قیمت خرید و فروش کنسانتره سنگ آهن 67 درصد جهت صادرات

قیمت کنسانتره سنگ آهن 67 درصد و 66 درصد رشد بیش از 9.3 را در ماه فوریه 2019 ناشی از حادثه ای که برای شرکت واله برزیل رخ داد، تجربه کرد. مسیر افزایشی قیمت خرید و فروش کنسانتره آهن و سنگ آهن همزمان با حادثه شرکت واله برزیل به دلیل پیشرفت مذاکرات چین و آمریکا و البته تغییر مسیر فدرال رزرو آمریکا در رشد بهره دلار، شدت گرفت.

بهبود قابل توجه قیمت کنسانتره آهن و تمامی محصولات زنجیره فولاد را در ماه فوریه 2019 شاهد بودیم. همانطور که در ابتدای مقاله نیز اعلام کردیم، دلیل رشد چشمگیر قیمت ها رخداد سه اتفاق در بازار جهانی است که به طور مجدد در زیر لیست می کنیم:

  • حادثه تخریب سد باطله شرکت واله برزیل که از بزرگترین تولید و صادرکنندگان سنگ آهن در جهان است.
  • مذاکرات بین کشور چین و آمریکا بر سر جنگ تجاری بین این دو کشور طی این ماه پیشرفت داشت که به نوبه خود بر رونق خرید مواد خام فولاد همچنین محصولات نهایی فولاد تاثیر مثبت گذاشت.
  • فدرال رزرو آمریکا در رشد بهره دلار مسیرش را تغییر داد که سبب کاهش رریسک و رشد محسوس شاخصهای بورس بود. این موضوع روند افزایش قیمت کامودیتی ها را تشدید کرد.

تغییر هفتگی قیمت خرید و فروش کنسانتره آهن

قیمت کنسانتره سنگ آهن 66 درصد با رشد +9.3% تحویل cfr 103 دلار در تاریخ یک مارس 2019 در شاخص جهانی قیمت محصولات معدنی اعلام شده است. همچنین قیمت سنگ آهن 58 درصد رشد هفتگی 12.1 درصد را تجربه نموده و در حدود 67.97 دلار cfr چین عرضه شده است همزمان با افزایش قیمت در بازارهای جهانی شاهد نوسان مثبت قیمت کنسانتره سنگ آهن 67 درصد ایران و همچنین قیمت گندله آهن و سنگ آهن دانه بندی شده در بندر عباس نیز بودیم.

آخرین تحولات بازار سنگ آهن

آخرین تحویلات بازار صنعت فولاد و نوسان قیمت اسلب و بیلت، قراضه آهن و قیمت محصولات فولادی ایران تحویل FOB بندرعباس را لطفا در مقالات زیر دنبال نمایید.

مقاله 1: اخبار بازار سنگ آهن در روزهای آغازین مارس 2019

مقاله 2: قیمت جهانی اسلب و بیلت فولادی

مقاله 3: قیمت سنگ آهن در بندرعباس

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما