فروش سنگ آهن مگنتیت کرمان بدون واسطه

فروش سنگ آهن مگنتیت تحویل fob بندرعباس با عیار آهن 48، 52، 58 و 62 درصد ، در تناژ 30 الی 50 هزار تن ماهانه با ظرفیت 150 هزار تن سالانه را مجتمع آهن و فولاد سیمرغ به طور مستقیم جهت صادرات به چین و امارات، انجام می دهد.

فروش سنگ آهن مگنتیت از بنادر بندرعباس و چابهار و بئدر امنام به کشور چین هر سال انجام می گیرد. چین مصرف کننده بزرگ این محصول بدلیل داشتن زنجیره های فولادسازی عظیم در دنیاست. خوشبختانه فروش مستقیم از ایران و صادرات به چین به هم صادرکنندگان صنعت فولاد و فراهم نمودن نیازهای اصلی صادراتی، امکان سودآوری مناسب را برای صنعت فولاد کشورمان فراهم آورده است.

فروش سنگ آهن مگنتیت کرمان فروش سنگ آهن مگنتیت کرمان و سنگ آهن خواف خراسان در بازارهای صادرات بخصوص صادرات به چین توسعه یافته است. البته نوع هماتیت سنگ آهن نیز جزء گروه صادراتی است و همانند سنگ آهن مگنتیت بصورت عمده در بازار جهانی مورد داد و ستد قرار می گیرد چراکه جزء مهمترین نوع کانی سنگ آهن مورد استفاده در صنعت فولادسازی است.

فروش سنگ آهن مگنتیت سنگ آهن مگنتیت که در بازارهای جهانی توسط ایران عرضه می شود در عیار 48 الی 62 درصد می باشد. که در دو نوع دانه بندی ریز و دانه بندی درشت یعنی کلوخه به فروش می رسد. در هر پارت فروش سنگ آهن مگنتیت از ایران به چین یا دیگر کشورها، آنالیز سنگ آهن را به پیوست اطلاعات دپو بار به خریدار اطلاع رسانی می کنیم و بر این اساس در خصوص قیمت سنگ آهن با خریدار به توافق می رسیم.

توافق بر قیمت سنگ آهن مگنتیت قیمت سنگ آهن در معاملات چه در معاملات داخلی و چه صادراتی بر اساس شاخص های جهانی تعریف می شود. طبق شاخص های جهانی قیمت زمان تحویل محموله سنگ آهن اغلب برای تسویه بین خریدار و فروشنده ملاک قرار می گیرد. مورد دیگری که در معاملات نیاز به بررسی برای تنظیم قیمت دارد٬ آتالیز محموله سنگ آهن می باشد. قیمتی که در شاخص های جهانی اعلام می شود مربوط به آنالیز مشخصی از سنگ آهن است. سنگ آهن تولیدی هر معدن و واحد کانه آرایی دارای مشخصه و آنالیز شیمیایی مشخصی است. لذا با آنالیز مورد نظر شاخص متفاوت است. به همین دلیل دررقرارداد خربد و فروشزسنگ آهن تیاز به تنظیم قیمت داریم. در صورت وجود تفاوت در عیار و یا تاخالصی ها٬ کاهش یا افزایش برای قیمت توافق شده در قرارداد نامه پیشنهاد می شود.

قیمت فروش سنگ آهن مگنتیت بدون واسطه تغییر قیمت جهانی سنگ آهن همانطور که اطلاع دارید روند افزایشی را طی هفته های اخیر در پیش گرفته است. متاثر از همین موضوع قیمت سنگ آهن در بندرعباس نیز رو به رشد بوده است. همزمان با نوسان قیمت فروش سنگ آهن صادراتی دانه بندی شده ایران، قیمت دیگر محصولات نظیر گندله، کنسانتره آهن و آهن اسفنجی ایران نیز روند صعودی را هم در حوزه صادرات و هم در بازار داخلی طی نموده است.

قیمت روز سنگ آهن مگنتیت قیمت کنسانتره آهن، سنگ آهن مگنتیت و گندله آهن fob بندر عباس را در زیر مشاهده می نمایید (26 بهمن 1398 – 15 فوریه 2019):

 • قیمت سنگ آهن 62 درصد: برابر 48.7 دلار/تن
 • قیمت کنسانتره آهن 67 درصد: 75.6 دلار/تن
 • قیمت گندله سنگ آهن 65 درصد: 82.0 دلار/تن

همزمان با تداوم رشد قیمت جهانی سنگ آهن که دلیل آن را در مقالات پیش به طور کامل بررسی کردیم، رشد قیمت قراضه آهن و در پی آن رشد فولاد و محصولات نهایی زنجیره فولاد را در بازار جهانی شاهد بوده ایم. این موضوع بر قیمت فولاد ایران در بازارهای جهانی همچنین بازار داخلی نیز تاثیر گذاشته اس ت. روند تغییر هفتگی قیمت جهانی قراضه آهن و قیمت فولاد در بازارهای جهانی و ایران را (برای تاریخ 15 فوریه 2015) در مقاله زیر می توانید مطالعه نمایید.

قیمت سنگ آهن هماتیت همانطور که در بالا اشاره کردیم٬ سنگ آهن هماتیت جزء انواع کانی های سنگ آهن است که برای احیا و تولید فولاد همانند سنگ آهن مگنتیت مورد استفاده قرار می گیرد. نرخ قیمت سنگ آهن هماتیت اغلب حدود دو دلار پایین تر از قیمت سنگ آهن هم عیار سنگ آهن مگنتیت است. در عین حال علیرغم اینکه در شاخص های جهانی برای خلوص محدوده ۵۴ الی ۶۲ درصد اعلام می گردد٬ ولی اغلب خلوص موجود برای این عیار از سنگ آهن در محدوده ۵۲ الی ۵۸ درصد قرار می گیرد.

سنگ آهن مگنتیت زنجان فوب بندر امام شهرستان زنجان جزء شهرهای دارای معادن غنی آهن است. خوشبختانه اخیرا توسعه زیرساخت ها و واحدهای کانه آرایی در این شهر آن را تبدیل به یکی از منابع تولید و تامین سنگ آهن نموده است. بخشی از سنگ آهن تولیدی این شهر مورد صادرات قرار می گیرد و بخشی نیز به کارخانه های داخلی واگذار می شود. صادرات سنگ آهن زنجان اغلب از طریق بندر امام ارسال می شود. سنگ آهن معادن سنگ آهن زنجان متعلق به مجتمع فولاد سیمرغ دارای عیارهای ۶۰-۶۱ درصد و سنگ آهن مگنتیت ۶۷ درصد پرمیوم می باشد.

مقاله: قیمت جهانی قراضه آهن و قیمت فولاد

معمولا فروش اینگونه سنگها به صورت بدون واسطه از محل تولید سنگ آهن مگنتیت مسیر می شود. چرا که معادن تولید سنگ آهن مگنتیت یک شبکه تولید بسیار قوی را عرضه می کنند. شهرت جهانی آنها هم در تولیدات با کیفیت شان عنوان می شود. اما معادن فروش این سنگ از جمله معادنی هستند که توان استخراج بی نظیری از سنگ مگنتیت را برای متقاضیان خود را دارد.

در فروش انواع سنگ ها از جمله، سنگ آهن مستقیم سبب شده است که خریداران زیادی بتوانند، این نمونه را خریداری کنند و در موارد مختلف مورد استفاده قرار دهند.
در فروش نمونه از نوع مگنتیت به صورت کلی و مستقیم، قیمتی که برای خریداران در نظر گرفته شده است، مانند قیمت اولیه محصولات می باشد و این امر کمک می کند که خریداران بتوانند، نمونه ها را بسیار ارزان و مناسب تهیه کنند.

فروش سنگ آهن مگنتیت کرمان بدون واسطه

از سنگ آهن مگنتیت بیشتر بدانید

از سنگ آهن مگنتیت بیشتر بدانید بگذارید ابتدا بررسی کنیم تا ببینیم که چنین سنگهایی که به سنگ آهن مشهور هستند چگونه بوجود آمده اند. وجود کانی های بلوری شکل در معادن سنگ آهن در دریافت اطلاعات لازم جهت استخراج این نوع سنگها دلیل خوبی می تواند باشد.

سنگ مگنتیت دارای کانی های بلوری شکل آگرگات دان است. این دانه های اشباع شده به صورت فراوان در طبیعت وجود دارند. معادن سنگ آهن مگنتیت در کشورهایی چون آلمان، سوئد، فنلاند، رومانی، اتریش، ایتالیا، برزیل، سوئیس، استرالیا، آمریکا، هند و مصر وجود دارد.

استخراج کنندگان سنگ آهن مگنتیت در خصوص مشخصات سنگ آهن مگنتیت ادعا می کنند که این سنگها دارای خاصیت مغناطیسی بوده و در واکنش های شیمیایی اشعه ایکس ایلمنیت و کرومیت، هماتیت و غیره شرکت می کنند و رنگ خاکه این سنگها به رنگ سیاه می باشد.

هم‌چنین می‌توانیم بگوییم که این عناصر به سختی در کلرید هیدروژن حل می شوند. و دارای عناصر مهمی چون آلومینیوم، کروم منگنز، منیزیم و تیتانیوم می باشند. دلیل نامگذاری سنگ مگنتیت مربوط به خواص آهنربایی این سنگها بر می گردد.

خاستگاه تولید این سنگها از سنگهای ماهی بوده که دارای دگرگونی زیادی می ب۸اشند. و آن هم از نوع دگرگونی مجاورتی که دلیلی خوبی برای استخراج سنگ مگنتیت شده است. از نظر شکل ظاهری، این سنگها به صورت دانه دانه دیده می شوند.

سنگ آهن مگنتیت با توجه به ترکیباتی که در این نمونه وجود دارد، امروزه توانسته است، جایگاه خاصی را در ساختمان سازی ها و موارد دیگر به خود اختصاص دهد و افرادی که این نمونه ها را استفاده کرده اند، از کیفیت عناصر موجود در آن رضایت کامل دارند و همین امر کمک کرده است متقاضیان زیادی نمونه را تهیه کنند.

مهمترین مشخصات فنی سنگ آهن مگنتیت

مهمترین مشخصات فنی سنگ آهن مگنتیت ماده تشکیل دهنده اکثر محصولات فلزی سنگ آهن می باشد. سنگ آهن از نظر فراوانی چهارمین عنصر موجود در طبیعت می باشد. پرکاربردترین کانی ها، سنگ آهن می باشد. که به سنگ آهن مگنتیت و سنگ آهن هماتیت معروف می باشند.

کانی های دیگر سنگ آهن گوتیت و لیمونیت نام دارد. بزرگترین معادن سنگ آهن در جهان در کشورهای برزیل، استرالیا، چین، هند و آمریکا قرار دارد و مگنتیتی هستند.

اگر بخواهیم درصد سنگ آهن موجود در معادن کل جهان را تخمین بزنیم چیزی در حدود ۸۰۰ میلیارد تن می شود، که از این ۸۰۰ میلیارد تن از آهن خالص تشکیل شده است. از مقدار تناژ آهنی که نام بردیم ۱۶۰ میلیارد تومان آن آماده بهره برداری می باشد.

در حقیقت می توان ادعا کرد که سنگ آهن بر اساس میزان عیار آهن موجود در آن و مواد تشکیل دهنده و همینطور درصد مواد زائد تشکیل دهنده این عنصر کیفیتهای متفاوتی دارد.

می گویند سنگ آهن مگنتیت از لحاظ خواص مکانیکی دارای دانه های ریز و درشت بوده است. سنگ آهن هایی که دانه درشت هستند ۷۶ میلی‌متر قطر آن بزرگتر است. و به گندله عنوان می شوند. گندله ها از طریق فرآیند آگلومراسیون کانی های دانه ریز و کانی های آهن تغلیظ شده تولید می‌شوند.

همچنین در سالهای اخیر میزان تقاضای جهانی و بین المللی از سنگ آهن به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده است. دلیل این امر افزایش در میزان مصرف سنگ آهن می‌باشد که این افزایش میزان در کشور چین صورت گرفته است.

امروزه انواع سنگ ها را شما در بازار مشاهده می‌کنید که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و کیفیت های گوناگونی را به خود اختصاص داده اند، آشنایی بیشتر با نمونه ها می تواند به شما کمک کند، نمونه ای را خریداری کنید که متناسب با نیاز شما باشد .
مشخصات فنی نمونه به شرح ذیل می باشد:

 • این نمونه، با توجه به این که از معادن طبیعی تولید می‌شود، دارای عناصری است که کاملاً طبیعی هستند و ترکیبات معروفی که در نمونه توانسته اند، بسیار بدرخشند، هماتیت و مگنتیت هستند، ترکیبی که با همدیگر انجام می دهند، سنگی را تولید می کند که کیفیت فوق العاده ای دارد و با توجه به آهن و مواد دیگری که در آن شما مشاهده می کنید، رنگ آن متنوع است.
 • در صنایع مختلف ساختمان سازی، خودروسازی و غیره کاربرد دارند و با توجه به ترکیبات شیمیایی که در نمونه وجود دارد، مقاومت بسیار زیادی دارد.
 • قیمتی که برای آن در نظر گرفته اند، با توجه به کیفیتی که دارد، بسیار مناسب می باشد و می توان در عرضه عمده و مستقیم، نمونه را با قیمتی مناسب خریداری کرد.

تفاوت سنگ آهن مگنتیت و هماتیت چیست

تفاوت سنگ آهن مگنتیت و هماتیت چیست

جستجوی پیشرفته در معادن تولید این نوع سنگها به ما این امکان را می دهد که دقیقا مشخص کنیم چه تفاوتی بین سنگ آهن مگنتیت و هماتیت وجود دارد. یا در دل معادن این سنگها میزان خالص بودن این سنگها چند درصد خواهد بود.

مگنتیت ها از کانی های آهن دار به نام مگنت ساخته شده اند و به دلیل خاصیت آهنربایی شدید آنها به مگنتیت فرا خوانده می شوند. و درصد آهن خالص موجود در مگنتیت ها بسیار بیشتر از هماتیت ها می

نکته ای که در باره سطح سنگهای مگنتیت وجود دارد سطح بلوری مکعبی شکل آنها است که منشا تشکیل آن ماگمایی دگرگونی است که منشا تولید آنها را از سنگهای دگرگونی مجاورتی اعلام می کند. که به ایزوترمال شهرت گرفته است. مشخصه دیگر مگنتیت ها سازه ی توده ای تیتانیوم غنی شده آنهاست که به صورت بلوکی و لایه لایه می باشند.

اما سنگ هماتیت در اسید کلریدریک حل می شود و به میزان کمتری نسبت به سنگ های امنیتی در آنها آهن وجود دارد. از لحاظ شکل ظاهری هم به صورت فلسی و دانه دانه بوده و به رنگ قهوه ای قرمز و یا خاکستری سیاه است. تقریباً سنگ هماتیت نیمه شفاف و کدر بوده و شکستگی صدفی و جای جلای فلزی و مات هم دارد.

این کانی صورت خاصی ندارد در رده بندی اکسیژن قرار می گیرد. و منشا تشکیل هماتیت ماگمایی هیدروترمال است. همچنین این فلز خاکستری اکسید آهن معدنی است.

هماتیت و مگنتیت از جمله ترکیباتی می‌باشند که در سنگ آهن به وفور یافت می شود، تفاوتی که در این نمونه ها وجود دارد، به شرح ذیل می باشد:

 • مگنتیت؛ یک ماده معدنی است که در اثر ترکیب آهن با اکسیژن به وجود می‌آید، رنگی که به خود اختصاص داده است کاملا سیاه است و ترکیب مگنتیت، بیشتر از آهن تشکیل شده است و همین امر کمک می‌کند که خاصیت مغناطیسی که در نمونه به وجود می‌آید، سبب شود که در خاصیت آهن ربایی در آن مشاهده شود، این نمونه از جمله ترکیباتی است که در مناطق مختلف جهان مشاهده می‌شود.
 • هماتیت؛ بر اثر اکسید آهنی که صورت می‌گیرد به وجود می‌آید و یک ماده معدنی می باشد که درجه خلوص آهن آن نسبت به اکسیژن کمتر است، به همین دلیل خاصیت مغناطیسی در آن مشاهده نمی شود و رنگی که شما در این زمینه مشاهده می‌کنید، طیف رنگ نقره ای قهوه ای است که تمایل به قرمزی دارد و همین امر کمک می‌کند که شما هنگامی که سنگ آهن را مشاهده می‌کنید، رگه های این رنگ را به وفور ببینید، از این نمونه در مواد مختلف استفاده می‌شود.

قیمت جهانی هر تن سنگ آهن مگنتیت

قیمت جهانی هر تن سنگ آهن مگنتیت اگر می خواهید از موج های جهانی در خصوص میزان فروش این سنگ در کرمان عقب نمانید به پیشنهاد هایی که از سوی معادن مختلف برای فروش ارائه می کنند توجه کنید. اما اگر به دنبال اطلاعات دقیق در مورد قیمت های جهانی می گردید وقت خود را با آنها تلف نکنید. سریعا مسیر مناسب خود را پیدا کنید.

قیمت جهانی سنگ آهن مگنتیت بر اساس میزان درصد آهن موجود در این سنگ تخمین زده می شود. و همچنین استفاده که خانه تهیه‌کننده از آن می‌خواهد بهره برداری کند متفاوت میباشد

اگر هزینه های تولید سنگ آهن مگنتیت را در نظر بگیریم می توانیم قیمت جهانی هر تن سنگ آهن مگنتیت را به دست آوریم، اگر سنگ آهن موجود در معادن دارای درصد نسبت بالایی از فلز آهن باشد قیمت آن نیز بالاتر است، ولی اگر فرآوری این سنگ از هزینه‌های کمتری برخوردار باشد، قیمت سنگ آهن پایین تر می آید، بنابراین ارزش و قیمت‌گذاری سنگ‌آهن به چهار عامل وابسته است یکی به عیار آهن، همچنین به سهولت فرآوری سنگ آهن و هزینه استخراج سنگ آهن و میزان عرضه این عناصر گرانبها به بازار می باشد.

تخمین قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت با توجه به هزینه های استخراج این سنگها از معادن و میزان عیار آنها صورت می پذیرد. همچنین گزینه ی بعدی برای تخمین قیمت فرآوری سنگهای آهن دیگری است که در مگنتیت ها نیز وجود دارد هرچه میزان فرآوری بیشتر باشد با افزایش قیمت سنگ آهن نیز روبرو خواهیم شد.

قیمتی که برای سنگ آهن از نوع مگنتیت در جهان محاسبه می شود، با توجه به خلوص بودن آهنی که در این نمونه وجود دارد، مشخص می‌شود، همان‌طور که می‌دانید این سنگ در نقاط مختلف جهان وجود دارد و درصد ترکیباتی که در آن وجود دارد، متفاوت است اما نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است، مقدار آهنی می باشد که در این نمونه وجود دارد و به همین دلیل قیمت‌ها را بر اساس مقدار آهن موجود در این نمونه مشخص می‌کنند.
در عرضه‌هایی که برای نمونه در نظر گرفته می‌شود، به صورت عمده و مستقیم است و قیمت‌های که برای خریداران رقم می‌خورند، مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود.

آشنایی با انواع سنگ آهن

آشنایی با انواع سنگ آهن سنگ آهنی که در طبیعت یافت می شود، دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و کیفیت های متفاوت دارند و انواع نمونه را شما می توانید در بازار مشاهده کنید، برای خرید این نمونه باید آشنایی کامل در این زمینه داشته باشید تا بتوانید آن را متناسب با نیاز خود خریداری کنید.
در این قسمت شما می توانید ما را همراهی کنید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید، انواع سنگ آهن به شرح ذیل می باشد:

 • سنگ آهن لیمونیت؛ این سنگ آهن با توجه به ترکیباتی که دارد، درصد خلوص آهن آن میانگین ۵۰ درصد می باشد، به همین دلیل رنگی که شما در آن مشاهده می کنید، به رنگ زرد، قهوه‌ای روشن است و نسبت به نمونه های دیگری که به بازار عرضه شده است، قیمت مناسبی دارد .
 • سنگ آهن سیئدریت؛ این سنگ آهن هنگامی که از معادن سنگ تهیه می‌شود و به بازار عرضه می گردد ناخالصی های زیادی دارد و به همین دلیل ترکیب رنگ های گوناگونی در آن مشاهده می‌شود و قیمت آن نسبت به نمونه های دیگر در سطح پایین می باشد.

معرفی سنگ آهن مگنتیت

معرفی سنگ آهن مگنتیت سنگ آهن مگنتیت یکی از انواع سنگ هایی باشد که در کشور ما به وفور یافت می‌شود و با توجه به کاربردی که دارد توانسته است، جایگاه خاصی را در صنایع مختلف به خود اختصاص دهد و این نمونه عناصر مختلفی دارد از جمله، آهن بسیار در نمونه به چشم می‌خورد.
ترکیبات شیمیایی که در آن وجود دارد، سبب شده است، آن را در شکل ها و اندازه های مختلفی تهیه کنند تا بتوانند، مقاومت های گوناگونی را برای قسمت هایی که می خواهند از نمونه، استفاده کنند، به کار ببرند.
این زمینه با توجه به کاربردی که دارد، در اقتصاد جهان تاثیر بسیار زیادی می گذارد و شما می توانید انواع نمونه را در بازار مشاهده کنید که با توجه به کیفیتی که دارند، آنها را خرید و فروش می‌کنند و صادرات این نمونه امروزه توانسته است در جهان بسیار مطرح شود.

سنگ آهن مگنتیت چه کاربردی دارد؟

سنگ آهن مگنتیت چه کاربردی دارد؟ سنگ آهن مگنتیت با توجه به ویژگی هایی که دارد، در صنایع مختلف کاربرد دارد، کاربرد های نمونه این گونه است که:

 • در صنایع ساختمانی استفاده می کنند و آنها را به شکل ها و اندازه های مختلف در می‌آورند و در قسمت هایی از ساختمان مورد استفاده قرار می‌دهند و مصالح ساختمانی را با توجه به این نمونه ها تهیه می کنند.
 • در صنایع خودروسازی این نمونه در تهیه قطعات و لوازمی که برای خودرو تهیه می‌کنند، کاربرد دارد و با توجه به این که مقاومت بسیار خوبی دارد، می‌تواند در کنار فولاد در تهیه قطعات خودرو سازی مورد استفاده واقع شود.

قابل ذکر است به این نکته اشاره کنیم که این نمونه در تهیه فولاد، صنعت ماشین آلات و مهندسی کاربردهای متفاوت دارد که افراد می‌توانند با توجه به کیفیتی که در نمونه وجود دارد، کارآیی نمونه ها را در این قسمت ها مشاهده کنند.

صادرات سنگ آهن مگنتیت ایران به عراق

صادرات سنگ آهن مگنتیت ایران به عراق صادرات سنگ آهن مگنتیت ایران به عراق و کشورهای متقاضی آغاز شده است تا از این طریق بتوانند، پاسخگوی نیاز خریداران باشند، برای این که افراد بتوانند، در صادرات این نمونه‌ها، کیفیت خوب آن را با قیمتی مناسب تجربه کنند.
عرضه عمده و مستقیم آن را آغاز کرده اند و در عرضه مستقیم، متقاضیانی که در خارج از ایران هستند، به طور مستقیم با تولید کنندگان اصلی در ارتباط هستند و می‌توانند قیمت ها را همانند قیمت تولید برای آنها محاسبه کنند، در زمان و وقت آنها صرفه‌جویی لازم به عمل می آید.
نمونه هایی را که تهیه می‌کنند، دارای راهنمای خریدی می باشد که در آن نحوه کاربرد سنگ آهن و کیفیت های نمونه کامل توضیح داده شده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما