صادرات میلگرد به گرجستان

صادرات میلگرد به گرجستان، عراق، ترکیه، عمان، افغانستان و همچنین برخی کشورهای اروپایی از کشورمان ایران رونق دارد. آمار صادرات میلگرد از ایران که مربوط به 6 ماه نخست سال 1397 است را در زیر ارائه می نماییم.

صادرات میلگرد به گرجستان و دیگر کشورهای همسایه نطیر ترکیه، عراق و افغانستان در تناژ قابل توجه از ایران سالانه انجام می گیرد. آمار 6 ماه نخست صادرات میلگرد به گرجستان را در زیر ارائه نموده ایم. آمار مربوط به کل صادرات میلگرد را نیز جهت اطلاع شما عزیزان قرار می دهیم.

آمار صادرات میلگرد به گرجستان

آمار زیر آمار صادرات میلگرد به گرجستان است که شده از سوی اتاق بازرگانی تهران منتشر شده است و مربوط به سال 1397 است. همانطور که مشاهده می کنید صادرات میلگرد به گرجستان و البته دیگر مقاطع فولادی از شهرهای تبریز، اصفهان و تهران که مهمترین قطب های تولید و عرضه انواع مقاطع فولادی هستند، انجام گرفته است. البته همانطور که در این لیست مشاهده می کنید، میلگرد تنها مقطع فولادی صادراتی ایران نیست که به گرجستان ارسال می شود، دیگر مقاطع نظیر لوله و پروفیل ها و همچنین نبشی فولادی نیز به گرجستان صادر می شود.

جهت دریافت آمار لطفا بر روی لینک زیر کلیلک کنید.

دانلود: صادرات فولاد به گرجستان

شرکت آهن و فولاد سیمرغ آماده صادرات محصولا فولادی به صورت تحویل cfr بنادر کشور مقصد می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت سفارش و دریافت اطلاعات تکمیلی نظیر موجودی و قیمت روز می توانید از راه های ارتباطی زیر برای برقراری تماس استفاده نمایید.

صادرات میلگرد باعث شده است که کیفیت میلگردهای داخلی افزایش پیدا کند به همین دلیل است که خریداران در داخل کشور هم می توانند محصول باکیفیت تری را خریداری و استفاده کنند.

صادرات میلگرد به گرجستان

دسته بندی انواع میلگرد از نظر مقاومت

دسته بندی انواع میلگرد از نظر مقاومت میلگردها از جمله محصولات فلزی می باشند که در صنایع مختلف کاربردهای فراوانی دارند به همین دلیل است که تقاضای بسیار زیادی هم برای خرید این محصولات به وجود آمده است. در حال حاضر میلگردها در دسته بندی های مختلفی عرضه می شوند. ما قصد داریم در ادامه مطلب در مورد دسته بندی انواع میلگرد از نظر مقاومت اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با اطلاعات و آگاهی بیشتری خرید خود را انجام دهید.

میلگردها به طور کلی به چهار دسته تقسیم بندی می شوند. دسته اول میلگردهایی می باشند که دارای قطر کمتری بوده و هیچگونه آجی بر روی آنها ایجاد نشده است. این نوع از میلگردها برای ساخت سازه هایی که نیاز به مقاومت بالایی ندارند گزینه مناسبی می باشد.

نوع دوم از میلگردها دارای سختی بیشتری نسبت به نوع اول می باشند. بر روی آن ها می توانید آج های ساده را مشاهده کنید. از این محصولات هم برای ساخت سازه ها با مقاومت متوسط استفاده می شود.

نوع سوم از میلگردها دارای مقاومت زیادی است و آج های پیچیده ای بر روی آنها طراحی شده است. از این میلگرد برای ساخت سازه هایی که نیاز به مقاومت بیشتری دارند استفاده می شود.

نوع چهارم از میلگردها جزء قطورترین و مقاوم‌ترین نوع میلگرد محسوب می شود که بر روی آنها آج های مرکبی شکل طراحی شده است. از این دسته میلگرد برای ساخت پل ها و ساختمان های چندین طبقه استفاده می شود چرا که این محصولات می توانند به طور کامل مقاومت سازه را بالا ببرند.

طبیعی است که هر یک از این محصولات بسته به قطر و مقاومتی که دارند از قیمت‌ های متفاوتی هم برخوردار باشند. برای این که بتوانید میلگرد مناسبی خریداری کنید ابتدا لازم است که نیاز خود را به طور کامل شناسایی کرده و سپس بر اساس نوع نیاز و سازه ای که دارید مناسب ترین میلگرد ممکن را سفارش دهید. پیشنهاد ما این است که قبل از خرید ابتدا با متخصصین حرفه ای و با سابقه در این حیطه مشورت کنید.

مهمترین کاربرد های میلگرد چیست؟

مهمترین کاربرد های میلگرد چیست؟ همانطور که اشاره کردیم میلگردها به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند و هر کدام از آنها دارای کارایی منحصر به فردی هم می باشد. اما شاید این سوال برای خوانندگان این مطلب پیش بیاید که مهم ترین کاربردهای میلگرد چیست؟ اگر قصد دارید پاسخ به این سوال را بدانید پیشنهاد می‌ کنیم ادامه مطلب را از دست ندهید.

مهم ترین کاربرد میلگردها در ساخت ساختمان و سازه های دیگر می باشد. در واقع تمامی سازه هایی که در حال حاضر ساخته می شود دارای اسکلتی از جنس میلگرد هستند. بدون وجود میلگرد امکان ساخت هیچ سازه ای وجود نخواهد داشت. سازه هایی که بدون میله گرد احداث می شوند به هیچ عنوان دارای مقاومت کافی نخواهند بود و با کوچک ترین لرزش و زلزله ای فرو خواهند ریخت.

میلگردهای آجدار یکی از مناسب ترین نوع میلگردها برای استفاده در قسمت فونداسیون و ستون های ساختمان ها محسوب می شوند چرا که دارای مقاومت بالایی بوده و می تواند مقاومت اسکلت ساختمان را تا حدود زیادی بالا ببرند.

همچنین میلگردهای آجدار یکی از بهترین روش ها برای تولید بتن های مسلح می باشد. بتن به تنهایی دارای کشش پایینی می باشد به همین خاطر است که لازم است با استفاده از سایر ترکیبات کشش لازم را در آن ها ایجاد کرد. یکی از بهترین ترکیباتی که که می توان با کمک آن بتن را مسلح کرد, استفاده از میلگردهای درجه یک آج دار می باشد.

میلگرد های فاقد آج دارای انعطاف بیشتری می باشند به همین خاطر معمولاً از این دسته میلگرد ها برای ساخت پل و اتصالات صنعتی استفاده می شود. جالب است بدانید که از این نوع از میلگردها در ساخت قطعات خودروسازی هم استفاده های بسیار زیادی می شود.

مقایسه کیفیت میلگرد های ساخت ایران

مقایسه کیفیت میلگرد های ساخت ایران با مقایسه کیفیت میلگردهای ساخت ایران با سایر میلگردهای موجود در دنیا متوجه خواهید شد که این محصولات در کیفیت بالایی تولید می شوند. میلگرد ساخت ایران دارای تمامی استانداردهای روز دنیا می باشد به همین خاطر مشتریان می‌ توانند با اطمینان کامل آنها را خریداری و استفاده کنند.

کیفیت خوب میلگرد های ایرانی باعث شده است که تقاضای زیادی برای این محصولات حتی در خارج از کشور هم ایجاد شود. برای مقایسه راحت‌ تر کیفیت میلگرد های مختلف تنها کافیست به جنسه فلز به کار رفته شده در این محصولات توجه و دقت داشته باشید. فلز بتن یکی از مقاوم ترین جنس فلزهای موجود می باشد به همین خاطر آن دسته از میلگردهایی که از جنس بتن تهیه می‌ شوند هم دارای کیفیت بالاتری هستند.

برای این که بتوانید اطلاعات بیشتری در خصوص کیفیت میلگرد ها به دست آورید به شما توصیه می کنیم که از طریق همین سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا آنها بتواند شما را در جهت یک خرید خوب هدایت کنند. با در ردست داشتن اطلاعات لازم می توانید با اطمینان و آگاهی بیشتری خرید خود را انجام دهید.

خرید میلگرد صادراتی از کارخانه

خرید میلگرد صادراتی از کارخانه خرید میلگرد صادراتی از کارخانه این اطمینان را در بیشتری آن ایجاد خواهد کرد که درجه یک ترین جنس میلگرد را به صورت مستقیم از کارخانه اصلی خریداری کرده اند در نتیجه امکان هیچ گونه خطا و مشکلی در این محصولات وجود نخواهد داشت.

میلگرد صادراتی در حال حاضر به نقاط مختلفی در کشور ارسال می‌ شود به همین خاطر است که مشتریان می توانند از دور افتاده ترین نقاطی که دسترسی به آنها سخت می باشد هم میلگرد سفارش دهند و مطمئن باشند در سریع ترین زمان ممکن محصول خریداری شده به دستشان خواهد رسید.

قیمت خرید میلگرد صادراتی درجه یک نسبت به کیفیت و مقاومتی که این میلگردها دارند بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد از این رو مشتریان می‌ توانند تعداد مورد نیاز خود از این محصولات را به راحتی خریداری کنند.

تولیدکنندگان میلگرد صادراتی در تلاش هستند تا به طور مرتب کیفیت میلگردهای خود را ارتقا دهند با این حال این تولیدکنندگان سعی دارند که محصولات خود را با قیمت مناسبی هم عرضه کنند تا امکان استفاده همه مشتریان از این نوع میلگردهای صادراتی درجه یک وجود داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما