فروش میلگرد برای صادرات

فروش میلگرد برای صادرات میلگرد به ترکیه، امارات، سودان، افغانستان، عراق و … از کشورمان ایران رونق پیدا کردهاست. بسیاری از کشورهای همسایه خریدار میلگرد ایران هستند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در فروش میلگرد برای صادرات اغلب پیشنهاد بار به همراه تعیین جنس بدنه میلگرد که می تواند از انواع میلگرد st37، میلگرد ck45 و … باشد، همچنین با ذکر سایز میلگرد، نوع آج و برجستگی موجود بر روی بدنه میلگرد ارائه می گردد.

خواص مکانیکی میلگرد و قابلیت آن برای کاربردی خاص بر اساس خصوصیات آن که با پارامترهای ذکر شده در بالا مشخص می شود، تعیین می گردد. لذ هر خریدار وابسته به نوع استفاده ای که قرار است از میلگرد داشته باشد اقدام به سفارش نوع خاصی از آن می نماید. اغلب در فروش میلگرد برای صادرات، خریدار با ارائه درخواست رسمی خود با ذکر جزئیات خرید میلگرد اقدام به استعلام موجود و قیمت می نماید. ما بر مبنای درخواست خریدار گزینه مناسب از بین انواع میلگرد را به او پیشنهاد می دهیم.

صادرات میلگرد به ترکیه

آنچه آمار گمرک در خصوص تناژ صادرات میلگرد به ترکیه نشان می دهد، حاکی از قرار گرفتن کشور ترکیه در صدر بازارهای هدف صادرات میلگرد ایران است. کشور عراق نیز جزء مهمترین خریداران میلگرد ایران به شمار می آید.
تولید میلگرد در شهرهای مختلفی ایران از جمله اصفهان، تبریز، اهواز و … انجام می گیرد. سالانه بخشی از محصولات تولید شده صرف ساخت و ساز داخلی شده و درصدی نیز به عنوان فولاد صادرای ایران به کشورهایی که عدادی از آنها را در بالا معرفی نمودیم، صادرات می شوند.

جهت استعلام موجودی و قیمت میلگرد می وانید از راه های ارتباطی زیر برای تماس با ما استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما