قیمت فروش بریکت سرد آهن اسفنجی در کارخانه تولید

قیمت بریکت آهن اسفنجی کف انبار کارخانه تولید یعنی تحویل Ex-work به دلیل عدم افزودن هیچگونه هزینه جانبی فروش بریکت آهن اسفنجی، تنها نشان دهنده ارزش خود بریکت سرد آهن اسفنجی است. البته خریدار در استعلام قیمت بریکت آهن با توجه به هزینه های جانبی خرید تمایل به دریافت قیمت تحویل مقصد را دارد تا از هزینه های جانبی به طور کامل اطلاع داشته باشد.

مناسب بودن قیمت بریکت آهن اسفنجی و توجیه اقتصادی استفاده از این محصول در شارژ کوره های ذوب، یکی از دلایل استقبال فولادسازان به استفاده از بریکت سرد آهن اسفنجی و البته بریکت گرم آهن (با آغاز تولید انبوه آن در ایران) شده است. البته مزیت های بسیار دیگری در استفاده از بریکت آهن در فرآیند ذوب وجود دارد که سبب رونق فروش بریکت آهن اسفنجی شده است. از جمله یکنواخت بودن شارژ کوره که سبب افزایش راندمان تولید می شود، یا افزایش عمر نسوزهای کوره در صورت استفاده از این محصول و …. متعادل و پایین بودن قیمت بریکت آهن اسفنجی نیز در کنار این مزیت ها، بر رونق خرید بریکت آهن افزوده است.

قیمت بریکت آهن اسفنجی

همانطور که می دانیم آهن قراضه ماده مصرفی اصلی کوره های ذوب القایی و قوس الکتریکی است. ولی چرا در کنار این محصول که شارژ اصلی به شمار می آید، درصدی از ورودی شارژ از آهن اسفنجی یا بریکت آهن استفاده می شود؟ دو موضوع را باید مطرح کنیم:

  • موضوع اول کمبود قراضه آهن است
  • و موضوع دوم بالا بودن قیمت قراضه آهن می باشد.

متاسفانه امکان ورود مستقیم سنگ آهن یا گندله آهن به زنجیره تولید فولاد در صورتیکه کوره مورد استفاده از نوع القایی یا قوس الکتریکی باشد، وجود ندارد. خوشبختانه امکان احیاء مستقیم گندله آهن و تولید آهن اسفنجی و بریکت آهن این مشکل را حل کرده است. این محصولات یعنی آهن اسفنجی و بریکت آهن واسط بین معدن و صنعت برای کارخانه های مجهز به کوره های قوس و القایی اند. فولادسازان با استفاده از این دو محصول در تلفیق با آهن قراضه، هم مشکل کمبود قراضه آهن و هم مشکل بالا بودن قیمت آن را حل نموده اند.

فروش بریکت آهن اسفنجی

در اعلام قیمت در فروش بریکت آهن اسفنجی توسط فروشنده در مرحله نخست قیمت تحویل کف انبار تولید اعلام می شود. بعد از توافق بر قیمت بریکت آهن تحویل Ex-work اغلب خریدار تمایل به بررسی هزینه های جانبی خرید بریکت آهن اسفنجی دارد. تخمین قیمت تمام شده محصول درب کارخانه خریدار توسط فروشنده می تواند کمک بسیاری به خریدار در برآورد هزینه ها و تصمیم گیری برای خرید بنماید.
البته در صادرات بریکت اهن اسفنجی، به دلیل عدم  حضور خریدار در مبداء محموله، قیمت همواره تحویل fob بنادر اعلام می گردد. در مواردی نیز خریدار درخواست تحویل بار بصورت cfr می کند. ارائه پاسخ مثبت شرکت صادرات بریکت آهن اسفنجی می تواند رضایت خریدار را به دلیل تسهیل فرآیند خرید جلب نماید.

بریکت سرد آهن اسفنجی

بریکت سرد آهن اسفنجی در دو گرید در شرکت آهن و فولاد سیمرغ موجود است. گرید یک با عیار حدود 90 درصد عرضه می شود و گرید 2 با عیار آهن در حدود 86 درصد. آنالیز بریکت آهن اسفنجی برای دو کیفیت این عیار آهن را نشان داده است. امکان بارگیری محصول و انتقال به انبار شرکت شما (خریدار بریکت آهن) با همکاری شرکت حمل و نقل معتبر توسط شرکت امکان پذیر است. راه های ارتباطی برای دریافت برگ آنالیز همچنین استعلام قیمت بریکت آهن در زیر درج شده است. آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما