از آنها، با کارشناسان فروش و واحد پشتیبانی این سایت تماس گرفته و با ارسال سفارش و مشخص کردن حجم درخواستی خود این محصول را خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما