تولید آهن اسفنجی در گل گهر – آنالیز

تولید آهن اسفنجی در گل گهر (در شرکت توسعه آهن وفولاد از شرکت های تابعه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر) در تناژ 1850000 تن در مگامدول شماره دو یعنی مگامدول احیاء مستقیم کوثر در دو نوع آهن اسفنجی سرد و آهن اسفنجی گرم انجام می گیرد.

 

لیست تولید کنندگان آهن اسفنجی ایران

توسعه آهن و فولاد گل گهر در لیست تولیدکنندگان آهن اسفنجی ایران، با توجه به تناژ و ظرفیت تولید سالانه، جزء مهمترین کارخانه ها به شمار می آید. همانطور که بیان کردیم تولید آهن اسفنجی در گل گهر در دو نوع گرم (برای واحد تولید تختال نازك و نورد گرم ورق به روش پيوسته) و سرد برای عرضه به دیگر کارخانه ها همچنین صادرات انجام می گیرد.

آهن اسفنجی مگامدول

تولید آهن اسفنجی گل گهر سیرجان در دو مگامدول احیاء مستقیم (مگامدول احیاء مستقیم گوهر و مگامدول احیاء مستقیم کوثر) انجام می شود.

آهن اسفنجی گل گهر سیرجان

آهن اسفنجی گل گهر سیرجان که مورد عرضه داخلی (هم در بورس فولاد و هم در بازار آزاد) و صادراتی قرار می گیرد در دو نوع کم کربن و پر کربن است. نوع کم کربن اغلب مورد تقاضای واحدها و کارگاه های کوچک فولادسازی است که مجهز به کوره القایی بوده و شمش آهن تولید می نمایند. خرید آهن اسفنجی پر کربن نیز توسط واحدهای مجهز به کوره قوس یا واحدهای تولیدکننده شمش آلیاژی و شمش چدن انجام می شود.

شما نیز وابسته به تجهیزات مورد استفاده تان بعلاوه شمش تولیدتان و البته به تایید و بررسی ناظر تولیدتان می توانید کیفیت مناسب را از بین دو آنالیز موجود جهت خرید، انتخاب نمایید.

قیمت آهن اسفنجی گل گهر

قیمت آهن اسفنجی گل گهر در بورس اغلب نزدیک به 50 درصد قیمت شمش بلوم است. در بازار آزاد نیز قیمت آهن اسفنجی با اندکی فاصله نسبت به قیمت بورس، اعلام می گردد. البته توجه داشته باشیم که قیمت های جهانی و نوسانات موجود در بازارهای بین المللی در کنار نوسان نرخ ارز، تاثیر خود را بر قیمت روز آهن اسفنجی می گذارند.

صادرات آهن اسفنجی

تولید آهن اسفنجی در گل گهر همانطور که در ابتدای مقاله بیان کردیم، در تناژ بالا انجام می گیرد. و خوشبختانه این کارخانه بدلیل ظرفیت بالای تولید نه تنها در تامین خطوط فولادسازی وابسته شرکت صنعتی و معدنی گل گهر موفق است، بلکه صادرات آهن اسفنجی در تناژ قابل توجه نیز دارد.

آنالیز آهن اسفنجی

آنالیز آهن اسفنجی کم کربن و پر کربن گل گهر را می توانید از واحد فروش شرکت دریافت نمایید. استعلام قیمت روز و ثبت سفارش نیز از طریق راه های ارتباطی زیر امکان پذیر است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

2

 1. مدیریت محترم سرکار خانم نعمت زاده
  با سلام
  اینجانب درخواست همکاری در زمینه تهیه و توزیع (خرید و فروش و سرمایه گذاری) در خصوص کلیه محصولات تولیدی حوزه فعالیت ان مجموعه معظم را دارم. در این راستا نیاز به امادگی ان مجموعه را دارم.
  با تشکر
  حسن حقی
  ۰۹۱۴۲۲۴۲۸۱۸ (Watsap)
  تماس مستقیم ۰۹۳۹۱۰۳۷۵۱۰

  • سلام آقای حقی
   لطفا فرم موجود در سایت را پر کنید تا شما را راهنمایی کنیم.

تماس با ما