خریدار سنگ آهن مگنتیت با آنالیز 58 درصد

دلیل استقبال خریدار سنگ آهن مگنتیت از عیارهای متوسط و بالا علیرغم بالا بودن قیمت سنگ آهن نسبت به محصول کم عیار، راندمان بالای تولید در کنار کمتر بودن آلودگی های زیست محیطی می باشد. آنالیز سنگ آهن مگنتیت موجودی شرکت آهن و فولاد سیمرغ عیار های 48 الی 62 درصد را برای محموله های موجود نشان می دهد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خریدار سنگ آهن مگنتیت با آنالیز 58 درصد به دلیل قیمت مناسب این عیار از سنگ آهن در کنار راندمان خوب در فرآیند ذوب، این محصول را بر می گزیند. افزایش عیار سنگ آهن توام با افزایش قیمت سنگ آهن است و البته توام با افزایش راندمان تولید می باشد. راندمان بالای تولید در استفاده از سنگ آهن عیار متوسط و پرعیار، استفاده از آن را علیرغم قیمت بالاتر توجیه می کند.

قیمت سنگ آهن 62 درصد

قیمت سنگ آهن 62 درصد به دلیل بالا بودن خلوص آن (fe total) بالاتر است. با این وجود مورد استقبال فولادسازان قرار می گیرد. دلیل این موضوع به راندمان بالای تولید بازمی گردد. و البته مزیت های دیگری که گاهی فولادسازان ملزم به برآورده نمودن این مزیت می شوند. از جمله کاهش ورود آلاینده های زیست محیطی به محیط زیست.در چین قوانین محدود کننده ای بر فعالیت فولادسازان سایه افکنده است. این قوانین از سوی دولت چین اعمال شده است که مربوط به محدودیت ورود آلاینده ها از سوی کارخانه های فولادسازی است. کارخانه های فولادسازی برای کاهش آلاینده های خروجی از خطوط تولید خود بدون کاهش میزان تولید مجبور به استفاده از محصولات پرعیار هستند. بنابراین در برخی از بازه های زمانی که این قوانین تشدید می شوند، فولادسازان خریدار سنگ آهن مگنتیت و هماتیت با عیار بالاتر خواهند بود.

سنگ آهن 52 درصد

قیمت سنگ آهن 52 درصد به عنوان سنگ آهن کم عیار پایین است. گاهی کاهش سود مارجین فولادسازان که ناشی از افت قیمت فولاد در بازار است، فولاد سازان را به خرید سنگ آهن 52 درصد و یا سنگ آهن با عیار پایین تر سوق می دهد. در حقیقت فولادسازان در هر بازه زمانی بنابه شرایطی که در آن قرار دارند اقدام به خرید محصول مورد نیاز خود مطابق با شرایطشان می کنند.

سنگ اهن مگنتیت با عیار در محدود 48 الی 62 درصد آماده عرضه توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ است. جهت اطلاع از جدول موجودی های دپو شده در معادن و انبارهای شرکت می توانید به مقالات زیر مراجعه نمایید.

مقاله 1: قیمت روز سنگ آهن مگنتیت فروش مستقیم

مقاله 2: خرید سنگ آهن مگنت در بندرعباس

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما