لیست موجودی های روز:

No data

قیمت شمش فولادی 5sp برای صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات شمش فولادقیمت شمش فولادی امروز
قیمت شمش فولادی 5sp

قیمت شمش فولادی 5sp برای صادرات در صورت صادرات مستقیم از بورس بر اساس قیمت گذاری بورس و در صورت عرضه از بازار آزاد بر اساس قیمت شمش فولاد در بازار مشخص می گردد. قیمت شمش فولادی 5sp در بورس و بازار در حال حاضر با اختلاف حدود 200 تومانی عرضه می شود.

قیمت شمش فولادی 5sp برای صادرات با توجه به رونق صادرات این محصول همراه با انواع مقاطع فولادی مورد سوال و بررسی تجار و صادرکنندگان محصولات فولادی است. صادرات محصولات فولادی از طریق بورس کالا به خصوص در صادرات به عراق با توجه به تشکیل کارگروه مشترک ایران و عراق، امکان پذیر است. البته در اغلب موارد صادرات از بازار آزاد انجام می گیرد.

صادرات شمش فولاد

طبق تصمیماتی که در تیر ماه 1397 از سوی وزارت صمت اعلام شده است، صادرات شمش فولاد مشروط شده است. مشروط به عرضه محصول قبل از صادرات در بورس کالا و چنانچه تقاضا از سوی تولیدکنندگان مقاطع فولادی داخلی وجود نداشته باشد، شرکت تولیدکننده شمش امکان صادرات شمش فولاد را خواهد داشت. در حقیقت شرکت های تولیدکننده در گام نخست باید پاسخگوی تولیدکنندگان داخلی باشند و در گام بعد اقدام به صادرات شمش فولاد نمایند.

قیمت شمش فولادی امروز

هم اکنون قیمت شمش فولادی 5sp در بازار در حدود 3650 تومان عرضه می شود. و قیمت در بورس کالا این هفته در حدود 35034 اعلام شده است.

همانطور که مشاهده می کنید در روز های اخیر شاهد کاهش نرخ قیمت شمش فولادی در بازار بوده ایم. نرخ قیمت شمش فولادی 5sp تا بازه 4200 تومان افزایش داشته است. هم اکنون با روند نزولی همراه بوده و در حدود 3650 تومان عرضه می شود.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!