قیمت ضایعات آهن انبار فولاد سیمرغ – اعلام روزانه

قیمت ضایعات آهن انبار فولاد سیمرغ را می توانید مبنا و معیاری از پایه ی قیمت روزانه ضایعات آهن در تبریز در نظر بگیرید. قیمت ها بصورت روزانه به روز رسانی می شود. البته در در تهران نیز شرکت هایی نظیر انبار ضایعات ثامن یا در مشهد ضایعات کبکان روزانه اعلام قیمت دارند چراکه نوسان قیمت ها در بازار شهرهای مختلف موثر از همدیگر بوده و در کل بازار رخ می دهد.

مزایده فروش ضایعات آهن

فروش ضایعات آهن با توجه به اینکه این محصول از مواد مصرف اصل کارخانه های فولادسازی و ذوب است، اغلب مزایده ای انجام می گیرد. با عضویت در کانال تلگرام شرکت های تامین کننده ضایعات نظیر شرکت آهن و فولاد سیمرغ، شرکت ثامن و …، می توانیم از آخرین اخیار و اطلاعیه های مزایده فروش اطلاع کسب کنیم.

کانال تلگرام مزایده ضایعات

کانال تلگرام شرکت آهن و فولاد سیمرغ

در کانال تلگرام شرکت، موجودی های روز، آخرین اطلاعیه های مناقصه و مزایده و البته قیمت روز محصولات در بازار اطلاع رسانی می گردد. با کلیک بر روی لینک بالا می توانید عضو شوید.

قیمت هر کیلو ضایعات آهن

قطعا جهت شرکت در مزایده فروش نیاز به اطلاع از قیمت هر کیلو ضایعات آهن در تاریخ مربوطه دارید، اعلام قیمت روزانه ضایعات اغلب توسط شرکت برای فروش های عادی و بدون مزایده اعلام می گردد. قطعا اطلاع از آخرین قیمت ها می تواند امکان برنده شدن شما در مزایده و داشتن خریدی خوب را برایتان فراهم نماید. قیمت ها اغلب در سایت و کانال تلگرام شرکت آهن و فولاد سیمرغ ثبت می شوند.

قیمت ضایعات آهن در تبریز

قیمت های روز:

قیمت ضایعات آهن در آخرین اعلام قیمت ها به صورت زیر بوده است: (تاریخ اعلام قیمت مربوط به 27 اسفند ماه 1397 است/ به روز رسانی در سایت رسمی شرکت و در کانال تلگرام به صورت روزانه انجام می گیرد)

جهت کسب اطلاع از قیمت های روز و ثبت سفارش می توانید از مسیرهای ارتباطی زیر با واحد فروش شرکت آهن و فولاد سیمرغ ارتباط بگیرید

 • قیمت ضایعات آهن روغنی، نوبار کوره رو
  و قراضه سوپر ویژه: 2900
 • قراضه آهن ویژه: 2900
 • ضایعات درجه یک: 2850
 • قراضه آهن دو، گالوانیزه و بدنه خودرو:
  2830
 • قراضه آلیاژی: 2500
 • مکانیکی و ته کارگاهی در بار: 2000
 • پرس بدنه: 2830
 • پرس حلب: 2650
 • حلب فله و هر نوع سیم به غیر از سیم
  لاستیک:2650

قیمت جهانی قراضه آهن

آخرین تغییرات
قیمت جهانی قراضه آهن مربوط به سومین هفته مارس 2019 (22 مارس 2019) را در این بخش
اعلام می کنیم.

قیمت قراضه آهن
اتحادیه اروپا تحویل cfr ترکیه در آخرین تغییرات با افزایش 0.9 درصدی
در حدود 321.21 دلار در تن اعلام شد.

همچنین قیمت قراضه فولاد شرید شده تحویل fob روتردام حدود 300-302
دلار به ازای هر تن اعلام شده است. البته قیمت قراضه اهن حویل fob روتردام طی هفته ای که گذشت با نوسان کاهشی در حدود -2.3% مواجه شد.

امروزه با محاسابات انجام شده در مورد قیمت جهانی قراضه آهن می توان گفت: که دور ریختنی هایی که از طریق ضایعات صنایع تولیدی، صنایع غذایی، لوازم خانگی، خودروسازی، صنایع ساختمانی، فولاد سازی و غیره بدست می آیند را می توان بر اساس نوع کیفیت، میزان عرضه و تقاضا، کاهش قیمت ارز در کشور، نحوه بسته بندی آهن، درجه بندی، نوع کاربرد، ابعاد، اندازه، و دیگر موارد سنجید که در تعیین قیمت قراضه آهن می توانند متغیر باشند.

قیمت ضایعات آهن انبار فولاد سیمرغ - اعلام روزانه

منظور از ضایعات آهن چیست؟

منظور از ضایعات آهن چیست؟

منظور از ضایعات آهن ضایعات فلزی، ساختمانی، صنعتی، ضایعات چدن، آلیاژ، ورق گالوانیزه و غیره می باشند که هر کدام از این گونه ضایعات در درجه بندی های مختلفی قرار داشته که به این درجه بندی ها ضایعات آهن گفته می شود.

همچنین این ضایعات از جمله ضایعات آهن و فلز توسط کارخانه ها و شرکت های تولیدی درجه بندی و نیز به چرخه تولید برگردانده می شوند که از ارزش ریالی و اهمیت زیادی در نوع خود برخوردار می باشند.

باید خاطر نشان کرد که امروزه ضایعات آهن استانداردهای خاصی ندارند و برای این که به این هدف برسند باید مراحل فرایند تولید را دوباره طی کنند تا در برخی مواقع از قسمتی از مواد اولیه آن ها در ساختار همان محصول مورد استفاده قرار گیرند.

شایان ذکر است درجه بندی ضایعات آهن قراضه اصول و قوائدی دارد که توسط کارخانه های فولاد سیمرغ آذربایجان که یکی از کارخانه های معروف کشور محسوب می شود توانسته این گونه از محصولات عمده را به روش ها و اصول خاصی درجه بندی نماید که شامل: ضایعات آهن ویژه، سوپر ویژه، درجه یک، درجه دو، درجه سه و چهار، ورق های گالوانیزه، ضایعات چدن، آلیاژها و غیره می باشند که هر کدام بسته به نوع خود از اهمیت و کاربرد فراوانی برخوردار بوده و همچنین بسته به نوع خود نیز دارای قیمت های مناسب و متفاوت می باشند که مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده اند.

معرفی شرکت فولاد سیمرغ آذربایجان

معرفی شرکت فولاد سیمرغ آذربایجان

در معرفی مختصری از شرکت فولاد سیمرغ آذربایجان باید گفت: این شرکت یکی از معتبر ترین و فعال ترین، شرکت های خاورمیانه در زمینه تولید و تأمین انواع مواد اولیه صنعت فولاد است که شامل سنگ آهن، کنسانتره آهن، گندله آهن، آهن اسفنجی و بریکت، می باشد که فعالیت خود را به صورت مستمر از سال 1394 آغاز کرده که از بهترین و با کیفیت ترین محصولات این مجتمع فولاد است که آن را به نحو احسن با قیمت مناسب در اختیار بازارهای جهانی قرار داده اند.

شایان ذکر است که این شرکت عظیم دارای کادر مجرب و مدیران شایسته و مهندسین با تجربه و آگاه می باشد که توانسته اند با فناوری های روز دنیا و نیز دستگاه های پیشرفته و مدرن در این زمینه، از تولیدات روز افزونی برخوردار بوده و هم در جهت کارگشایی برای افراد بیکار در حیطه شغلی مناسب بهره مند گردند که امروزه در این راستا بسیار حائز اهمیت می باشد.

همچنین کارخانه فولاد سیمرغ از جمله کارخانه های مشهور در ایران است که سالانه در تعداد حجم و تناژ بالا با تعداد سفارشات بالا انواع محصولات فولاد و آهن قراضه را به کشورهای بیگانه صادر می نماید که صادرات نقش عظیمی در اقتصاد و افزایش تولیدات بیشتر محصول را ایفا می نماید.

در نتیجه این شرکت به اهداف کلی خود که رسیدن به کیفیت بالای محصول، افزایش تولیدات بیشتر آن، دستیابی به نتیجه بهتر و رضایت کلی مشتریان و صادرات محصول با تعداد انبوه، میزان رقابت تولید شرکت با کشورهای خارجی، توسعه و حفظ ارزش ها و دیگر موارد می باشد که با تلاش فراوان خود در این زمینه به آن دست پیدا کرده اند.

آیا می دانید ضایعات آهن کیلویی چند است؟

آیا می دانید ضایعات آهن کیلویی چند است؟

قیمت ضایعات آهن بر اساس کیلو و وزن آن مشخص می شود که بسته به مکان و زمان های مختلف بسیار متغیر است و نیز با توجه به عوامل مختلفی از جمله: کیفیت آهن، پر عیار بودن، اندازه، بسته بندی، نوع آهن یا نوع فولاد، درجه بندی، ابعاد، میزان ناخالصی، هزینه حمل و نقل و غیره متفاوت است که برای خرید این گونه از محصولات عمده می توان به نمایندگی ها و مراکز عمده فروش در سراسر کشور به روش مستقیم و بدون واسطه یا از طریق سایت اینترنتی محصول که به صورت اینترنتی و آنلاین می باشد اقدام نمود که خرید به این دو روش بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

ضایعات و انواع آهن آلات قراضه اغلب در مکان های سرباز یا انبارهای بزرگ نگهداری می شوند و توسط افراد یا کارگران ساده از یکدیگر تفکیک می شوند که هر کدام بسته به نوع خود از قیمت متفاوتی برخوردار می باشند.

البته با توجه به بازیافت کردن ضایعات فلزی و آهن ها می توان دریافت که این دو نوع از محصولات عمده می توانند مزایای بسیار زیادی برای محیط زیست و نیز اثرات مثبت و بسیار زیادی در سلامت افراد جامعه به دنبال داشته باشند.

امروزه آهن قراضه در انواع گوناگون با عیار و تناژ بالا و نیز کیفیت مرغوب و قیمت مناسب به روش مستقیم و بدون واسطه در بازارهای جهانی عرضه می شود که عرضه به این طریق برای مشتری مقرون به صرفه و از سود زیادی برای فروشنده برخوردار می باشد که خرید و فروش به این طریق سبب سود و منفعت فراون برای فروشنده و نیز موجب خرید ارزان و مناسب برای مصرف کننده خواهد بود.

صادرات ضایعات آهن کارخانه فولاد سیمرغ

صادرات ضایعات آهن کارخانه فولاد سیمرغ

در حال حاضر آهن قراضه ها قابل بازیافت و نیز کاربرد فراوانی دارند که کارخانه های فولاد در برخی استان های کشور از جمله کارخانه فولاد مبارکه اصفهان توانسته با ارائه بهترین و با کیفیت ترین آهن قراضه ها با عیار بالا کشورهای زیادی را متوجه خود سازد که صادرات ضایعات آهن قراضه علاوه بر ایجاد شغل برای جوانان سبب ارز آوری زیاد، کیفیت بالای محصول، افزایش تولیدات بیشتر آن و نیز موجب پیشرفت و توسعه در اقتصاد کشور گردیده است.

شایان ذکر است از مهم ترین و اصلی ترین مورد استفاده آهن قراضه در صنعت خودرو سازی می باشد که بالا بودن میزان مصرف و سفارشات این محصول باعث شده تا حجم آن افزایش یابد که با بازیافت دوباره آن ها به چرخه تولید می توان نیاز و تأمین بازارهای داخلی و خارجی را فراهم آورد که بسیار حائز اهمیت می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما