خرید میلگرد a4 به قیمت کارخانه

خرید میلگرد a4 به قیمت کارخانه در صورت بالا بودن تناژ خرید به طور مستقیم از کارخانه امکان پذیر است.البته شرکت هایی که از طریق تهاتر محصولات میانی فولاد با مقاطع فولادی اقدام به خرید می کنند نیز می توانند منبع مناسبی برای خرید میلگرد به قیمت بسیار مناسب باشند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید میلگرد a4 به قیمت کارخانه همانطور که در بند نخست مطالعه کردید به دو شیوه امکان پذیر است. کارخانه های تولید کننده زنجیره فولادسازی چه محصولات میانی و چه محصولات نهایی، اغلب حداقل مقدار قابل سفارش تعیین می گنند. بنابراین هر خریداری نمی تواند به طو رمستقیم از کارخانه سفارش دهد. چرا که اغلب این مقدار عدد و تناژ بالایی است. شرکت های عرضه کننده و تامین کننده بزرگ قادر به معامله محصولات فولادی و خرید آن نظیر خرید میلگرد در تناژ بالا هستند. بنابراین عرضه کننده این محصول به مصرف کنندگان نهایی هستند. بنابراین امکان دسترسی و خرید میلگرد به قیمت کارخانه با روش اول امکان پذیر نیست.

قیمت فروش میلگرد

دومین متد جهت دسترسی و خرید میلگرد به قیمت کارخانه دسترسی به شرکت های تامین کننده و فروشنده بزرگ هستند که در تهاتر با کارخانه تولید کننده اقدام به خرید این محصولات نموده اند. لذا امکان فروش میلگرد با قیمت بسیار مناسب به مصرف کنندگان نهایی را می توانند فراهم نمایند.

شرکت های بازرگانی فولاد بزرگ و معتبر و با سابقه در صنعت فولاد به دلیل توان بالای تامین انواع مواد خام زنجیره فولاد سازی و تهاتر این مواد و محصولات میانی زنجیره فولاد با محصولات نهایی نظیر میلگرد، اغلب توان خوبی هم از نظر ظرفیت و هم قیمت دارند. لذا بهترین گزینه در خرید میلگرد و دیگر محصولات فولادی حتی در امر صادرات که نیاز به ارائه قیمت رقابتی است، دارند.

جهت خرید میلگرد و انواع مقاطع فولادی می توانید از مسیرهای ارتباطی زیر با بخش فروش شرکت آهن و فولاد سیمرغ ارتباط برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما