قیمت اسلب و شمش فولاد خوزستان در بورس

عواملی که بر تغییر قیمت اسلب فولاد خوزستان در بورس و شمش فولاد خوزستان نقش دارند، نه تنها مسائل بازار داخلی صنعت فولاد است، بلکه تغییرات در شرایط بازار بین المللی نیز به مرور تاثیر خود را بر جای می گذارد چراکه ایران جزء کشورهای صادرکننده انواع اسلب، بیلت و شمش فولاد است.

قیمت جهانی شمش فولاد

قیمت جهانی شمش فولاد وابسته به تغییر نسبت عرضه به تقاضاست. کاهش این عدد بالتبع نوسان صعودی را در پی خواهد داشت. البته عکس این موضوع شاید همیشه صادق نباشد، گاهی فراوانی را در بازار داریم ولی سود مارجین فولادسازان با توجه به قیمتی که برای محصولات بالادستی وجود داشته، کاهش قیمت اسلب فولاد و شمش یا محصولات نهایی را توجیح نمی کند. در حقیقت می توانیم عواملی فراتر از دو عامل عرضه و تقاضا را موثر در تعیین قیمت اسلب و شمش فولاد، موثر بدانیم.

قیمت هر کیلو شمش اهن

قیمت هر کیلو شمش اهن در شاخص جهانی قیمت ها اغلب تحویل fob ایران، fob کشورهای عضو cis، fob چین، تحویل بر روی عرضه کشتی در برزیل، تحویل cfr بنادر امارات، cfr مصر، fob هند و آمریکا، اعلام می گردد. چراکه کشورهای یاد شده از مهمترین منابع عرضه این محصولات یا مهمترین مقاصد صادراتی در بازار جهانی برشمرده می شوند.

قیمت اسلب فولاد خوزستان در بورس

قیمت اسلب فولاد خوزستان با توجه به اینکه مقدار قابل توجهی از تولیدات اسلب و فولاد این کارخانه در بخش صادرات به فروش می رسد، طبیعتا موثر از قیمت ها و شرایط جهانی خواهد بود. اخیرا (هم اکنون در تاریخ 23 آوریل 2019 قرار داریم/ تغییرات به روز در قسمت اخبار روز جهانی سایت رسمی شرک فولاد سیمرغ درج شده است)، مسیر تغییر قیمت ها برای اسلب و بیلت فولاد ایران، صعودی بوده است. چراکه کاهش عرضه را از سوی کشور چین داشته ایم.

قیمت شمش بلوم فولاد خوزستان در بورس

در بورس فولاد شمش بلوم فولاد خوزستان مورد عرضه قرار می گیرد. و مبنا برای تشخیص قیمت محصولات بالادستی نظیر آهن اسفنجی قرار می گیرد. تقریبا 50 درصد نرخ شمش بلوم در بورس، نرخ تقریبی و نزدیک قیمت هر کیلو آهن اسفنجی می باشد.

بورس کالا

بورس کالا محل عرضه محصولات نهایی صنعت فولاد، همچنین محصولات میانی حتی بالادستی نظیر سنگ آهن است. تعداد دفعات عرضه محصولات میانی و بالادستی نظیر سنگ آهن و گندله یا آهن اسفنجی اغلب کمتر از محصولات نهایی است. البته باید توجه داشته باشیم که اغلب نرخی که در بورس ارائه می شود با قیمت اعلام شده در بازار آزاد اغلب تفاوت دارد. جهت کسب اطلاع از لیست موجودی و جدول قیمت محصولات شرکت آهن و فولاد سیمرغ می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما