قیمت خرید و فروش آهن آلات ضایعات

تغییر قیمت خرید و فروش آهن آلات ضایعات به دلیل استفاده گسترده از ضایعات آهن در شارژ کوره های واحد های فولادسازی، می تواند تاثیر قابل توجهی بر فعالیت فولادسازان از نظر میزان هزینه و سود با توجه به قیمت آهن آلات، داشته باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت خرید و فروش آهن آلات ضایعاتی در بازار گاهی اوقات نوسان صعودی و یا نزولی را می پیماید. همانطور که می دانید آهن آلات ضایعات برای ذوب در کوره مورد استفاده قرار می گیرد و در حقیقت ماده شارژ اصلی واحدهای فولادسازی است، بنابراین نوسان قیمت آن تاثیر زیادی می تواند بر فعالیت فولادسازان داشته باشد. چراکه به طور مستقیم بر هزینه های کارخانه ها تاثیر می گذارد. سود فولادسازان بر اساس هزینه های اولیه آنها و البته قیمت فولاد در بازار مشخص می گردد.

قیمت روز آهن اسفنجی

البته استفاده از آهن اسفنجی در ترکیب با آهن قراضه در کوره های القایی و قوس الکتریکی از هزینه های آنها می کاهد. چون آهن اسفنجی و یا بریکت آهن اسفنجی اغلب دارای نرخ قیمت پایین تری در مقایسه با آهن قراضه می باشد.

البته برخی واحدهای شمش ریزی که در سطح کوچک فعالیت می کنند، به طور 100 درصد از آهن قراضه استفاده می نمایند. گاهی اوقات نوسان صعودی بیش از حد قیمت خرید و فروش آهن آلات ضایعات سبب کاهش و یا حتی منفی شدن سود آنها و تعطیلی این واحد ها می شود. لذا کنترل قیمت آهن قراضه بسیار حائز اهمیت است. البته آموزش واحدهای شمش ریزی برای استفاده از آهن اسفنجی و بریکت اهن نیز بسیار حائز اهمیت است.

موجودی های روز شرکت آهن و فولاد سیمرغ برای ضایعات آهن:

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما