فروش پوسته اکسید آهن 73.5%

فروش پوسته اکسید آهن 73.5% برای استفاده در کوره بلند جهت ذوب در تناژ ماهانه بیست هزار تن انجام می شود. درصد عناصر مضر نظیر فسفر نیز پایین بود و کمتر از 0.031 درصد برآورد شده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در فروش پوسته اکسید آهن 73.5% همانند تمامی محصولات فولاد خام که به عنوان شارژ کوره برای ذوب استفاده می شود، باید به درصد gangue، درصد عناصر ناخالصی مضر نظیر فسفر، گوگرد و یا حتی درصد عناصر آلیاژی مهم نظیر کربن و … باید بررسی شود. این موارد به طور کامل در آنالیز  محصول ارائه می شود. در فرآند ذوب کنترل ورودی ها و درصد هر کدام از ورودی ها، برای کنرل رکیب شیمیایی و خواص شمش فولاد به دست آمده بسیار حائز اهمیت است.

خرید پوسته اکسید آهن

در خرید پوسته اکسید آهن در اولین گام به عیار محصول توجه می شود. عیار پوسته اکسیدی آهن به معنی درصد آهن کل موجود در محصول است. این مسئله مهمترین پارامتر است. درصد آهن کل (Fe total) موجودی در پوسته اکسید آهن آماده فروش توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ، طبق برگ آنالیز محصول برابر 73.5 درصد است. این کمیت نشان می دهد که این محصول می تواند مناسب برای استفاده در کوره بلند و کنورتور برای ذوب باشد. در گام دوم به ترکیب دیگر عناصر و مواد نیز باید در پوسته اکسیدی آهن توجه کنیم. در این صورت است که می توان فرآیند ذوب را کنترل نموده و مواد مورد نیاز جهت ترکیب با پوسته اکسید آهن حین شارژ به کوره را تشخیص داد.

قیمت پوسته اکسید آهن

تمامی پارامترهایی را که در بالا اشاره کردیم در تعیین قیمت پوسته اکسید آهن در نظر می گیریم. همانطور که می دانید قیمت پوسته اکسیدآهن به ازای هر  کیلوگرم مقدار کمی است. این موضوع باعث می شود که موضوع هزینه حمل و نقل اهمیت پیدا کند. بنابراین شرکت های خریدار همواره به دنبال خرید از نزدیکترین انبار و محل دپو به خود هستند. البته در مواردی نیز توانمندی فروشنده در ارائه محصول با کمترین هزینه های جانبی نظیر حمل و نقل می تواند حل کننده این دغدغه خریدار پوسته اکسید آهن باشد.

برای مشاهده آنالیز و تصویر پوسته اکسید آهن مورد عرضه توسط شرکت آهن وفولاد سیمرغ ، لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید:

فروش پوسته اکسید آهن

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما