شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

فروش پوسته اکسید آهن

آنچه در این مقاله می خوانید...

با پوسته اکسید آهن بیشتر آشنا شویدآیا می دانید کاربرد پوسته اکسید آهن چیست؟نحوه تولید پوسته اکسید آهنخرید مستقیم پوسته اکسید آهن

فروش پوسته اکسید آهن باتوجه به قابلیت بازگردانی آن به خط فولادسازی از طریق کوره بلند همچنین ماده اولیه واحدهای تولید فروسیلیس، پس ازجدا شدن از شمش حین نورد داغ توسط کارخانجات تولید مقاطع فولادی انجام می گیرد.

فروش پوسته اکسید آهن که جزء ضایعات خطوط نورد داغ است، با هدف بازگردانی آن به زنجیره فولاد سازی که از طریق استفاده مجدد در کوره بلند امکان پذیر است، انجام می گیرد. البته تنها هدف فروش پوسته اکسید آهن، استفاده از آن در ذوب نیست. بلکه با توجه به کاربرد آن در تولید فرو سیلیس، فروش آن به کارخانه های تولید کننده فروسیلیس نیز انجام می گیرد.

فروش پوسته اکسیدی نورد احیا شده فروش پوسته اکسید آهن به دو شکل انجام می شود. به صورت احیاء شده و بدون احیاء. پوسته اکسید آهن بدون احیاء اغلب دارای عیار در محدوده 74 الی 75 درصد قرار دارد. و پوسته اکسید آهن احیا شده که آماده فروش توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ است، دارای عیار حدود 94 درصد می باشد. آنالیز شیمیایی این محصول را در زیر می توانید مشاهده نمایید.

محصولآنالیز
پوسته اکسیدی نورد احیا شده Fe TotalSiMnSc
94.481.180.490.1250.18

همچنین آنالیز شیمیایی پوسته اکسید آهن بدون احیاء که دارای عیار 73.5 درصد است را نیز می توانید در زیر مشاهده کنید.

FeOTiO2SPNa2OMnOMgOK2OFeTCaOAl2O3SiO2Element
%%%%%%%%%%%%Unit
>310.01<0.050.0310.090.670.030.0173.510.350.111.05H

فروش پوسته شمش فروش پوسته اکسیدی شمش و تختال وابسته به درخواست خریدار می تواند به شکل گرید بندی شده بعد از سرند و الک شدن، انجام گیرد. در این صورت دانه بندی مشخصی برای پوسته اکسید تعیین می شود. به عنوان مثال پوسته اکسید با مش بندی 100 الی 200 میلی متر و …. این مش بندی و سایز بندی دقیقا بر اساس تقاضای خریدار انجام می گیرد. قطعا قیمت پوسته اکسید آهن مش بندی شده متفاوت از نوع مخلوط و بدودن فرآوری آن خواهد بود. نمونه پوسته اکسید مش بندی شده را با آنالیز مربوطه می توانید در زیر مشاهده کنید.

 

قیمت پوسته اکسید پولکی پوسته اکسید با سایز درشت که نمونه آن را در تصویر زیر مشاهده می کنید نیز اغلب از سطح شمش جدا شده و در فرآیند الک کردن بعد از جمع آوری پوسته، به فروش می رسد. مهمترین مزیتی که می توانیم برای پوسته اکسید آهن با سایز بندی درشت تر و پولکی اعلام کنیم، درصد خلوص به نسبت بهتر آن و البته درصد رطوبت پایین تر محصول می باشد.

 

 

برای ثبت سفارش خرید نیز می توانید از راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

آهن از لوازمی است که سالم و ضایع شده آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و کاربردهای فراوان و نامحدودی دارد و توسط کارخانجات زیادی تولید و خرید و فروش می شود. از این روی دست اندر کاران خرید و فروش پوسته اکسید آهن می توانند به راحتی و بدون صرف زمان و هزینه زیاد اقدام به راه اندازی سایت یا صفحات اینستاگرام نموده و شروع به فروش این محصول کرده و رونق فراوانی به کسب و کار خود بخشند.
فروش پوسته اکسید آهن

با پوسته اکسید آهن بیشتر آشنا شوید

با پوسته اکسید آهن بیشتر آشنا شوید می توان گفت پوسته اکسید آهن نوعی ترکیب حاوی آهن است که فواید و کاربردهای فراوانی دارد و نوعی ضایعات آهنی به شمار می آید. چون این ماده در اثر فرآیند های صورت گرفته بر قطعات فولادی و دیگر مواد خود به خود به وجود می آید و به صورت پوسته جدا می شود و به جای آنکه دور ریخته شود از آن استفاده های بسیاری می گردد و این خود نوعی صرفه جویی و از طرف کمک به اقتصاد و سرمایه ملی است و همچنین چون استفاده از آن سلامت محیط زیست را حفظ می کند کاری مفید و به صرفه می باشد.

پوسته اکسید آهن در کور های بلند و الکتریکی تحت شرایط و امکانات خاص تولید می شود. در هنگام تولید موادی چون شمش های فولادی که تحت حرارت بالا قرار دارد مقدار بسیار کمی از این فولاد به اصطلاح به صورت پوسته می شود و این همان پوسته اکسید آهن است. این پوسته معمولا به رنگ خاکستری متمایل به آبی است و این پوسته بسیار نازک است و ضخامتی ندارد.

می توان گفت این ماده به خودی خود و از دیگر مواد حاصل می آید. پوسته اکسید آهن از نورد و همچنین تکه های فولادی و تحت فشار و حرارت فراوان و در دستگاهای بزرگ و مجهز حاصل می شود و تحت روشهای مختلف و شرایط ویژه و به کمک عواملی مانند زغال سنگ و گرافیت بازیافت و تولید می شود و برای به دست آوردن پودر های آهنی و ترکیبات آهنی ماده ای بسیار مفبد و لازم است.

آیا می دانید کاربرد پوسته اکسید آهن چیست؟

آیا می دانید کاربرد پوسته اکسید آهن چیست؟ پوسته اکسید آهن یکی از هزاران ضایعات آهنی است که کاربرد و استفاده زیادی دارد. گفته می شود کارخانه های ساخت فولاد و فعال در زمینه آهن در همه شهرها و به خصوص در شهر بزرگ اصفهان از اولین و بزرگترین مشتریان این محصول هستند که به طور مداوم از آن استفاده کرده و خریدار آن می باشند.

استفاده کاربرد پوسته اکسید آهن در صنعت ریخته گری فراوان است که توسط کارخانجات زیادی اغلب برای خرد و آسیاب و ریز کردن ذرات فولادی از آن استفاده می شود و کارخانه های تولید فولاد در این زمینه از کاربران پر و پا قرص آن هستند.

در کارخانه هایی که در زمینه ذوب آهن فعالیت دارند از این ماده نیز بسیار بهره برده می شود و همچنین در صنایعی مانند فولاد سازی پوسته اکسید آهن بازگردانده می شود و این نه تنها از کاربردهای پوسته آهن است بلکه کاری بسیار سودمند برای اقتصاد کشور و نیز محیط زیست می باشد چرا که با این کار انرژی و اقتصاد و سرمایه هدر نمی رود و محیط زیست آلوده نمی شود و به آن آسیبی وارد نمی شود.

نحوه تولید پوسته اکسید آهن

نحوه تولید پوسته اکسید آهن پوسته اسید آهن که حاصل شده از قطعات فولادی است به روشهای مختلف تولید می شود و هر چه در تولید آن آهن بیشتری به کار رفته باشد جنس مرغوب تری خواهد داشت و مسلما این شاخصه در تعیین قیمت آن نیز بسیار موثر خواهد بود.

در اصفهان کارخانجات تولید آهن برند و صاحب نامی وجود دارد که در تولید و ساخت مواد آهنی مختلف و فراوان و قطعات فولادی گوناگون با تجهیزات گران قیمت و مدرن و نیروی انسانی و مهندسان متخصص و باسواد فعالیت دارند و از بسیاری از این مواد تحت گرمای شدی مقداری از این قطعات خرد می شود و به شکل پوسته در می آید و از خط تولید این مواد خارج می شود و از این روی مقدار فراوانی از پوسته اکسید آهن در این کارخانجات فراهم می شود.

این کارخانجات نیز در تولید پوسته آهن از مقدار فراوانی آهن استفاده می کنند زیرا با این کار کیفیت و جنس این محصول بسیار مرغوب می شود و به تبع آن کارآیی این ترکیب آهنی دو چندان می شود و با این روش رضایت مشتریان داخلی و خارجی را فراهم می کنند و به تولید و اقتصاد ملی کشور کمک شایان می نمایند.

خرید مستقیم پوسته اکسید آهن

خرید مستقیم پوسته اکسید آهن خرید و فروش آهن و ضایعات آهنی در همه دنیا از کسب و کارهای بسیار سودآور و پر درآمد که افراد زیادی را جذب خود می کند. بر این اساس در ایران و شهرهای مختلف آن نیز کارخانجات و شرکتهای زیادی وجود دارد که در زمینه خرید و فروش پوسته اکسید آهن فعالیت دارند و به دلیل سود خوب و فروش موفق از کار خود راضی می باشند.

اگر خریداران و فعالان این کسب و کار برای خرید پوسته اکسید آهن مستقیما به کارخانجات تولیدی مراجعه کنند و بدون هیچ دلال و واسطه ای این محصول را ازآنها بخرند قیمت خرید و هزینه های تهیه این محصول برایشان بسیار کاهش یافته و مقرون به صرفه خواهد بود. علاوه بر آن با خرید از این تولید کنندگان می توانند به محصول با کیفیت دست یابند و خیالشان از بابت جنس آسوده باشد.

از آنجایی که مهد کارخانه های فولاد و آهن شهر زیبای اصفهان است تولید کنندگان برند و بزرگ و معتبر و موفق این کالا در این شهر بیشتر وجود دارند و تولید پوسته اکسید آهن را با تجهیزات و امکانات پیشرفته و با بهترین مواد اولیه انجام می دهند و روانه بازار خرید و فروش آهن آلات می کنند. از این جهت خرید مستقیم از این تولید کنندگان نیز خریدار را صاحب بهترین جنس و کمترین قیمت می کند. 

برخی از این تولید کنندگان و دیگر فعالان در زمینه تولید پوسته اکسید آهن نیز به صورت مجازی و از طریق سایتهای معتبر اینترنتی به کار خرید و فروش این ماده می پردازند و قیمتها و اطلاعات لازم آن را در سایت درج می کنند تا برای خریداران رفاه بیشتری فراهم آید. تعداد این مراکز کم نیست و متقاضیان با سر زدن به آنها می توانند در اسرع وقت و با کمترین هزینه سفارش عمده یا جزئی خود را ثبت کنند و در اسرع وقت به آن دست یابند.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید