لیست موجودی های روز:

قيمت اسلب فولاد مباركه اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت جهانی شمش فولادقیمت شمش فولاد
قيمت اسلب فولاد مباركه اصفهان

قيمت اسلب فولاد مباركه اصفهان متاثر از قیمت جهانی شمش فولاد و اسلب و بیلت فولادی روند، افزایشی را طی کرده است. در آخرین تغییران قیمت بیلت فولادی و اسلب صادراتی ایران افزایش 11.1% و 10.8% را داشته با نرخ قیمت 400 $/ton عرضه شده است.

قیمت اسلب فولاد مبارکه اصفهان و شمش فولاد خوزستان همزمان با روند افزایشی قیمت جهانی فولاد، در شیب صعودی قرار گرفته است. خوب است مختصر آماری از آخرین تغییراتی که برای قیمت اسلب و بیلت فولادی در بازارهای جهانی اعلام شده است ارائه نماییم.

قیمت جهانی شمش فولاد

قیمت اسلب فولاد cis در 23 فوریه 2019 برابر 475-485 دلار با افزایش 5.4 دلاری اعلام شده است. قیمت اسلب فولاد جنوب شرق آسیا نیز افزایش 2.2% را تجربه نموده و جدود 460-470 دلار در هر تن می باشد. قیمت بیلت فولاد هم اکنون cfr چین در حدود 3430 یوان در تن اعلام شده است. همانطور که می بینید روند رشد قیمتها را طی هفته های اخیر شاهد بوده ایم. فولاد با وجه به شرایط بازار سنگ آهن همچنان در حال رکوردشکنی می باشد. قیمت محصولات فولادی نیز نظیر میلگرد در حال رشد است. شاخص میلگرد شرق آسیا cfr کشور سنگاپور با رشد 10.3 درصدی در تاریخ 18 فوریه عرضه شده است. آخرین تغییرات نیز در حدود 12 درصد در تاریخ 23 فوریه برای میلگرد شرق اسیا اعلام شده است.

انتظار رشد قیمتها با توجه به شرایط کنونی بازارهای جهانی، همچنان وجود دارد.

قیمت شمش فولاد

همزمان با افزایش قیمت جهانی سنگ آهن و قیمت جهانی فولاد، قیمت محصولا زنجیره فولادسازی در ایران نیز بر مدار صعود قرار گرفته است. روند صعودی قیمها را هم در بازار آزاد و هم بازار بورس طی هفته و روزهای اخیر شاهد بوده ایم. قيمت اسلب فولاد مباركه اصفهان و قیمت شمش فولاد خوزستان نیز متاثر از این بازار بوده است.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!