قیمت اسلب فولاد هرمزگان – تختال (اسلب)

قیمت اسلب فولاد هرمزگان در ابعاد 20 الی 25 سانتی متر ضخامت و با عرض در محدود نود الی 200 سانت و طول شش الی 12 متر، وابسته به ابعاد و آنالیز محصول، تعیین می گردد. البته تنها مشخصات محصول تعیین کننده قیمت نیستند. قطعا شرایط بازار و تغییر آن می تواند منجر به نوسان قیمت شود.

اسلب فولاد هرمزگان

از
دستاودرهای مهم کارخانه فولاد هرمزگان در تولید اسلب میتوانیم به تولید سنگین ترین
اسلب فولادی به وزن 46 تن، تولید عریض ترین تختال فولاد که مناسب برای ساخت لوله
های انتقال نفت و گاز است و البته تولید تختال (اسلب) در ضخامت های متفاوت، اشاره
کنیم.

موضوع دیگری که
می توانیم اشاره کنیم، استراتژی بسیار عالی این شرکت در بخش تولید و شارژ 95 درصدی
آهن اسفنجی در کوره ذوب است. با این استراتژی این کارخانه وابستگی به نوسانات بازار
قراضه را به حداقل رسانده است. شرکت فولاد هرمزگان تولید کننده تختال (اسلب)
فولاد، بریکت، آهک و آهن اسفنجی می باشد.

تولید
اسلب این شرکت سالانه بیش از 1.5 میلیون تن است که مستقیم روانه بازار مصرف می شود.
البته بخشی از تولید سالانه اسلب فولاد در بخش صادرات عرضه می شود. بخشی از فروش
داخلی اسلب نیز در بورس کالا انجام می گیرد.

قیمت تختال فولاد هرمزگان

فروش تختال هرمزگان با قیمت پایه کارخانه (سهمیه خرید تهاتری) توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد. تحویل محموله برای مشتریان صادراتی fob بندر و در صورت درخواست خریدار cfr کشور مقصد انجام می گیرد. علاوه بر اسلب فولاد هرمزگان، اسلب و بیلت فولاد مجتمع فولاد خوزستان نیز تحویل بنگاه تهران و اصفهان توسط شرکت اهن و فولاد سیمرغ عرضه می گیرد. جهت دریافت قیمت روز محصولات و ثببت سفارش از مسیر های ارتباطی زیر می توانید با واحد فروش تماس بگیرید.

آخرین قیمت بیلت و اسلب فولاد

آخرین قیمت بیلت فولاد و قیمت اسلب در بازار جهانی برای تاریخ 26 مارس 2019 با کاهش همراه بوده است.

قیمت بیلت فولاد CIS کاهش -0.2% داشته و هم اکنون بر روی 455$/t ایستاده است.

قیمت بیلت تانگشان چین با افت -0.3% با قیمت 3450 یوآن به ازای هر تن در حال عرضه است.

قیمت بیلت CFR جنوب شرق آسیا نیز کاهش -1% تجربه نمود و با 480-490 دلار عرضه شد.

یک حقیقت در مورد قیمت اسلب های فولادی هرمزگان وجود دارد که مربوط به قیمت فروش تولیدات روزانه آنها می باشد. که با قیمتی بسیار مناسب تولید و به فروش می رسند. این نکته را مد نظر داشته باشید که اسلب های تولیدی با درجه های مختلف هوایی خشک می شوند. درجه 3 این محصول با هوای معمولی سرد می شود. در نتیجه با قیمتهای بسیار متفاوتی عرضه بازارها می شود.

با وجود اینکه اسلب های فولادی برای تولید ورقهای فولادی مورد استفاده قرار می گیرند. نیاز است که از لحاظ کیفی مورد ارزیابی قرار بگیرند چرا فرآیند سرد شدن اسلب ها به درجه کیفی آنها بستگی دارد. تولیدات حاضر از اسلب ها علاوه بر واحد کیلوگرم با واحد تن هم سنجیده می شوند. 

قیمت اسلب فولاد هرمزگان - تختال (اسلب)

آشنایی با اسلب فولادی

آشنایی با اسلب فولادی اسلب فولادی به عنوان ماده اولیه در فرآیند تولید محصولات مسطح فلزی، یعنی کویل ها یا صفحات نورد گرم استفاده می شود.

چند خصیصه ثابت و منحصر بفرد در اسلب فولادی وجود دارد که مورد بررسی قرار خواهیم داد. تغییر در هنگام ساخت اسلب در آنها صورت نمی گیرد. یکی از آنها شکل مستطیلی اسلب هاست و دیگری ضخامت بالای 16 سانتی متری آنها می باشد. یا اینکه بر روی آنها فرآیند شکل دهی صورت می پذیرد. که ورقی که بعد از شکل دهی تولید می شود به اسلب فراخوانده می شود.

افرادی که در زمینه تولید و فروش اسلب ها کار می کنند به خوبی با عملکرد آنها در تولید محصولات فولادی واقف هستند. آنها می دانند اسلب ها از مواد کربنی ساخته می شوند و یا از فولادی که خاصیت زنگ خوردگی ندارند. 

از نظر ترکیبات شیمیایی اسلب ها دارای ترکیباتی چون عناصر مهم از قبیل کروم، آهن، مس و کلی عنصر دیگر است. اما خصوصیات اسلب ها تنها به همین جا ختم نمی شود. آنها دارای کد استاندارد هستند که کد استاندارد اسلب ها دارای شماره دمای ذوب و کد رنگ می باشد. که شماره ذوب اسلب ها به صورت حکاحکی بر روی اسلب دیده می شود.

گزینه بسیار برجسته در مورد اسلب ها جنس محکم آنهاست که اصلا اثری از ترک خوردگی را در خودش راه نمی دهد. و یا اینکه انقباضی بر روی ین اسلب ها دیده نمی شود. خلاصه کلام اینکه اسلب ها ابهامی در مورد کیفیت بد ندارند. 

فرایند تولید اسلب فولادی

فرایند تولید اسلب فولادی فرایند تولید اسلب فولادی به صورت یک محصول فولادی نیمه تمام که از طریق غلتاندن شمش بر روی دستگاه نورد صورت می گیرد بدست می آید.

روش دیگری که می توان از آن به بهر وری اسلب ها رسید از طریق یک کاستور مداوم فرآوری می شود. روش تولید فولاد و ساخت آن به ذوب شدن فلز آهن از سنگ معدن آن بستگی دارد.

بدین ترتیب که آهن حاوی کربن به نسبت بیشتر از حد انتظار تا مرحله جامد شدن بدست آید،  سپس دوباره آهن ذوب شده و عناصر خاصی به آن اضافه می شود تا در صورت لزوم درصد کربن کاهش یابد.

فلزات مذاب به طور مداوم در داخل ریخته می شود تا اسلبهای بلند یا ریخته گری در قالب ها ، سپس این قالب ها در کوره های مخصوص گرم می شوند، سپس در صورت درخواست به شکل اولیه مانند پالت ها در می آیند، سپس شمش را گرم یا سرد می کنند تا صفحات، میله ها و سیم های فولادی را بدست آیند.

در حالی که مکعب های فولادی به سازه های فلزی شبیه به آنچه در صنایع آهن استفاده می شود، نورد می شوند یا ریل های راه آهن، و به دلیل پیشرفت فوق العاده در فناوری در زمان حاضر، کارخانه هایی وجود دارند که فرآیند ساخت فولاد را با یک خط تولید می کنند که با ذوب آهن شروع می شود و با تولید فولاد پایان می یابد.

روشهای تولید اسلب فولادی به صورتهای گوناگونی صورت می گیرد می توان در مورد تغییرات تولید و شیوه های ساخت این قطعات در قالب های مختلف راهکارهایی را آفرید. از جمله اینکه اسلب ها از طریق فرآیند ریخته گری حاصل می شوند. و یا اینکه از فرآیند شمش نورد تولید می شوند. 

ابعاد استاندارد اسلب فولادی

ابعاد استاندارد اسلب فولادی یکی از کارهای تولید کنندگان اسلب های فولادی ساخت اسلب های استاندارد با ابعاد مشخص می باشد. که دارای طول و عرض تعیین شده ای باشند. ضرورت تولید اسلب فولادی با ابعاد تعیین شده به نوع کاربرد این اسلب ها بستگی دارد. 

اما تولید کنندگانی که در عرصه تولید اسلب های فولادی پا به عرصه گذاشته اند تمامی جوانب تولید و کاربرد آنها را در نظر می گیرند. اولین تولیدات مربوط به این ورق های فولادی مربوط به کارخانه های فولاد هرمزگان اشاره می کند که با گرید و ابعاد مشخصی نظیر عرض 12/25 متر و طولی به اندازه 12متر برش خورد.

همین گزینه بعدی در ابعاد استاندارد اسلب فولادی  سطع مقطع مستطیلی اسلب ها بود که با ضخامتی معادل ۲۳۰ میلی متر تولید شد. نگاهی به کاتالوگ های فروش در وب سایت های اینترنتی مرتبط با کارخانه های تولید اسلب ها ما را با واقعیاتی در این خصوص روبرو خواهد نمود از جمله عرض های متغیر بین  1000 میلی متری تا 1250 میلی متری آنها با تلورانس 5 میلیمتری است.

خرید اسلب فولاد هرمزگان

خرید اسلب فولاد هرمزگان جهش های ناگهانی تکنولوژی های خرید قسمتی از کار ما را آسان نموده است. تصور کنید با فشردن چند کلید ساده و پر کردن چند تا فیلد شما صاحب یک محصول ارزشمند می شوید. وب سایت های اینترنتی این توانایی غیر قابل تجسم را برای شما می آفریند که بتوانید اسلب فولاد داشته باشید.

از مهمترین دلایل خرید اسلب فولادی در ساخت ورق های فولادی و تولید محصولات فولادی است. یا به عبارتی بهتر برای تهیه مواد اولیه فولاد از آنها استفاده می شود. موضوع  ای که در خرید این قطعات ارزشمند باید دقت کنید، اهمیتی است که اسلب های فولاد برای صنایع فولاد دارد می باشد. 

ابهامی که ممکن است در خرید اسلب های فولادی وجود داشته باشد مربوط به نوع فرآوری این محصولات است که طی چندین مرحله بایستی بررسی شود. این مسئله بسیار مهمی است که باید مورد توجه جدی قرار بگیرید.

خرید اسلب های فولاد هرمزگان به صورت شیت و با واحد کیلوگرم صورت می پذیرد. در جدول خرید این محصول شما شاهد فیلد قیمت، نام و گرید محصول و دیگر خصیصه های اسلب ها خواهید بود. و در انتها باید عرض کنم از نمایندگی های معتبر خرید کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما