قیمت ضایعات آهن انبار فولاد سیمرغ – اعلام روزانه

قیمت ضایعات آهن انبار فولاد سیمرغ را می توانید مبنا و معیاری از پایه ی قیمت روزانه ضایعات آهن در تبریز در نظر بگیرید. قیمت ها بصورت روزانه به روز رسانی می شود. البته در در تهران نیز شرکت هایی نظیر انبار ضایعات ثامن یا در مشهد ضایعات کبکان روزانه اعلام قیمت دارند چراکه نوسان قیمت ها در بازار شهرهای مختلف موثر از همدیگر بوده و در کل بازار رخ می دهد.

مزایده فروش ضایعات آهن

فروش ضایعات آهن با توجه به اینکه این محصول از مواد مصرف اصل کارخانه های فولادسازی و ذوب است، اغلب مزایده ای انجام می گیرد. با عضویت در کانال تلگرام شرکت های تامین کننده ضایعات نظیر شرکت آهن و فولاد سیمرغ، شرکت ثامن و …، می توانیم از آخرین اخیار و اطلاعیه های مزایده فروش اطلاع کسب کنیم.

کانال تلگرام مزایده ضایعات

کانال تلگرام شرکت آهن و فولاد سیمرغ

در کانال تلگرام شرکت، موجودی های روز، آخرین اطلاعیه های مناقصه و مزایده و البته قیمت روز محصولات در بازار اطلاع رسانی می گردد. با کلیک بر روی لینک بالا می توانید عضو شوید.

قیمت هر کیلو ضایعات آهن

قطعا جهت شرکت در مزایده فروش نیاز به اطلاع از قیمت هر کیلو ضایعات آهن در تاریخ مربوطه دارید، اعلام قیمت روزانه ضایعات اغلب توسط شرکت برای فروش های عادی و بدون مزایده اعلام می گردد. قطعا اطلاع از آخرین قیمت ها می تواند امکان برنده شدن شما در مزایده و داشتن خریدی خوب را برایتان فراهم نماید. قیمت ها اغلب در سایت و کانال تلگرام شرکت آهن و فولاد سیمرغ ثبت می شوند.

قیمت ضایعات آهن در تبریز

قیمت های روز:

قیمت ضایعات آهن در آخرین اعلام قیمت ها به صورت زیر بوده است: (تاریخ اعلام قیمت مربوط به 27 اسفند ماه 1397 است/ به روز رسانی در سایت رسمی شرکت و در کانال تلگرام به صورت روزانه انجام می گیرد)

جهت کسب اطلاع از قیمت های روز و ثبت سفارش می توانید از مسیرهای ارتباطی زیر با واحد فروش شرکت آهن و فولاد سیمرغ ارتباط بگیرید

 • قیمت ضایعات آهن روغنی، نوبار کوره رو
  و قراضه سوپر ویژه: 2900
 • قراضه آهن ویژه: 2900
 • ضایعات درجه یک: 2850
 • قراضه آهن دو، گالوانیزه و بدنه خودرو:
  2830
 • قراضه آلیاژی: 2500
 • مکانیکی و ته کارگاهی در بار: 2000
 • پرس بدنه: 2830
 • پرس حلب: 2650
 • حلب فله و هر نوع سیم به غیر از سیم
  لاستیک:2650

قیمت جهانی قراضه آهن

آخرین تغییرات
قیمت جهانی قراضه آهن مربوط به سومین هفته مارس 2019 (22 مارس 2019) را در این بخش
اعلام می کنیم.

قیمت قراضه آهن
اتحادیه اروپا تحویل cfr ترکیه در آخرین تغییرات با افزایش 0.9 درصدی
در حدود 321.21 دلار در تن اعلام شد.

همچنین قیمت قراضه فولاد شرید شده تحویل fob روتردام حدود 300-302
دلار به ازای هر تن اعلام شده است. البته قیمت قراضه اهن حویل fob روتردام طی هفته ای که گذشت با نوسان کاهشی در حدود -2.3% مواجه شد.

امروزه با محاسابات انجام شده در مورد قیمت جهانی قراضه آهن می توان گفت: که دور ریختنی هایی که از طریق ضایعات صنایع تولیدی، صنایع غذایی، لوازم خانگی، خودروسازی، صنایع ساختمانی، فولاد س