صادرات میلگرد به افغانستان

صادرات میلگرد به افغانستان به عنوان محصول نهایی فولاد، در کنار صادرات سنگ آهن به این کشور از ایران، سالانه در تناژ بالا انجام می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صادرات میلگرد به افغانستان در 7 ماه نخست سال 1397 بیش از صد هزار تن طبق آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران ثبت شده است. مقاصد صادرا میلگرد از ایران علاوه بر افغانستان کشورهای همسایه دیگری نظیر عراق، ترکیه، پاکستان و … می باشند. البته در بین این کشورها، به دلیل تناژ بالای صادرات میلگرد به ترکیه، مهمترین بازار هدف صادرات میلگرد ایرانف کشور ترکیه است. کشور افغانستان نیز همانطور که در ابتدای مقاله مطالعه کردید، طبق آمار گمرک جزء مهمترین بازارهای هدف صادرات میلگرد به شمار می آید.

قیمت روز میلگرد fca

میلگرد ایران در انواع آج دار و ساده تولید و وارد بازار مصرف می شود. بازار مصرف میلگرد تولیدی هم بازار داخلی است و هم حوزه صادرات. در حوزه صادرات نیز علاوه بر میلگرد آجدار که در سه گرید a2، a3 و a4 دسته بندی می شود، صادرات میلگرد ساده یعنی میلگرد a1 نیز انجام می گیرد.
قیمت روز میلگرد بر اساس قیمت روز میلگرد در بازار جهانی تعیین می گردد. بازار کشورهای بزرگ تولید و مصرف کننده در جهان نظیر چین، موثر بر قیمت جهانی میلگرد می باشد.

قیمت میلگرد امروز

قیمت میلگرد امروز 20 دی 1397 در بازار ایران، توسط اکثر کارخانجات به صورت کاهشی اعلام شده است. البته در اواسط همین هفته شاهد یک نوسان افزایشی در قیمت ها بودیم. ولی طی سه روز اخیر قیمتها روند کاهشی به خود گرفته اند.

چنانچه قصد استعلام قیمت و موجودی روز میلگرد فولادی را دارید، راه های تماس با ما در زیر درج شده است. ارائه اطلاعات و جزئیات درخواستتان برای ثبت سفارش در حین استعلام قیمت، به ما کمک خواهد نمود بتوانیم اطلاعات دقیق تری در خصوص قیمت، زمان تحویل و … به شما اعلام نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما