بورس کالا قیمت فولاد – سایت

بورس کالا قیمت فولاد برای انواع مقاطع را در روزهای شنبه الی 4 نشبه در صورت عرضه کارخانه ها، اعلام می کند. امروز 19 فروردین 1398 شاهد عرضه انواع ورق فولادی در بورس کالا هستیم.

سایت بورس کالا عرضه های بازار فیزیکی

سایت بورس کالا عرضه های بازار فیزیکی را برای تمامی محصولات روزانه اعلام می نماید. محصولات فولادی نیز اغلب در لیست عرضه های بازار فیزیکی قرار دارند.

عرضه آهن در بورس

جدول عرضه آهن در بورس فولاد را برای امروز تاریخ 19 فروردین 1398 در زیر مشاهده می کنید. همانطور که رویت می فرمایید،عرضه فولادی بورس امروز شامل انواع ورق های فولادی از جمله ورق گرم b، ورق گرم c، ورق گالوانیزه، ورق سرد b، ورق قلع اندود است.

کارگزار تاریخ عرضه نام کالا نماد تولید کننده عرضه کننده حجم کالای قابل عرضه حداقل عرضه قیمت پایه مکان تحویل نوع ارز
مبین سرمایه 1398/01/19 ورق گرم B MSC-HS30109-00 فولاد مبارکه اصفهان فولاد مبارکه اصفهان 8800 500 36771 انبار
کارخانه
ریال
مبین سرمایه 1398/01/19 ورق گرم C MSC-HS40109-00 فولاد مبارکه اصفهان فولاد مبارکه اصفهان 5500 500 36771 انبار
کارخانه
ریال
مبین سرمایه 1398/01/19 ورق سرد B MSC-CS21101-00 فولاد مبارکه اصفهان فولاد مبارکه اصفهان 7000 500 39770 انبار
کارخانه
ریال
مبین سرمایه 1398/01/19 ورق گالوانیزه G MSC-GS00101-00 فولاد مبارکه اصفهان فولاد مبارکه اصفهان 300 200 67377 انبار
کارخانه
ریال
مبین سرمایه 1398/01/19 ورق قلع اندود MSC-TS11112-00 فولاد مبارکه اصفهان فولاد مبارکه اصفهان 200 200 93526 انبار
کارخانه
ریال

خرید و فروش آهن

خرید و
فروش آهن در ایران علاوه بر بورس به صورت آزاد در بازار نیز انجام می گیرد. قیمت
آهن در بازار آزاد اغلب اندکی متفاوت از قیمت بورس است. امکان خرید و فروش آهن
بخصوص برای کسانیکه در حجم کم اقدام به خرید می کنند از بورس امکان پذیر نیست.
بنابراین ایشان اقدام به خرید از بازار آزاد می نمایند.

بورس کالا فولاد بسیار زیاد است و محصول بسیار کاربردی می باشد و علاوه بر اینکه به بازار داخل در ارسال می‌شود به بازار های صادراتی هم راه پیدا کرده است. یکی از محصولات بسیار پر کاربرد است که امروزه در صنعت های مختلف و همچنین برای تولید ابزار های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که اندازه ها و مدل های گوناگونی دارند که مصرف کننده بر اساس نیاز و کاربردی که این ورق ها برای مصرف کننده دارد یکی را به دلخواه خود انتخاب نماید. شرایط به گونه ای می باشد که شما می توانید این محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده اصلی خریداری کنید که می تواند از نظر اقتصادی و همچنین کیفیت برای شما به صرفه باشد.

بورس کالا قیمت فولاد - سایت

معرفی انواع ورق فولادی

معرفی انواع ورق فولادی در این مطلب می خواهیم به معرفی انواع ورق فولادی بپردازیم تا شما خریدار محترم بتوانید خرید خوبی را برای خود به ارمغان آورید. شما این محصول را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت بازار، برای خود خریداری نمایید. این ورق از نظر ضخامت به انواع مختلفی تقسیم می گردد و می توان گفت که ضخامت های زیاد تا کم را موجود دارد و شما می توانید هر ضخامتی را می‌خواهید را خیلی راحت سفارش دهید تا آن را در اختیار شما قرار دهند. همچنین، اندازه این ورقه ها هم با هم متفاوت است و هر کسی می تواند ورقی که نیاز دارد را بر اساس ابعاد مورد نظر خود انتخاب کند.

همچنین مدل های این ورق ها هم تفاوت هایی دارد، برخی ورق ها صاف بوده و برخی دیگر مواج هستند و تولید کننده همه این انواع مختلف را تولید می‌کند تا بتوانند نیاز بازار داخل را تامین کند. برای خرید و سفارش هیچ دغدغه ای نداشته باشد، زیرا شما هر کجای ایران که باشید می توانید به صورت کاملا مجزا، سفارش خود را ثبت کنید و بعد از ثبت سفارش این ورق با بهترین بسته بندی و مناسب ترین وسیله نقلیه برای شما ارسال می شود و می توانید آن را درب کارگاه و یا تولیدی خود تحویل بگیرید.

بررسی ضخامت ورق فولادی

بررسی ضخامت ورق فولادی در هنگام خرید حتما به بررسی ضخامت ورق فولادی بپردازید، زیرا این موضوع بسیار مهم نیست و آن ضخامتی که مد نظرتان است را انتخاب کنید. شماره محصول را از کارخانه تولیدی تهیه می کنید، برای همین همه ضخامت ها متفاوتی موجود است. برای یک مصرف کننده این ضخامت هایی با تفاوت های اندک بسیار اهمیت دارد و تلاش می کنند که ورقی را انتخاب کنند که مناسب کار خودشان باشد، برخی از کار ها نیاز به ورق نازک تر و برخی دیگر نیاز به ورق های کلفت تری دارند. در کارخانه سر هر دستگاه تولید یک کارشناس قرار داده شده.

این کارشناس تلاش می‌کند تا روند تولید به درستی پیش برود و اگر در حین کار اختلالی در تولید ایجاد شود، آن را بررسی و رفع می کند. دستگاه های تولیدی در مدت زمان بسیار اندکی این ورق ها را تولید می‌کنند و هر دستگاهی ضخامت‌ های متفاوتی را تولید می کند. مصرف کننده هم در هنگام خرید از فروشنده کمک می گیرد و آن ورقی که متناسب با کار خود است را انتخاب و خریداری نمایند. یکی از دغدغه‌ هایی که یک تولید کننده دارد این است که بتواند این ورق ها را به بازار های صادراتی هم ارسال کند.

وزن انواع ورق فولادی

وزن انواع ورق فولادی وزن ورق فولادی با هم متفاوت می باشد، زیرا همانگونه که بیان کردیم ضخامت ورق ها با هم متفاوت است و می‌تواند در وزن و اندازه می تواند تاثیر گذار باشد و همچنین ورق انواع گوناگونی دارد. برخی از خریدار ها می خواهند ورق سبک‌ تر را تهیه کنند و برخی دیگر ورق های سنگین‌ تر که هر کدام از اینها کارایی خاص خود را دارند و اگر برای کار مورد نظر ورق مناسبی را انتخاب نکنید در نتیجه کاری که دارید ارائه می‌دهید پیش نمی رود و یک خللی در کار ایجاد می‌شود.

برای همین توصیه می کنیم که شما در هنگام خرید، اگر خود در این حوزه تخصص ندارید از فردی که در این حوزه متخصص است کمک بگیرید، تا انتخاب خوبی را تجربه کنید. اگر هم شرایط همراهی نداشتید می توانید با فروشنده ای مجرب در ارتباط باشید تا قبل از خرید تمام این اطلاعات دقیق را در رابطه با این ورق در اختیار شما قرار دهد، تا شما بتوانید دست به انتخاب بزنید و یکی را به دلخواه خود خریداری کنید. امیدواریم این مطالبی که در اختیار شما قرار داده ایم به شما کمک کند تا خرید خوبی را داشته باشید و بهترین ها را برای خود و مشتری های خود تهیه کنید.

خرید مستقیم ورق فولادی از کارخانه

خرید مستقیم ورق فولادی از کارخانه خرید ورق فولادی از کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه از هم اکنون آغاز شده است و شما خریداران محترم می توانند خیلی راحت این محصول را با قیمت درب کارخانه که بسیار مناسب تر از قیمت کف بازار می باشند را تهیه نمایید. علاوه بر آن شما قادر می باشید که کیفیت دسته اول را از آن خود کنید و واسطه ها را کنار بگذارید و برترین را انتخاب کنید و با خیال راحت خرید خوبی را داشته باشید. ورق فولادی یکی از محصولات اساسی در تولید می باشد که امروزه تقاضای زیادی دارد.

یکی از بزرگترین دغدغه هایی که یک فرد دارد این است که بتواند هزینه بسیار اندکی را برای خرید پرداخت کند و به شما می توانید با خرید کلی و عمده از تخفیف ویژه و استثنایی این محصول نهایت بهره را ببرید. مشتری های صادراتی زیادی برای خرید این محصول اقدام می کنند و خود مستقیم با کارخانه‌ دار ارتباط گرفته و خرید مستقیم را انجام می‌دهند و بدون اینکه از کشور یا شهر خود خارج شوند، سفارش خود را ثبت می کنند و در کمترین زمان ممکن این ورق ها ارسال می گردد.

ورق فولادی به صورت بسته بندی می باشد، یعنی هر ورق دارای تعدادی است که می توانید به دلخواه خود چند ورق را انتخاب کنید. این که شما بخواهید تعداد زیادی را انتخاب کنید و تعداد کم، آن دیگر دست شما می باشد و می توانید یکی را خریداری نمایید. برای خرید و سفارش می توانید با مشاور فروش که شماره آن در پایین موجود می باشد تماس حاصل نمایید، تا سفارش شما ثبت نهایی شود و بتوانید در مدت زمان بسیار کمی، آن را برای خود مشتری های خود خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما