قیمت روز ضایعات آهن قراضه

قیمت روز ضایعات آهن قراضه برای دسامبر 2018 افزایشی است. افزایش در حدود 0.2 درصد در شاخص قیمت اعلام شده در 24 دسامبر 2018 مشاهده می شود. البته برای ژانویه کاهشی پیش بینی می شود. کاهش تقاضای خرید از سوی ترکیه که بزرگترین واردکننده قراضه آهن است، به دلیل کاهش تقاضای میلگرد و محصولات فولادی مهمترین عامل محرک افت قیمت هاست.

قیمت روز ضایعات آهن قراضه برای کارخانه های فولادسازی به دلیل اینکه بیشترین درصد ماده شارژ کوره های آنها را تشکیل می دهد از اهمیت بالایی برخوردار است. نوسان قیمت آهن قراضه می تواند بر روند فعالیت کارخانه های فولادسازی به خصوص واحدهای کوچک تاثیر بسزایی داشته باشد.

همانطور که می دانید قیمت روز ضایعات آهن قراضه تحت تاثیر میزان عرضه و تقاضاست. کاهش عرضه در صورت وجود تقاضا منجر به افزایش قیمت و برعکس کاهش تقاضا موجب کاهش نرخ قیمت روز ضایعات آهن قراضه خواهد شد. آخرین نرخ قیمت آهن قراضه ترکیه به صورت افزایشی اعلام شده است. میزان نوسان در حدود +0.2 درصد گزارش شده است.

پیش بینی قیمت روز ضایعات آهن قراضه ژانویه 2019 همانطور که در بند نخست مقاله مطالعه فرمودید پیش بینی برای ماه ژانویه 2019 در خصوص قیمت ضایعات آهن، کاهشی است. منشاء این کاهش، کاهش میزان تقاضای خرید میلگرد و محصولات فولادی در ترکیه و بازار جهانی است که سبب افت میزان تقاضا خواهد شد.

البته به دلیل جنگ تجاری بین چین و آمریکا، میزان واردات آهن قراضه و تقاضای خرید برای آن از سوی چین کاهش یافته است. و تمایل به سمت مواد معدنی بیشتر است. این موضوع نیز عامل دیگری است که موثر بر کاهش قیمت ضایعات آهن خواهد بود.

همانطور که می دانید امروزه یکی از مهمترین منابعی که برای تامین مواد اولیه بسیاری از محصلات آهنی استفاده می شود ، ضایعات آهن است . بازیافت ضایعات آهن قراضه در بسیاری از کشور ها رواج دارد .

در حال حاضر پسماند های ساختمانی زیادی وجود دارند که یکی از دلایل آن ساخت و سازهای بی رویه ای است که انجام می شود . این پسماند ها علاوه بر اینکه باعث زشت شدن چهره شهرها شده اند ، آلودگی زیستی نیز به وجود آوره اند . ما امروز توانسته ایم با کاربرد این ضایعات راهکاری موثر در این مورد ارائه کنیم .

امروزه میتوان ضایعات آلمینیوم ، مس ، آهن و … را که معمولا در ساخت و ساز ها کاربرد دارد ، دوباره بازیافت و به مواد قابل استفاده تبدیل کرد .

قیمت ضایعات آهن قراضه با توجه به تورم در حال تغییر است که به شما پیشنهاد می کنیم برای استعلام قیمت روز این محصول با پشتیبان فروش ما تماس حاصل فرمائید .

قیمت روز ضایعات آهن قراضه

صفر تا صد ضایعات آهن قراضه

صفر تا صد ضایعات آهن قراضه شاید برخی از افراد فکر کنند که ضایعات یعنی مواد دور ریختی ، اما اینگونه نیست . ضایعات ، خصوصا اگر فلز و آهن باشند را می توان بعد از طی مراحلی ، دوباره به چرخه تولید برگرداند . ضایعات به صورت تکه های اضافی توسط انسان و یا کارخانه ها جمع آوری می شوند . همچنین آهن آلاتی که در ساخت و ساز ساختمان ها استفاده شده است بعد از آن که عمر مفیدشان را از دست دادند به عنوان ضایعات آهنی در نظر گرفته می شوند .

ضایعات آهن قراضه در محل های رو باز جمع آوری می شود و چون حجم بالایی داره فروش آن بر حسب وزن است . امروزه نه تنها در ایران بلکه در جهان این ضایعات نقش مهمی را ایفا می کنند .

همانطور که می دانید وقتی فلزی به آهن ربا بچسبد حتما جنس آهنی دارد . امروزه حجم بازیافت فلزات غیر آهنی خیلی بیشتر است اما قیمت آن نسبت به فلزات آهنی کمتر می باشد . نوسان قیمت فلزات غیر آهنی بسیار بیشتر بوده که خریداران باید قبل از خرید از قیمت روز این محصولات آگاه باشند .

با توجه به اینکه در سالهای اخیر تولیدات این محصول بیش از پیش بوده است و ساخت و سازهای ساختمانی و کارخانه ها نیز بیشتر بوده اند ، قیمت آهن قراضه توانسته تاثیر زیادی در بازار جهانی داشته باشد .

کاربرد ضایعات آهن در صنعت

کاربرد ضایعات آهن در صنعت کاربرد ضایعات آهن بسیار زیاد است . این محصول با بازیافت خود به اقتصاد و همچنین محیط زیست کمک کرده است . مواد و ابزار تولید شده بعد از کاربرد خود و پایان یافتن عمر مفید به حالت بی مصرف درامده و سپس مجدد بازیافت و تولید می شوند و ممکن است به محصولی جدید یا همان محصول قبلی تبدیل شوند .

بازیافت این محصولات سبب صرفه جویی در انرژی ، مواد خام و منابع آبی و همچنین کاهش آلودگی هوا و آب شده است که نشان دهنده این است که چقدر این عمل برای محیط زیست مفید خواهد بود .

تیم تخصصی ما با چندین سال سابقه در خرید و فروش انواع ضایعات آهن قراضه به شما کمک می کند که بدون پرداخت هزینه گزاف برای حمل و نقل ، این محصولات را به سهولت خرید و فروش کنید . آهن یکی از فلزات با ارزشی است که متاسفانه امروزه مانند زباله با آن برخورد می شود . ممکن است بسیاری از افراد ندانند که ما توانسته ایم آهن و فلزات را بدون اینکه از ارزششان کاسته شود ، به چرخه تولید برگردانیم . اگر بدانید امروزه مجموعه ما چقدر ضایعات فلزی را بازیافت می کند و چه مقدار آلمینیوم و مس و آهن را دوباره تولید می کند ، شگفت زده خواهید شد .

بازار جهانی بازیافت فلزات بسیار گسترش پیدا کرده و ما با بازیافت ضایعات صنعتی و کاهش هزینه های اضافی توانسته ایم رضایت مشتریان را جلب نمائیم .

در چند سال اخیر تولیدکنندگان خوردو ، ساخت و سازهای ساختمانی و … سبب ایجاد ضایعات می شوند که متخصصان ما سعی در بازیافت هرچه سریعتر و بهتر این ضایعات کرده اند . خصوصا که صنایعی مثل فولاد سازی به شدت نیاز به بازیافت این محصولات دارد تا بتواند با تولید زیاد ، زمان و هزینه ها را کاهش دهد .

اگر شما نیز علاقه مند به جمع آوری و فروش این ضایعات آهنی هستید حتما با ما همراه باشید .

معرفی انواع آهن قراضه

معرفی انواع آهن قراضه آهن قراضه در تجارت آهن بسیار مهم و جزو اصلی پول ساز بودن آن است . انواع آهن قراضه را می توان به سوپر ویژه ، ویژه ، درجه یک ، درجه دو ، درجه سه ، درجه آلیاژی ، ضایعات آهن روغنی تقسیم بندی کرد .

همانطور که می بینید آهن قراضه تنوع بسیار بالایی دارد و به همین دلیل به چند دسته تقسیم بندی می شود تا از نظر خرید و فروش نیز به افراد کمک کند تا راحتتر محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند .

این نوع درجه بندی بر اساس میزان خالصی آهن موجود در ضایعات انجام شده است . و خوب است این را بیان کنیم که چگونگی درجه‌ بندی آهن قراضه نیز توسط کارخانجات فولاد تعیین می‌ شود.

شما مشتریان گرامی می توانید با مراجعه به مراکز معتبر ما ؛ انواع آهن قراضه را انتخاب کرده و در اسرع وقت اقدام به خرید و فروش نمائید .

فروش ضایعات آهن قراضه در تناژ بالا

فروش ضایعات آهن قراضه در تناژ بالا تیم تخصصی ما ، به خاطر دسترسی آسان خریداران و فروشندگان و همچنین کمک به اقتصاد جامعه ، دفاتر فروش خود را در سطح کشور بیشتر کرده است . شما عزیزان می توانید با مراجعه به این دفاتر و یا به صورت آنلاین و تماس با پشتیبان فروش ما ، ضایعات آهن قراضه در تناژ بالا را خریداری یا به فروش رسانید .

فروش ضایعات آهن قراضه کاری تجربی است و ما به شما اطمینان می دهیم که این مجموعه تجربه لازم در این زمینه را دارد .

امروزه که به خاطر رشد روز افزون قیمت ها در بازار آهن ، خرید این محصول برای افراد بسیار دشوار شده ما مشاورانی مجرب را استخدام نموده ایم تا شما را از این نگرانی نجات داده و به شما کمک کنند که خریدی مقرون به صرفه را تجربه کنید .

قیمت های بروز ما را از وب سایت ما نیز می توانید دریافت کنید و با استعلام قیمت از سایر فروشندگان به شما اطمینان می دهیم که به جمع ما خواهید پیوست چون تا امروز توانسته ایم رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب کنیم .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما