صادرات کنسانتره سنگ آهن به چین

صادرات کنسانتره سنگ آهن سالانه در تناژ چندین میلیون تن از بنادر بندرعباس و چابهار به کشورهای آسیای شرقی انجام می گیرد. بررسی نشان می دهد صادرات سنگ آهن به چین بیشترین مقدار بوده و کشور چین مهمترین مقصد صادرات سنگ آهن ایران است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صادرات کنسانتره سنگ آهن در بین محصولات معدنی ایران رونق یافته است. مهمترین مشتری و مقصد در صادرات سنگ اهن ایران همانطور که اشاره کردیم چین است. البته صادرات سنگ آهن از ایران تنها به شکل کناسنتره سنگ آهن انجا نمی گیرد، بلکه صادرات گندله آهن و صادرات سنگ آهن دانه بندی شده نیز از ایران انجام می شود.

بزرگترین قطب صادرات سنگ آهن جهان کشور استرالیا است. کشور آفریقای جنوبی، برزیل، کانادا و اوکراین در مقام بعد در لیست صادرکنندگان سنگ آهن قرار دارند. شاید عدم حضور ایران در بین این کشورها برای شما تعجب آور باشد. چراکه میزان صادرات سنگ آهن از ایران شالانه به چندین میلیون تن می رسد. ولی باید بگوییم که ایران تنها 1.5 درصد صادرات جهانی سنگ آهن را به خود اخصاص داده است.

قیمت سنگ آهن fob

قیمت سنگ آهن fob بندرعباس وابسته به قیمت روز سنگ آهن در بازارهای جهانی تعیین می شود. در اعلام قیمت سنگ اهن fob هزینه های کشتیرانی نیز تا بنادر مقصد در نظر گرفته شده و مطابق قیمت جهانی سنگ آهن، نرخ رز اعلام می گردد.

صادرات کنسانتره سنگ آهن 67 درصد، 66 درصد و 65 درصد از مسیر بندرعباس به چین و امارات توسط شرکت بازرگانی و تولیدی آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد. جهت دریافت آنالیز محصولات، استعلام قیمت روز کنسانتره سنگ آهن، و سفارش خرید می توانید از مسیرهای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما