لیست موجودی های روز:

No data

فروش سنگ آهن سنگان خواف

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایت مجتمع سنگ آهن سنگان خوافتولید فولاد در خراسان
فروش سنگ آهن سنگان خواف

درصد فروش سنگ آهن سنگان خواف به شکل دانه بندی شده، کنسانتره و گندله آهن در بخش صادرات قابل توجه است. البته انتقال آن علاوه بر بندرعباس جهت صادرات به مناطقی نظیر فولاد خراسان، کرمان، اصفهان نیز جه مصرف کارخانه های داخلی انجام می گیرد.

فروش سنگ آهن سنگان خواف در ظرفیت فعلی بیش از هفت میلیون ن سالانه در اشکال دانه بندی، کنسانتره و گندله فرآوری و به کارخانه های داخلی و البته بخشی نیز به بنادر جهت صادرات انتقال داده می شود. مجمع سنگ آهن سنگان خواف بزرگترین سایت استخراج سنگ آهن در ایران است. ذخیره قطعی زمین شناسی سنگ آهن در مهادن سنگ آهن سنگان خواف حدود 2،1 میلیارد تن برآورد شده است. طبق برآورده های انجام گرفته حدود سی درصد معادن سنگ آهن موجود در ایران به سنگان خواف تعلق دارد.

سایت مجتمع سنگ آهن سنگان خواف

احداث واحدهای کنسانتره سازی و گندله سازی در کنار معادن سنگ آهن سنگان خواف تا حدودی از خام فروشی محصول این معادن بخصوص در بخش صادرات جلوگیری نموده است. بخشی از کنسانتره آهن و گندله آهن تولیدی مجتمع سنگ آهن سنگان خواف به شرکتهاي فولاد مبارکه، ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان انتقال داده شده و درصدی نیز مورد صادرات قرار می گیرد.
حضور سرمایه گذاران نظیر شرکت فولاد مبارکه اصفهان و بانک ملی در توسعه واحدهای کنسانتره سازی و گندله سازی در کنار معادن سنگان خواف بسیار مثبت و مثمر ثمر بوده است.

تولید فولاد در خراسان

تلاش برای ایجاد زیر ساخت های زنجیره فولادسازی در استان خراسان با توجه به منابع غنی سنگ آهن در این منطقه، بسیار موثر و ضروری بوده و سبب ایجاد ارزش افزوده بر موجودی های کشورمان و البتته اشغال زایی قبل از صادرات خواهد بود. خوشبختانه هم اکنون تولید شمش فولاد و مقاطع فولادی در کنار تولید محصولات میانی نظیر آهن اسفنجی در خراسان توسعه یافته است. در کنار توسعه بخش تولید می توان با تبلیغات و عرضه صحیح توسط شادرکنندگان عزیز، صادرات محصولات میانی و نهایی فولاد را افزایش داده و در کنار ایجاد ارزش افزوده بیشتر از اشتغال جوانان کشورمان حمایت کنیم.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید