شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

فروش و صادرات سنگ اهن به چین

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت جهانی سنگ آهنقیمت سنگ آهن در سایت پلتقیمت جهانی قراضه آهن
صادرات سنگ اهن به چین

تداوم رشد قیمت صادرات سنگ اهن به چین متاثر از رشد قیمت جهانی سنگ آهن را طبق شاخص جهانی قیمتها، در هفته های اخیر شاهد بودیم. انتظار حفظ و تثبیت قیمتها در سطح بالای فعلی (24 فوریه 2019) را در بازار جهانی به دو دلیل، داریم.

طی هفته های اخیر در لیست شاخص جهانی قیمت محصولات معدنی، روند افزایشی را برای قیمت جهانی سنگ آهن مشاهده کردیم. قیمت صادرات سنگ اهن به چین تحویل cfr بنادر این کشور برای عیار 58 درصد برابر 69.2 دلار در 23 فوریه 2019 اعلام شده است. و 86.65 دلار بر تن برای عیار 62 درصد اعلام شده است.

قیمت جهانی سنگ آهن

افزایش قیمت جهانی سنگ آهن نشات یافته از حادثه ای که برای سد باطله شرکت واله برزیل رخ داد، بود. البته انبار سازی چینیها برای ذخیره محصول قبل از سال نو میلادی نیز موثر بر رشد قیمتها بود که تاثیر آن در حدود +15.8% اعلام شد. همچنان نیز که در 24 فوریه 2019 قرار داریم، با توجه به قوانین جدید معدن کاری در برزیل، انتظار رشد قیمت ها را بیش از این نیز داریم.

قیمت سنگ آهن در سایت پلت

حادثه تخریب سد باطله شرکت واله برزیل سبب مرگ چندین سدنفر و کاهش قابل توجه تولید و صادرات سنگ آهن از برزیل شده است. صادرات سنگ اهن به چین و دیگر کشورها از برزیل برای سال 2019 با رخداد این حادثه با کاهش حدود 70 میلیون تنی مواجه شده است. این اتفاق رشد قیمتها در حدود 20% را منجر شده است. قوانین جدید معدن کاری نیز حاکی از تداوم رشد قیمتهاست. در تاریخ 19 فوریه 2019 احداث سد باطله در بالادست معدن توسط دولت برزیل ممنوع اعلام شد. تخریب سد های فعلی نیز طی دو سال توسط دولت این کشور اعلام شده است. این قانون فعالیت معدن زیادی بالغ بر پنجاه معدن را در برزیل بخصوص استان minas gerais را دچار اختلال می کند.

قیمت جهانی قراضه آهن

افزایش قیمت سنگ آهن و متعاقبا قراضه آهن در جهان تاثیر خود را بر قیمت فولاد گذاشته و اخیرا شاهد قرار گرفتن قیمتها در روند صعودی هستیم. برای اطلاع از میزان نوسان قیمت جهانی فولاد و قیمت جهانی قراضه آهن لطفا به مقاله “قیمت اسلب فولاد” مراجعه نمایید.

البته همزمان با رشد قیمت جهانی سنگ آهن، فولاد و آهن قراضه شاهد افزایش قیمت این محصولات در بازار ایران نیز بوده ایم. در عین حال افزایش صادرات سنگ اهن به چین را نیز با توجه به افزایش تقاضا شاهد هستیم.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید